Szanowni Forumowicze!

W nocy 27/28, w godz. od 0:15 do 1:00 CET nastąpi przerwa techniczna spowodowana aktualizacją systemu.  Za wszelkie niedogodności przepraszamy.


 

 

 Wyprawa do Kenii

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
tyyysia
Obrazek użytkownika tyyysia
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 30 sie 2017
Wyprawa do Kenii

Witajcie wszyscy,

Mnie i mężowi wpadł do głowy dość szalony pomysł aby wybrać się do Kenii. Elementem szaleństwa jest tutaj fakt, że nie chcemy jechać z biurem podróży. Ogólnie nigdy nie jeździmy z biurami, to nie nasza "broszka", ale wydaje się, że może to być dośc trudne jechać do tak odległego i odmiennego kraju. Czy mogę prosić o wszelkie potrzebne informacje na ten temat, począwszy od lotów (cen i jakie linie), przez noclegi, co zobaczyć, gdzie się zatrzymać, jak długo, czy łatwo znaleźć internet (oprócz hotelu), ceny jedzenia, safari itp. itd.

adamus
Obrazek użytkownika adamus
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 sty 2017

Ja mogę pomóc w kwestiach zdrowia, bo byłem wolontariuszem w krajach afrykańskich. Cięzko mi wypowiedziec się na inne tematy, bo było to jakiś czas temu, kiedy dostep do internetu był bardzo ograniczony, nawet w hotelach. Nie zmieniły się za to kwestie tego, że np. pić wode należy tylko butelkowaną, szczepienia dodatkowe nie sa aż tak wymagane, ale tabletki na malerie brac nalezy. zalezy jaką chcecie obrac trasę, ale powiem, że na Safari sa super wyposazone namioty. Wezcie dużo jednodolarówek, trochę dlugopisów, zapalniczek, cukierków - zobaczysz dlaczego Biggrin

ewka99
Obrazek użytkownika ewka99
Offline
Ostatnio: 2 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 30 gru 2016

wyprawa do keniu tofajny pomysł

Wyszukaj w trip4cheap