--------------------

____________________

 

 

 



Przeloty na Filipiny list-grudz 2013 za 1068 pln

67 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

momita Good Lol Wacko

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Momitko 25 godzin to jeszcze nie jest tak dużo .........-))))) choc i tak sobie  nie wyobrażam jak to będzie .. pewnie udręka i wyrąbanie na maxa,  jesli chodzi o Bali Crazy

Troche mi tam godziny psują te oczekiwania w tranzycie Kuala Lumpurbo aż 5 godzin Mamba gdyby nie to ..to byłby super ten locikAcute  a pomimo że będę tyle czasu w Malezji to i tak mi się pewnie nie będzie chciało nigdzie wyłazić poza lotnisko tylko bede marzyć o wyrku i pifku

Jak patrzała z Dublina czy ze Sztokholmu w tych promocjach co było do Jakarty  to jakbym to kupiła to bym była 35 -40 godzin w podróży ale 500 zł byłoby w kapsie.. haha..ale myslę że te zmeczenie i stres o osobne doloty nie są tych pieniędzy warte Crazy

moonia
Obrazek użytkownika moonia
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi właśnie doczytałam, gratulujemy wyjazdu, cieszymy się bardzo

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tomek, Bepi gratulacje! Yahoo

Bepi co tam długa podróż... Z Księciuniem u boku to czysta przyjemność Drinks Kiss 3

...nieważne gdzie, ważne z kim...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

bepi9 gratulacje!!będzie wymarzone Bali Biggrin i to już niedługoo.... Biggrin , możliwe,że masz 30 kg, np.jak leciałam do Taj,to w tamtą stronę można było mieć 32 kg,ale na powrocie już tylko 23,warto spytać Biggrin ale na żuberki w tamtą str. to idealnie Biggrin

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

bepi polukaj jakie ceny na lotnisku w Kuala , bo na Bali kosmos Wink

mysle ze Bintag Ci bedzie smakowaL , moj rekort to 35h w podrozy Wink 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap