--------------------

____________________

 

 

 



Cancun 2300 czarter tui grudzien

32 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

julka2 :

Lenuś:

Natomiast za dopłate PREMIUM CLUB zapłacisz od 799 zł  tam wchodzi.....

  • wygodne, szerokie fotele z podnóżkami i regulowanymi zagłówkami
  • indywidualny monitor w środkowych podłokietnikach
  • pilot systemu rozrywki, gniazda elektryczne i USB
  • słuchawki z redukcją szumów
  • dwa posiłki podczas lotu plus limitowana ilość napojów bezalkoholowych i wybranych alkoholi
  • priorytetowa odprawa w Warszawie
  • limit bagażowy: 25 kg rejestrowany i 8 kg podręczny

To może o to chodziło Scratch one-s head Panie z biura podróży mówiły o posiłkach w tym czarterze Scratch one-s head Może nie były za dobrze doinformowane.

To mozliwe że do końca nie wiedziała o co chodzi,a tu jednak za taką cenę chodzi trochę o wygodę,a nie tylko posiłki co prawda serwowane 2 razy.Tak czy inaczej,jesli do biletu doliczyć "wygodę",to już kolorowo nie wygląda cena.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Wojtek :

Lenuś:

Natomiast za dopłate PREMIUM CLUB zapłacisz od 799 zł  tam wchodzi.....

Lenuś, to jest prawdopodobnie cena dotycząca lotu rejsowego. W przypadku czarteru jest ciut drożej (ze strony TUI):

Premium Club

Klasa o podwyższonym standardzie:

  • przestrzeń z trzema rzędami szerokich foteli z podnóżkami i regulowanymi zagłówkami
  • indywidualne monitory w środkowych podłokietnikach
  • pilot rozrywki
  • gniazdka i słuchawki z opcją redukcji szumów
  • trzy posiłki w trakcie lotu
  • napoje bezalkoholowe, a także wybrane alkohole
  • priorytetowa odprawa na lotnisku
  • limit bagażowy zostaje zwiększony do 2 x 20 kg

Wszystkie te udogodnienia są dostępne za dopłatą 999 PLN od osoby w obie strony.

 

Wojtek no OK,ale jak widać nawet na czarterach nie jest to cena 999 zł,za same posiłki....i tu nawet masz 3 posiłki.Nawet bagaż masz 2x20 kg,dla kogoś to jest bardzo ważne.

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 dni temu
Rejestracja: 22 lut 2014

Lenuś :

Wojtek no OK,ale jak widać nawet na czarterach nie jest to cena 999 zł,za same posiłki....i tu nawet masz 3 posiłki.Nawet bagaż masz 2x20 kg,dla kogoś to jest bardzo ważne.

Zgadza się Smile Chodziło mi tylko o to, że sama dopłata do wyższej klasy różni się w lotach rejsowych i czarterowych.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś to,że Rainbow lata Dreamem to wiem,bo ich mam,a Tui nie mam i wątpię,że mają Dreamy, możliwe,że tak jak ktoś napisał latają tym 2-4-2 to i tak nieźle,bo spodziewałam się po tui sriu tylko enter aira Mamba

Z tą dopłatą jest tak ,że nie można wykupic z tego co wiem za 100zł pełnego menu z dirnkami itp. Jedynie można dopłacić 999zł i wtedy są te miejsca lepsze,że więcej miejsca,że jakby"pierwsza"klasa. Nam Rainbow przysyłał info,że nie ma możliwości w ekonomicznej wykupić za jakąś kwotę cateringu,podali nam ceny w menu,ale każda rzecz osobno płatna za kosmiczną kasę oczywiście-czyt.kanapka 25zł,a to że żaden posiłek nie jest w cenie to 100% prawy,nie ma nawet wody mineralnej.

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

czyli chyba dobrze słyszałam, dzięki Karisku Smile

martka007
Obrazek użytkownika martka007
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 25 lip 2014

Dla pewności dzowniłam do tui. Latają ArkeFly. Tu więcej info:

http://www.pasazer.com/news/13115/tui,b767,arkefly,poleci,z,warszawy.html

W trakcie lotu w cenie są dwa posiłki i w trakcie posiłków napoje bezalkoholowe, kawa, herbata - w cenie.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

martka007 :

Dla pewności dzowniłam do tui. Latają ArkeFly. Tu więcej info:

http://www.pasazer.com/news/13115/tui,b767,arkefly,poleci,z,warszawy.html

W trakcie lotu w cenie są dwa posiłki i w trakcie posiłków napoje bezalkoholowe, kawa, herbata - w cenie.

fiu fiu

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Szkoda że na 14 godzinne loty do Taj nie potrafią nawet podać darmowo wody mineralnej. Zresztą o czym ja pisze Fool oni nawet nie dają ludziom możliwości aby sobie tą wodę kupić Dash 1 Nie mówiąc o innych napojach, czy posiłkach.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

karisss :

Lenuś to,że Rainbow lata Dreamem to wiem,bo ich mam,a Tui nie mam i wątpię,że mają Dreamy, możliwe,że tak jak ktoś napisał latają tym 2-4-2 to i tak nieźle,bo spodziewałam się po tui sriu tylko enter aira Mamba

Z tą dopłatą jest tak ,że nie można wykupic z tego co wiem za 100zł pełnego menu z dirnkami itp. Jedynie można dopłacić 999zł i wtedy są te miejsca lepsze,że więcej miejsca,że jakby"pierwsza"klasa. Nam Rainbow przysyłał info,że nie ma możliwości w ekonomicznej wykupić za jakąś kwotę cateringu,podali nam ceny w menu,ale każda rzecz osobno płatna za kosmiczną kasę oczywiście-czyt.kanapka 25zł,a to że żaden posiłek nie jest w cenie to 100% prawy,nie ma nawet wody mineralnej.

  

Karisss tak tak masz racje,w tych lotach czrterowych w klasie ekonomicznej kupujesz wszysko osobno,tak samo było w enter air,bingo itd.Tylko czasem bywa tak,jak Julka napisała,nawet tego brakuje i nic nie mozna kupic Dash 1

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś :

karisss:

Lenuś to,że Rainbow lata Dreamem to wiem,bo ich mam,a Tui nie mam i wątpię,że mają Dreamy, możliwe,że tak jak ktoś napisał latają tym 2-4-2 to i tak nieźle,bo spodziewałam się po tui sriu tylko enter aira Mamba

Z tą dopłatą jest tak ,że nie można wykupic z tego co wiem za 100zł pełnego menu z dirnkami itp. Jedynie można dopłacić 999zł i wtedy są te miejsca lepsze,że więcej miejsca,że jakby"pierwsza"klasa. Nam Rainbow przysyłał info,że nie ma możliwości w ekonomicznej wykupić za jakąś kwotę cateringu,podali nam ceny w menu,ale każda rzecz osobno płatna za kosmiczną kasę oczywiście-czyt.kanapka 25zł,a to że żaden posiłek nie jest w cenie to 100% prawy,nie ma nawet wody mineralnej.

Karisss tak tak masz racje,w tych lotach czrterowych w klasie ekonomicznej kupujesz wszysko osobno,tak samo było w enter air,bingo itd.Tylko czasem bywa tak,jak Julka napisała,nawet tego brakuje i nic nie mozna kupic Dash 1

no właśnie to jest masakra  Dash 1 dobrze,że już to travel service i entera poodwoływali z tych dalekich tras...chociaż nie chyba tui ciągle do taj lata tym gównem  Dash 1 . Przecież w ogóle dla mnie to niezrozumiałe jak można tak ludzi traktowac!! Jeszcze słyszałam opowiastki,że np. na 2 toalety jedna była nieczynna-zapchana Dash 1 przecież to tylko linę wziąść na takim locie Bomb

Strony

Wyszukaj w trip4cheap