--------------------

____________________

 

 

 



Przeloty na Filipiny list-grudz 2013 za 1068 pln

67 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

karisss :

Idź na całość !!! Anusia pakuj walizkę, Adminek niech pakuje swój sprzet i będą foteczki miodzio Yahoo

Ha Biggrin W innych okolicznościach to bym się nie zastanawiał bo darmo bilety dają Biggrin ale kurcze tu cała zawierucha z różnymi rzeczami i jedź tu człowieku na prawie miesiąc Biggrin

Więcej kierunków tu jest wypisanych już u nas Biggrin

Kaśka kupowałaś na Saudia czy Lastminute?

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Adminku nie zastanawiaj sie tylko bier!!!!

Komu jak komu ale wam nalezy sie odpoczynek!!!

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

damian :

karisss:

Idź na całość !!! Anusia pakuj walizkę, Adminek niech pakuje swój sprzet i będą foteczki miodzio Yahoo

Ha Biggrin W innych okolicznościach to bym się nie zastanawiał bo darmo bilety dają Biggrin ale kurcze tu cała zawierucha z różnymi rzeczami i jedź tu człowieku na prawie miesiąc Biggrin

Więcej kierunków tu jest wypisanych już u nas Biggrin

Kaśka kupowałaś na Saudia czy Lastminute?

My "przypilnujemy"....hihihih rozpiszemy dyzury i takie tam hihhihhiROFL

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasiu superrrrrrrr Clapping

Kolejne promocje z Mediolanu

http://www.fly4free.pl/hit-genialne-ceny-do-azji-od-1205-pln-najlepsza-jesienna-promocja/

Manila (Filipiny) 1205 PLN (kup >>) Dżakarta (Indonezja) 1806 PLN (kup >>) Colombo (Sri Lanka) 1411 PLN (kup >>) Kuala Lumpur (Malezja) 1395 PLN (kup >>) Singapur 1546 PLN (kup >>) Kozhikode (Indie) 1382 PLN (kup >>)
kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Uffff... dzisiaj na trzeźwo przenosimy wątek na nowy dział FILIPINY

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Łał:D Ale cenyBiggrin Kasiu przyszalałaśBiggrin

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kaśka...superaśnie...ale relacja bedzie....zreszta relacja ....... ale za to jakie fotki będą...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

julka2 :

ale cena Smile Zaraz muszę to pooglądać. Bepi Ty interesowałaś się tym kierunkiem. Jak tam wyglądają ceny hoteli ?Tak z grubsza mogłabyś napisać, zanim ja się rozejrzę.

Julciu ceny hoteli bardzo drogie..( bo szukałam czegoś w miarę sensownego...czyli hotelu, bo pensjonaty, czy jakies norki.. daleko od plaży, albo lokalizacja poza white beach a najlepiej station 1 , mnie kompletnie nie interesowała ) ale wiesz ja tam patrzalam tylko Boracay i Bohol bo mnie te dwa miejsca najbardziej interesowały , podoba mi się jeszcze kilka innych miejsc ale dojazd zbyt męczący ..dla mojego więc nie wchodzi to w gre..Yes 3

Madziarra-M1 (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Madziarra-M1

Takie cos znalazłam na forum:

MaxHugs 19 września 2013, 22:51

Trick dla latajacych na pokladzie 747-400 Saudi. Jezeli wejdziecie w zarzadzanie rezerwacja przez stronki partnerskie (Air France, DELTA, itd.) mozecie zaznaczyc ze jestescie na gornym pokladzie!!!! GDZIE SA SIEDZENIA BUSINESS CLASS lecac Economy. Tak ostatnim razem udalo mi sie dostac za darmo na trasie z Manili do Jeddah.

Może się przyda.... Wiem, że ludzie to wykorzystują i tak latają.

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

bepi :

julka2:

ale cena Smile Zaraz muszę to pooglądać. Bepi Ty interesowałaś się tym kierunkiem. Jak tam wyglądają ceny hoteli ?Tak z grubsza mogłabyś napisać, zanim ja się rozejrzę.

Julciu ceny hoteli bardzo drogie..( bo szukałam czegoś w miarę sensownego...czyli hotelu, bo pensjonaty, czy jakies norki.. daleko od plaży, albo lokalizacja poza white beach a najlepiej station 1 , mnie kompletnie nie interesowała ) ale wiesz ja tam patrzalam tylko Boracay i Bohol bo mnie te dwa miejsca najbardziej interesowały , podoba mi się jeszcze kilka innych miejsc ale dojazd zbyt męczący ..dla mojego więc nie wchodzi to w gre..Yes 3

Dzięki Smile Trochę nad tym posiedziałam, pogrzebałam, poczytałam i mam niestety mieszane uczucia. Bileciki tanie, kierunek marzenie, ale cała reszta począwszy od hoteli to za tanio nie wychodzi Sad Jak dla mnie, to jest to kierunek trochę trudny do ogarnięcia. Może kiedyś....po przetarciu szlaków.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap