--------------------

____________________

 

 

 



Zające na Bali, czerwiec 2014

374 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Noemi :

Zajączku, czytam "biedna świnka" jaka biedna świnka? i dojrzałam ją Cray 2 Shok Shok Bad

Noemi, ja też jej szukałam i nie wiem po co Fool

ale za to cudowna ta rodzinka makaków - obłędny portret rodzinny Man in love widoki na klify Ok i Zające w sarongach Yahoo

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doczytałam, ale jak już kiedyś napisałam, mały jest Good Good  

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Noemi, Bereciku Biggrin

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cudne te małpiszony, pięknę ujęcia ,  szkoda że aż tak bardzo agresywne

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Noooo, takie makaki to mię się wcale nie podobają.

I kecak dodupny powiadasz ?

Hm..

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Czekamy dalej...czekamy Yes 3

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

bepi, marinik niestety nie małpy w tym miejscu są wyjątkowo "niemiłe", ale jak się zastanowić to nie one są winne takiemu obrotowi sprawy Wacko. Najpierw ludzie je dokarmiają, (przynoszą ogórki, podają im, czasem się z nimi drażnią), a jak małpy chcą więcej i zaczynają się domagać rzucają w nie kamieniami lub odganiają kijami, nic dziwnego, że małpy się na swój sposób nauczyły bronić Pleasantry. Drugi jeszcze gorszy proceder to wyszkolenie małp do kradzieży Diablo. Najpierw czlowiek nauczył małpkę, że jak przyniesie: okulary, biżuterię, aparat, itd to dostanie coś do jedzenia , potem ten sam człowiek "ostrzega" turystę chowaj wszystko, bo cię małpa okradnie (ale z małpką nadal prowadzi handel wymienny Bomb bo przecież ostrzeganie turysty to taki mały zabieg marketingowy; byliście mało ostrożni, ale wyrwałem małpce wasze skarby to teraz dajcie mi szmal za to Bomb), zdobycie towaru staje się trudniejsze więc małpy robią się bardziej natarczywe i agresywne, one chcą tylko dostać papu.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Żelku, zanim pojedziemy dalej to jeszcze napiszę coś o kierowcach Secret

Podczas show poznaliśmy bardzo sympatyczną parkę Polaków, którzy mieszkali w hotelu w Uluwatu. Mieli problem ze znalezieniem kierowcy, ktory za rozsądną cenę pojedzie z nimi do Ubud i pojeździ po wyspie( wszyscy krzyczeli im okolo 70$ za dzień). Pomyśleliśmy, że my mamy tych dwóch więc może się dogadają. Po zakonczonym show mieli czekać na nas przy głównym wejściu, poszliśmy więc we czwórkę pogadać (ile szukaliśmy naszych "panów" to historia, bo wcale nie czekali przy wejściu Diablo i już coraz mniej nam się podobali), kierowcy zwietrzyli interes i już chcieli więcej szmalu, ale twardo obstawaliśmy, że nasza cena była rozsadna i powinni od "znajomych" brać tyle samo *biggrin*, uf dogadaliśmy się i jedziemy do hotelu w Uluwatu (parka miala skuterek i bali się po nocy wracać więc postanowiliśmy jechać spokojnie za nimi, żeby w razie.....). Tego dnia w planach mieliśmy kolację w Jimbaran, ale "panowie" kierowcy mówią nam, że zawiozą nas do Jimbaran do konkretnej restauracji (najlepszej, którą znają ROFL) i zostawią nas, a do hotelu weźmiemy już taksówkę, którą nam załatwią Wacko, no jak mnie trafiło, czapeczka mi odpaliła, o nie sorki, ale panowie przeginacie. Wracamy do Tanjung *diablo*Bomb. Nie mam ochoty na Wasze przekręty Crazy

Przekręty dalsze to cała historia (parka naszych popowiadała, że "pan" kierowca znikał im na dłuższy czas Mamba Wchodził z nimi do restauracji, zamawiał najdroższe dania z kary po czym nic nie tknął tylko gdzieś znikał Wacko, poganiał ich przy zwiedzaniu i zawoził nie tam, gdzie chcieli *bomb*) No cóż turystę wali się w kły z uśmiechem na twarzy, no może potem trzeba dwa razy tyle darów do światyni zanieść, ale to drobnostka Dash 1

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Niezli Ci kierowcy....no traf tu na porzadna "firme"

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Szlag - chyba zbyt nerwowy jestem, a może nie ZBYT.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap