Bali -moje przygotowania do wakacji

449 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Bali -moje przygotowania do wakacji

jeszcze 24 dni Crazy

Bilety jak wiecie już zakupione , juz dostałam meilem e -tickety a wczoraj jeszcze dostałam wiadomośc od Flipo.pl

Dzień dobry

Chcielibyśmy poinformować, że w celu dokonania odprawy (check-in) na
loty doniektórych krajów
(np. USA, Kanada, Rosja, Katar, Chiny itd.) linie lotnicze wymagają
odpasażerów podać następujące informacje dodatkowe o pasażerach, tzw.
dane APIS(Advance Pasangers Information System):

- Numer paszportu
- Obywatelstwo
- Kraj wydania paszportu
- Data ważności paszportu
- Imię i nazwisko dokładnie tak jak jest napisane w paszporcie
- Płeć i data urodzenia pasażera
- Adres i kontakt telefoniczny w kraju docelowym (dotyczy USA)

Prosimy o przesłanie wyżej wymienionych danych e-mailem lub telefonicznie skontaktować się z Centrum
Obsługi Klienta.
Dane te można również dodać do Państwa rezerwacji w „Kontroli
rezerwacji” jest potrzebne dodać
najpóżniej 72 godziny przed wylotem.

Kochani po co mam się odprawiać (check-in) ? nigdy tego nie robiłam przed żadnym urlopem, przecież i tak mam bagaż rejestrowany , więc swoje trzeba w kolejce odstać na lotnisku  Biggrin

czy jak zrobię to (check-in) przez internet  wcześniej to wtedy mogę sobie wybrać miejsce w samolocie? czy po co mi to ?

Franciszka
Obrazek użytkownika Franciszka
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 wrz 2013

Hej Bepi!

Ja odprawiałam się przez internet przed wylotem liniami Qatar do Bangkoku. Mimo, że miałam bagaż rejestrowany nie musiałam stać w tej długiej kolejce, tylko podchodziłam do specjalnie wyznaczonego okienka, gdzie nadałam szybciutko bagaż. No i miejsce w samolocie wybrałam sobie sama spokojnie w domu Wink

Pozdrawiam!

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dokladnie. jak sie odprawisz w domciu to nie bedziesz musiala stac w kolejce na lotnisku.

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki Franciszka, w takim razie też tak zrobię, może mi się uda jakieś miejsca przy oknie.. wyłapać  Blum 3 co by się nie umęczyć z siedzeniem w środkowym 5 osobowym rzędzie Sorry 2

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi,jak się odprawisz on-line w domku,to se karty pokładowe drukujesz ( z numerami miejsc ) a nalotnisku tylko bagaż oddajesz w Bagg Trop ,czy jakoś tak się to nazywa ,każda linia lotnicza ma takie stanowisko właśnie dla odprawionych on-line - my tak robiliśmy przy locie do Bkk

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki Daga, ciekawe jak ta odprawa będzie u mnie wygladała bo ja mam w sumie 3 loty na 1 bilecie  Blush

Praga- Amsterdam

Amsterdam- Kuala Lumpur

Kuala Lumpur - Denpasar Bali

i teraz ja mam się 3 razy odprawić Biggrin a skąd będę wiedziała co i jak z bagażem gdzie to odbierać na którym lotnisku wyjedzie moja walizka czy to się zaznacza przy tej odprawie ? ..Nea powiem szczerze że wolałabym dostac mój bagaż po wyladowaniu w Kuala Lumpur a to dlatego że bym sobie  schowała zapasy rumu zakupionego w Amsterdamie na duty free, bo przeca jak bym się obkupiła ..a nie mając w Malezji swojej walizki głównej to mi wszystko skonfiskują co kupię w AMS  przy odprawie na Bali Dash 1

a musze się obkupić bo jak wspomniałaś ta ichnia % nafta..jest średnio smaczna ..

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi na kwicie bagazowym bedzieszmiala zaznaczony kod lotniska, gdzie bedziesz musiala odebrac bagaz, a odprawa online jest super, tak jak dziewczyny pisza, zawsze jest osobne okienko  dla tych odprawionychPreved

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi,obojętnie czy % będziesz miała w podręcznym ,czy w głównym, bo na Bali wszystko prześwietlają po odbiorze swojej walizki z taśmy -wiec jesli będziesz mieć za duzo,to i tak moga zabrać

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi a linie na wszystkich trasach te same, czy laczone.......i w Pradze Ci tez powiedza gdzie docelowo nadadza Twoj bagaz

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

puma :

Bepi na kwicie bagazowym bedzieszmiala zaznaczony kod lotniska, gdzie bedziesz musiala odebrac bagaz, a odprawa online jest super, tak jak dziewczyny pisza, zawsze jest osobne okienko  dla tych odprawionychPreved

haha...ja se tam lubie postać w tej kolejce....*dance4*...zawsze tak gnam na lotnisko ,ze jeszcze na odprawe czekamy z godzine.....ojoj...ja ja kocham te emocje przed lotem

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bebetko tak wygląda moja trasa :

tak wygląda moja trasa

  Podróż tam

  • 2013-10-17

7:00Ruzyne Arpt, Praga,  Czechy

2013-10-17

8:40Schiphol Arpt, Amsterdam, Holandia

1h 40min Warunki lotu Czech AirlinesCzech Airlines 616 Długość przesiadki 3:20 2013-10-17

Dirol

12:00Schiphol Arpt, Amsterdam, Holandia

2013-10-18

6:20Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malezja

12h 20min Warunki lotu Malaysia AirlineMalaysia Airline 17 Długość przesiadki 5:45 2013-10-18

Dirol

12:05Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malezja

2013-10-18

15:05Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonezja

3h 0min Warunki lotu Malaysia AirlineMalaysia Airline 851 Długość lotu: 26h 05min

      Wacko  Man in love             powrót: Podróż powrotna 

2013-10-31

16:25Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali,  Indonezja

2013-10-31

19:20Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malezja

2h 55min Warunki lotu Malaysia AirlineMalaysia Airline 850 Długość przesiadki 4:39 2013-10-31

Dirol

23:59Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur,  Malezja

2013-11-01

6:20Frankfurt Intl, Frankfurt nad Menem, Niemcy

13h 21min Warunki lotu Malaysia AirlineMalaysia Airline 6 Długość przesiadki 2:50 2013-11-01

Dirol

9:10Frankfurt Intl, Frankfurt nad Menem,  Niemcy

2013-11-01

10:20Ruzyne Arpt, Praga, Czechy

1h 10min Warunki lotu Czech AirlinesCzech Airlines 535 Długość lotu: 24h 55min  

Strony

Wyszukaj w trip4cheap