--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 11 godzin temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajac1 :

dla mnie ta jest mega...

.

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajaczku ja na tyle swiatyn w tym roku mojego nie namowie, musialam obiecac  Dash 1 dobrze ze u Ciebie moge je poogladac Shok pieknie tam 

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Zajączku,jestem w tak wielkim podziwie,że tyle udało się WAM zobaczyć Shok  Good

Fakt faktem,jeśli by ja tyle zobaczyłam za jednym wyjazdem,to by już napewno nie wracałam.

Chyba z tego co zrozumiałam,to organizatorem tego wyjazdu była firma "Duży Zając"  WIELKIE BRAWA DLA NIEGO!!!!! Clapping 

Nalezało się mu..... Good  Pozdrowienia dla Zajaca Wielkiego Drinks 

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zając , nie wiedziałam, że tam był taki zamach. Straszna historia i wielki żal niewinnych turystów.

Co do lenichowania na plaży.... to mam taką myśl, co jakiś czas wklejsza cudnie zdjęcia jedzonka tak az by się chciało oblizac monitor, no i tu wracamy do plazowania , patrząc na Ciebie w bikini to Ty tylko chyba to jedzenie focisz!!!!! Figura super, tak trzymać!

Bea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja pamietam ten zamach i to wydarzenie skreslilo dla mnie ten rejon na ładnyc kilka lat..Dobrze,ze to juz odlegla historia i teraz mozna Zajączku oglądac z tobą tylko wspomnienie tego wydarzenia ..

No trip no life

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Ja też o tym zamachu pamiętam,ale po co my tutaj o strasznym.Teraz kiedy ogladamy wiadomosci,to starach z domu gdziekolwiek wychodzić,a dokładniej wyjeżdżać.

Duży Zając
Obrazek użytkownika Duży Zając
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 21 sty 2014

Firma DUŻY ZAJĄC to jedynie część planowania. Mały Zając ma we wszystkim poważny, jeśli nie decydujący udział Biggrin Give rose

Duży Zając

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Duży Zając :

Firma DUŻY ZAJĄC to jedynie część planowania. Mały Zając ma we wszystkim poważny, jeśli nie decydujący udział Biggrin Give rose

  

Duży Zajęc Drinks  mi nie o kase chodzi,tylko o trasę Mosking

Zarty żartami,ale kto taką trasę ułozył,przeca to nie lada wyczyn? Wspaniała podróż,podziwiam WAS!!!! Man in love

Duży Zając
Obrazek użytkownika Duży Zając
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 21 sty 2014

Zające działają w kolektywie -

Mały ma pomysł, Duży się zgadza;

Mały łapie okazje na bilety lotnicze, Duży kupuje i zaczyna rozkminiać, gdzie pojechać;

Duży przedkłada propozycję programu Małemu, Mały wnosi poprawki, i Duży zaczyna organizować.

Mały szuka hoteli, proponuje Dużemu, Duży akceptuje i zamawia

I tak punkt po punkcie... Aż powstanie konkretny plan

Każdy plan poparty jest kalkulacją kosztów w Excelu 

No i na ogół przed wyjazdem osiągnięty zostaje konsensus - chociaż nie zawsze i nie do końca

A czego nie załatwiło się przed wyjazdem załatwia się na miejscu (aczkolwiek, oby jak najmniej)...

Chwała Małemu za jego pomysły (obecnie na tapecie są Indie  i Majorka)

Duży Zając

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Drinks

Majorkę chętnie zobacze,ale nie taką co polskie bp prezentują. A co do Indii.......Scratch one-s head ciekawa regionu (?) jestem.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap