--------------------

____________________

 

 

 



Last Minute z TUI de, super cenki pakować się kto może RIU Bambu 14 dni all 1000 euro

7 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Last Minute z TUI de, super cenki pakować się kto może RIU Bambu 14 dni all 1000 euro
  1. Person (Erw.) 1004,- EUR 2. Person (Erw.) 1004,- EUR Hotel: Riu Club Bambu Kategorie: Ort: Playa de Arena Gorda Region: Dom. Republik - Osten Land: Dominikanische Republik Leistung: 14 Tage
2 Personen, mit All Inclusive, Zug zum Flug (zu deutschen Abflughäfen), Zug zum Flug (innerhalb Deutschlands), Flug Zimmer: 1 Double Standard Veranstalter: TUI Deutschland GmbH Anreise:  Hamburg, Di. 25.11.2014 Abreise:  Punta Cana, Di. 09.12.2014
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
. Person (Erw.) 1167,- EUR 2. Person (Erw.) 1167,- EUR Hotel: Grand Palladium Punta Cana Kategorie: Ort: Playa Bavaro (Punta Cana) Region: Dom. Republik - Osten Land: Dominikanische Republik Leistung: 14 Tage
2 Personen, mit All Inclusive, Zug zum Flug (zu deutschen Abflughäfen), Zug zum Flug (innerhalb Deutschlands), Flug Zimmer: 1 Deluxe Veranstalter: TUI Deutschland GmbH Anreise:  Hamburg, Sa. 22.11.2014 Abreise:  Punta Cana, Sa. 06.12.2014
leff
Obrazek użytkownika leff
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 06 lis 2013

Piękne oferty Clapping  przesłałem znajomym, może skorzystają

Mnie w tym roku się trafiło jak to ziarno ślepej kurze  Crazy

będę w Palladium tydzień na początku grudnia za 0,00 zł.  Służbowo, znaczy w pracy  Yes 3 Mosking

Barze Hemingway - drżyj !! Poles are coming  Crazy

Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu   Drinks

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Leff, super Drinks składam CV tylko daj namiary na Twoją firmę Biggrin

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lefcie nie lubie Cie!!  Aggressive   po sąsiedzku miałam zostać Twoją sekretarka i co??  Dash 1    Mosking

Aguś przyjeżdżaj do mnie !! mam namiary na tego łobuza!! Secret

leff
Obrazek użytkownika leff
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 06 lis 2013

Wicie rozumicie Kasiu, nie chcą mi dać tego etatu sekretarki regionalnej, a tu się już pchają takie z nogami 1,20 m i biustem DD  Wink

Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu   Drinks

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no tia...... zawsze pod górę Dash 1  Acute  Mosking

Wyszukaj w trip4cheap