Hyde Park czyli luźne rozmowy i prośba

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Hyde Park czyli luźne rozmowy i prośba

Hyde Park służy do luźnych rozmów, zwłaszcza tych mniej związanych z turystyką. Prośba dla wszystkich doświadczonych Smile i tych nowych forumowiczów aby nie starać się tutaj przenosić tematów i zapytań typowo turystycznych bo do tego jest cała pozostała część forum. Cały hyde park też jest wyłączony z indeksowania w wyszukiwarkach.

Jak chcemy zapytać o jakiś hotel lub zacząć dyskusję o jakimś problemie to zakładajmy nowy temat w danym kraju dając w tytule np nazwę hotelu i miasta... jak chcemy podzielić się kilkoma fotkami tylko z danego hotelu to też zaczynajmy temat w danym kraju o konkretnym hotelu bo może z czasem ktoś inny coś doda, oceni czy napisze o swoich odczuciach i tym sposobem wyjdzie fajny temat, który każdy ma szansę szybko znaleźć i faktycznie dowiedzieć się czegoś o danym miejscu. Oczywiście najpierw proszę sprawdzić czy taki temat istnieje aby nie dublować takich samych tematów i problemów. Wkróce będzie wyszukiwarka więc będzie łatwiej ogarnąć konkretne zapytania.

W pogaduszkach raczej dużej rozmowy o danym problemie nie ma bo temat jest szybko zasypywany luźnymi rozmowami, "kawami" itp Biggrin więc dla dobra wszystkich prośba aby merytoryczne sprawy nie poruszać raczej w Hyde Parku.

Dodatkowo tematy "nitki" mogą być w przyszłości w Hyde Parku czyszczone w razie potrzeby (czyli np usuwane np 10 tys postów z poprzedniego roku) więc też z tego powodu dobrze by było nie dawać tutaj treści, które są istotne i mogą się przydać nam wszystkim za rok, 2 czy 10.

Dzięki Drinks

Wyszukaj w trip4cheap