--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Czerwone parasole to z hotelu Laguna   Dance 4

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Kolka, ja z hotelu byłam zadowolona, a najbardziej z tego, że jak wyszło się na zewnątrz to i restauracji i spa i sklepów i "biur podróży" było pełno, a  plaża przy hotelu duża i czysta, kawałek dalej, czyli w lewo plaża coraz gorsza byla, w prawo czyli do Nusa Dua podobna do naszej (nasz nie miala sztucznie nasadzanych palm)

Dochodzimy do konca półwyspu

 

w tym miejscu w XIV wieku Dang Hyang Nirartha tworzył poematy opiewające piękno skał Nusa Dua, dla upamiętnienia poety i tragicznych wydarzen z 12.10.2002 roku (zamach w Kuta) i tragedii WTC (USA)  postanowiono utworzyć park nadzei wyrażającej się przez miłość, pokój i harmonię, który ma symbolizować sprzeciw wobec globalnego terroryzmu.

 pomnik ofiar zamachów

 W parku trwały przygotowania do corocznego festiwalu turystyki, krótki spacerek po i idziemy w stonę BC

 idziemy aleją drzew owocowych

i jesteśmy już na terenie BC i tu powstrzymam się od komentarza Stop

jest i świątynia ROFL

 w sklepach cenki jakieś 40% wyższe niż w Tanjung Biggrin

i jaki co tu wybrać, podobno nie wielkość ma znaczenie ROFL

droga do teatru

pierwotnie mieliśmy zostać na przedstawienie, ale jakoś tak nam się odechcialo i postanowiliśmy jednak wrócić do "nas" Smile

Po drodze oglądamu Nusa Dua od drugiej strony i wszystko co czytalam się sprawdza Pleasantry . Już tu nie wrócimy.

Na kolację zachodzimy do tej samej restauracji co wczoraj. Zamawiamy:

Siap Sambal Matah ( grilowana pierś z kurczaka z kukurydzą, baklażanem, kapustą i fasolą) i Pe' san Be Pish (grilowany snaper zawiniety w liściu banana z balijskimi warzywami i ryżem)

Smaczne było Smile

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Bepi właśnie nie pamiętałam nazwy tego następnego, liczyłam że Ty będziesz wiedziała Good, już dopisuję ( ja niestety nie bardzo bylam zainteresowana tym miejscem więc nie staralam się pamietać nazw hoteli, ale wiedziałam, ze na Ciebie można liczyć Kiss 2)

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

piękne są te hotele na Bali Man in love a rękodzieło dopracowane w szczególe Lol

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Szkoda, że nie zakochaliście się w Bali - być może gdybyście byli w Ubud mielibyście inne zdanie. Ale jest przecież tyle miejsc na świecie - nie można wszystim być zauroczonym....

Te drzewa są piękne z tymi kwiatami kolorwymi, ktoś zna nazwę może?

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

dzioby Good

Ewelinka byliśmy w Ubud 3 noce i jak pięknie załatwił nas tam kierowca Diablo, ale o tym dopiero napiszę Crazy

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wacko  Zajączku  Shok

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Zaintrygowana... Man in love

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doczytałem,i na Bali widoczki extraYahoo

Jak już panie zachwycają się Twoją figurą to co ja mam powiedziećOk

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajaczku już doczytane i apetyt na wiecej Bali nie minął co do Pekinu, to już dopiety, ale coż mozna dopinać na jeden dzien - ehhh  na Pekin to mega malutko, a biorac pod uwagę czas, to bedzie to lizniecie, ale musze ci powiedziec, ze mega zafascynowało mnie miasto, takze bym tam posiedziała dłuzej - z tydzien w samych okolicach samego Pekinu, tylko ta doba okaze sie kluczowa czy "bagaz " chinski bedzie na tyle lekki  by go strawic  - poki co sama sie dziwię ze sie porwałam z motyką na słonce, bo po małym wstepie chinskim powiedziałam sobie dwa lata temu, nigdy wiecej, ale jednk ten kraj mnie fascynuje, oj chyba od przedszkolaka, ale to długa opowiesć, a to temat Bali, wiec luzik - nawiasem laseczka z ciebie, aż miło popatrzeć Good

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Strony

Wyszukaj w trip4cheap