Wczasy w Chorwacji

25 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bebata
Obrazek użytkownika Bebata
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 sty 2016

Pare lat temu byłam w Chorwacji, piękne miejsce...podczas pobytu obiacałam sobie, że na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę i stało się...znów planuje podróż w to wspaniałe miejsce, wszystkim gorąco polecam, bo warto! Ostatnio podczas planowania wycieczki trafiłam na świetny artykuł http://intopassion.pl/stylishguide-chorwacja/, wrzucam, bo może komuś się przyda podczas planowania własnej wycieczki Biggrin

Marylka
Obrazek użytkownika Marylka
Offline
Ostatnio: 1 rok 10 miesięcy temu
Rejestracja: 19 wrz 2018

możecie polecić jakieś fajnie miejsce dla rodziny z małymi dzieciakami, najlepiej żeby był kawałek plaży piaszczystej ( wiem ze o to cieżko w Chorwacji), może macie jakieś rozeznanie o kempingach? Nigdy nie byłam na kempingu, a wchodząc na strony kempingów widze ze maja dodatkowe atrakcje? Był ktos z Was na ktoryms w Chorwacji?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 21 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Plaża piaszczysta jest w centrum Omisia , duża długo płytko, na plaży rosna tamaryszki pod którymi można sie skryć. Byliśmy dawno i dzieci były małe - i sprawdziła się super. Czy jest tam kemping nie wiem. Raz tylko przetestowalismy kemping  w innej części chorwacji - wyszlo drogo (za dwa maleńkie namiociki - bo liczyyli od sztuki a nie od wielkości namiotu).  Dużo wygodniej i niewiele drożej jest na kwaterach.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Marylka
Obrazek użytkownika Marylka
Offline
Ostatnio: 1 rok 10 miesięcy temu
Rejestracja: 19 wrz 2018

Mi bardziej jak namioty chodzi wybrać domki mobilne, tak żebym mogła spokojnie przygotować obiady dla moich maluchów, a do tego żeby na miejscu były dodatkowe atrakcje, tak żeby gdy młodsza córka pójdzie na drzemke, starsze mogło pójść i sie pobawić. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap