--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny z Mediolanu za 1285

23 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 lut 2014
Filipiny z Mediolanu za 1285

Akurat poluję na Filipiny ale termin mi nie leży. Może komuś przypasuje - http://www.fly4free.pl/hit-przeloty-na-filipiny-z-europy-za-1285-pln/

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

Gdybym Sardynki wlasnie nie buknela, to lezal by mi idealnie...ehhh...

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 lut 2014

A myślicie, że na przełomie grudnia i stycznia pogoda powinna być OK?

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wojtek jak najbardziej tj. styczen luty i marzec to najlepszy okres na Filipiny, bo jest poza sezonem tajfunow, w okresie z najbardziej przewidywalną pogoda !!!  I potwierdzam te statystyki tj. bylam na przelomie stycznia i lutego i pogoda było miodzio - bez deszczu bylo, słonecznie. Zaś w sezonie huragnow nie polecam tam jechać bo tam rok tcznie cos jest, i nascie mniejszych huraganów i powodzi( tj. tak pij razy drzwi w nasze lato aż do listopada lepiej dac  sobie na luz z F. W grudniu juz robi sie ok - zaczyna sie pora sucha, jest jako taka gwarancja pogody. Obserwuje to już cztery lata, z uwagi na to ze chiałam z młodymi lecieć, a u nas tylko wakacje wchodziły w grę, i no co róz cos tam było, tedy lecimy pod koniec grudnia, licze sie z małymi niedogodnosciami, ale po 20 grudnia - już powinno być ok, ale jak bedzie zobaczymy. W tamtym roku ten najwiekszy rozpizdziaj był w wlistopadzie, a i w tym roku już też cos było w te lato !!!!! 

Ps. poprawiłam tekst, bo z z tych urzadzen mobilnych to mi cudaw wychodziły Smile

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 lut 2014

A jak z końcówką grudnia? Warto czy jest jeszcze ryzyko? Bo z tego co tu czytam to wynika, że grudzień jest już jak najbardziej OK - http://www.abcfilipiny.pl/podroz-na-filipiny/kiedy-jechac-na-filipiny.html

EDIT: Zedytowałaś swój post akurat jak zadawałem pytanie więc już mam odpowiedź Biggrin

deny75
Obrazek użytkownika deny75
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 25 sie 2014

Mara co sądzisz o terminie  po 10 listopada??

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 15 godzin temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Ja byłam w listopadzie na Filipinach i na całe 3 tygodnie 4 dni może i się trafiły deszczowe, ale to też nie było tak że lało 24 h, także ja uważam że listopad jest super, bo pusto, przed sezonem, dużo taniej, noi turystów znikome ilości

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

No widzisz, a mi sie tez wydawalo ze poczatek grudnia to juz ok powinno byc...to jednak dobrze ze na Sardynke lecimy tam nas zaden huragan nie spotka Biggrin

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A tu jeszcze ktos kto mieszkał na filipinach, chyba lepiej zna sie na tym niz ja - mysle ze to też cenne info - http://wazji.pl/2013/04/pogodowe-mity-i-fakty/

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Wojtek
Obrazek użytkownika Wojtek
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 lut 2014

Jak tak czytam teksty z tych linków to zaczynam się zastanawiać czy Filipiny na przełomie grudnia i stycznia to dobry pomysł. I czy nie lepiej polecieć na przykład do Tajlandii Unknw

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

pisał Tom-gdynia żyby na filipiny nie jechać absolutnie a wy dalej knujecie;))))

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

Strony

Wyszukaj w trip4cheap