--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Stawiam kawę na przebudzenie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry w poniedziałek. kawka jest i to taka wypasiona więc ja dokladam sniadanko z widokiem i uciekam do roboty. Ciepełka ciag dalszy ale prognozowane burze na popołudnie sa. 

Dzisiaj po południu spoptykam się na kawce w Rynku z Koleżanką z którą byłam na Majorce, spróbuję Ją namówic na grudniowa Maderę Biggrin Czy sie uda tego nie wiem ale pomarzyc warto.

U mnie remontu kuchni ciąg dalszy, niby nic, a syf wszędzie, jedyne miejsce w miare czyste na którym mozna spędzić czas i zjeść posiłek to aktualnie balkon. Oby sie tylko pogoda nie zmieniał to będzie git.

Dejzi, jak tam po weekendzie? Zagrałas dobrze role kury domowej??? Ja się nie mogłam popisac, kuchnia zagracona, posypana białym pyłem, gotowania nie ma. Wczoraj zrobilismy sobie wieczorem uczte krewetkowa na balkonie. Nie powiem było całkiem smakowicie Girl drink 1

Miłego poniedziałku wam zyczę Biggrin

Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie nad morzem

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Świerszczu zazdroszczę balkonu (oczywiście tego na zdjęciu). Biggrin

A tak na poważnie u mnie balkon (taras od południa - więc można się usmażyć. Ale gril był w ogrodzie pod drzewami. Kaczuszka Lidlowa z grila - pycha!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

witaski:)))

jako kura domowa egzamin zdałam celująco.

posprzatałam,nie za dużo, ale zawsze Sun-smilie girl  273 rypłam się przed tv gdzie geslerowa akurat przykazała brudasom robić tymbaliki, no to wygnałam młodszego po golonki i warzywa, o drugiej w nocy skonczyłam działalnośc kuchenną w międzyczasie żeberka dochodziły w piekarniku i ziemniaczki Lol w związku z tym, żem obgotowana miała być na dzien niedzielny postanowiłam uhonorować sobotę i wyrżnąć flaszkę rumu dominikanskiego. com postanowiła, tom uczyniła, przy czym na tym sie nie skonczyło,wiśniówka samotna zmrozona się marnowała, wypiłam i ją Lol niedziela była leniwa, ale samopoczucie całkiem przyzwoiteBiggrin

na grupona wpadly dobre ceny, trza dzis kupic termy chocholowskie i gorący potok szaflarowy za pare groszy:) i jakos doczekam do urlopu:))

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

acha, piernicze, już nie oglądam żadnych programow kulinarnych,  SŁOWO ZUCHA ,napatrze sie i jak durnowata po nocach nad garami ślęcze:))

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi, no to pojechalas z tymi trunkami hi hi... U mnie było białe winko do krewetek i cin cin ROFL

Ja programy kulinarne oglądam ale nie gotuję, no czasem, ale generalnie wolę łazic po knajpach i w nich się stołować Biggrin

Mówisz ,że kupujesz na gruponie wejściówki na rózne atrakcje?? Nigdy nie próbowałam i jestem ciawa jak to wygląda?? napisz coś więcej pliz...

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

chochołow kosztuje całodniówka z saunami9 dyszek. poprzez grupon- 5 dyszek. gorący potok w szaflarach  7 dyszek, przez grupona 37 zł przy zakupie dla czterech osób.czyli prawie wszystko przez pół Biggrin innych zakupow nie robiłam, choć jak przeglądam to bardzo warto...

też wolę knajpy, ale stołuj trzech chłopa w knajpach, gdzie każde żarcie to dla nich mało, małoBlum 3 zbankrutowałabym Biggrin choc jak zapieprzamy  w pracy po 12, 14 godzin to katering jakis obiad przywozi...

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zapraszam naśniadonko. Śpiochy wstawać, bo nic nie zostanie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

ja się melduję na pokładzie , takie smakowite śniadanko w takim miejscu Biggrin

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry.

Zjedzone Girl hide  Smakowało Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap