--------------------

____________________

 

 

 



Emirates male za2600

11 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Kazzia
Obrazek użytkownika Kazzia
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 wrz 2013
Emirates male za2600

Noworoczna promocja emirates

jak w tytule

waw-dubai-male

czy to dobra cena?no Aeroflotem bylo za1500

ale wiadomo nie za koniecznie ta linia..

i tak sobie licze

Smile

hotel haaya ref albo haaya island

800-900 euro

daje 6400 zl

11 dni all

Czy moze w maju znaczy blizej maja hotele sa tansze czy raczej nie ma co liczyc??

nie moge sie doczekac promocji na seszele w maju to moze male...?

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kazzia ja na aeroflota sobie złego słowa nie dam powiedzieć, chyba że kto ma uprzedzenia polityczne  ...to ma problem .. ja nie mam, gdybym miała aeroflota za 1500 zł a Emitaresa za 2600 zł nawet sie nie zastanawiam tylko biore aeroflota, 1000 zł różnicy to dużo,  no alkoholu nie ma na pokładzie ale różnica ceny jest ogromna ! wolę sobie różnicę dołożyć do lepszego hotelu takie moje zdanie hehe..bo w hotelu spędzam 24 na na dobę i korzystam z dopłaty do lux warunków , a w samolocie to tylko 10 godzinek.. sama bedę polowac właśnie  na Aeroflota na kwiecień do Hawany

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nasze promo pamietam było za 1400 Biggrin emiratesami

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Żelku Ty miałaś cenę fantastico na Malediwy, taka chyba się już nigdy nie pojawi,  może jak co wrzucą to w okolicy 2000 zł, bo ta Twoja promocja  była promocja z okazji nowego połączenia lini Emirates z Warszawy

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wiem Bepi-ale w zeszłym roku było troche fajnych promocji na Malediwy-własnie w tych granicach cenowych -sporo z Pragi Yes 3

Oj-ciekawe czym ten rok nas zaskoczy Biggrin Bepi -moze Hawane bedziesz miala w cudownej cenie Yes 3 zycze Ci tego i sobie tez-bo ile można przepłacac za bilety Sorry 2

Tylko ja jestem panikara i bije sie tego aeroflota bardziej niz airasii teraz

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki, cóż zrobić jak termin i jego "widełki " to z reguły kilka dni , ehh jak się będzie na emeryturce i od nikogo zależnym to termin wakacji będą wtedy dyktować super promocje a nie praca , narazie patrzę głównie na okienko które dostaniemy no i aby wylecieć w weekend aby nie stracić za dużo urlopu cennego, bo dla mnie dopłata np 300 zł do biletu jak mam wylot w weekend to żadna różnica , dodatkowy dzień urlopu który trace podczas wylotu w tygodniu  mnie znacznie więcej kosztuje hehe

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Żelek :

Wiem Bepi-ale w zeszłym roku było troche fajnych promocji na Malediwy-własnie w tych granicach cenowych -sporo z Pragi Yes 3

Oj-ciekawe czym ten rok nas zaskoczy Biggrin Bepi -moze Hawane bedziesz miala w cudownej cenie Yes 3 zycze Ci tego i sobie tez-bo ile można przepłacac za bilety Sorry 2

Tylko ja jestem panikara i bije sie tego aeroflota bardziej niz airasii teraz

Zgadza się...też obserwowałam te ceny i były fajne okazje na Malediwy np. z Pragi Good Ta nasza cena Żelku to się chyba faktycznie już nie powtórzy Smile

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ehh moje najtańsze  bilety to były  po 1600-1700 zł ale wyloty z  takiej cenie to  ja miałam z Belgii a tak to też zawsze przepłacam za bilety bo z reguły miedzy 2500-3000 zł. Marzenie lecieć za 1500 zł i z Warszawki lub Pragi  ehh mam nadzieję że kiedyś upoluję taką perełkę Preved

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

bepi :

Kazzia ja na aeroflota sobie złego słowa nie dam powiedzieć, chyba że kto ma uprzedzenia polityczne  ...to ma problem .. ja nie mam, gdybym miała aeroflota za 1500 zł a Emitaresa za 2600 zł nawet sie nie zastanawiam tylko biore aeroflota, 1000 zł różnicy to dużo,  no alkoholu nie ma na pokładzie ale różnica ceny jest ogromna ! wolę sobie różnicę dołożyć do lepszego hotelu takie moje zdanie hehe..bo w hotelu spędzam 24 na na dobę i korzystam z dopłaty do lux warunków , a w samolocie to tylko 10 godzinek.. sama bedę polowac właśnie  na Aeroflota na kwiecień do Hawany

bepi ja podobnie jak Ty nic złego o nich nie powiem, ba przy -36 sprawnie loty obsługiwali Preved, a w KLM czy Francy przy lekkim sniegu i mrozku już totalny paraliż Dash 1

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

jak dla mnie cena 2600 wysoka , tez na Aerofłota nie powiem złego słowa Wink kazzia taniej wiadomo ze bedzie w maju bo pora deszczowa tam wtedy 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

2600 dla mnie to dużo, ja leciałam za 240 euro Biggrin

Wyszukaj w trip4cheap