--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny luty 2014, ktore wyspy wybrac?!!!

150 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no my przesadzilismy.. moglismy wziac mniej ciuchow.. mimo, ze i tak selekcja byla. Jednak płetwy, i wszystko do snorklingu, Aleksa materace, pontony hah itd..

Mielismy jedna torbe rejestrowana, ale ona za mala jest bo max 16 kh wchodzi i dwie podreczne plus plecak... teraz wezmiemy jedna lub dwie ale wielkie plus plecak

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

w air asii nadawalismy torby podreczne, zeby nie dzwigac, bo raczej sprawdzaliczy to rzeczywiscie 7kg;) nadanie bagazu na miejscu 5 e, wiec zadne pieniadze...

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Daj znac.... czy buknelas! Ale ja bym sie nie zastanawiala, super cenka. Zal nie skorzystac, my placilismy ok 1600 (aleks 1200) ale akurat tez mial wtedy ferie wiec pasowalo jak ulał!

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

Ok, no wlasnie sprawdzam wszystkie loty...

I ugrząznęłalm na tym z Dubaju do Manilli...na Loterze podali ze cena to 915AED czyli ok 758 zł, ale jak probuje zabukowac to mi dorzuca jeszcze raz tyle opłat wiec juz nic nie kumam....no chyba ze promocja sie skonczyla...tak tez moze byc...ale niby ceny widnieja te same, co na loterze podali, tylko na koncu dolicza tax prawie raz tyle...wrrrr....a wtedy juz przestaje sie calkiem oplacac...szczegolnie ze to z dwoma przesiadkami...

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

A w ogole to jaka jest pogoda na Filipinach na przelomie listopada i grudnia...chyba powinna byc ok, co nie?

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no to ciekawe co z tymi cenami... wlasnie tez czesto mam problem bo promocja prezentuja sie swietnie, zacheca, dopuki sie nie zacznie bukowac.. wtedy ceny sie zmieniaja, doliczaja wiecej... ale probuj moze sie uda.  Good

Kasia byla w lispopadzie, mysle, ze pogoda powinna byc ok

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

Probuje,probuje, juz postawilam calego lotera na nogi, skoro taka promocje wynalezli to niech mi powiedza co robie zle...bo juz sie napalilam...echhh...mialabym za 700 euro bilety dla 2 osob tam i z powrotem...

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dokladnie!!!!! super okazja!!!

Trzymam kciuki, ucieszyłabym się, ze lciesz na Filipiny!! 

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Marylko w listopadzie to jeszcze pora tajfunów na Filipinach..zresztą widzialaś co sie działo tam o tej porze w ubiegłym roku...Sorry 2 , wybór nalezy do Ciebie, ale ja tam bym sie nigdy nie wybrała w tym czasie, jedynie od stycznia do kwietnia Biggrin

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

NO własnie kurcze, juz sama nie wiem...przegadam to jeszcze wieczorem z mezem...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap