--------------------

____________________

 

 

 



Mauritius- Le Morne - luty 2015 otwarcie 3 nowych hoteli RIU

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Mauritius- Le Morne - luty 2015 otwarcie 3 nowych hoteli RIU

Clapping Preved

dla zainteresowanych..

Informuję iz w lutym 2015 na Le Morne otwierają 3 nowe hotele sieci RIU w opcji all inclusiv  Dance 4 

Gdyby ktos kiedyś tam był dajcie znać jakie wrażenia  Yes 3

irvina
Obrazek użytkownika irvina
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

to chyba Żelus sie zalapie Lol

irvina

aga
Obrazek użytkownika aga
Offline
Ostatnio: 6 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 17 sty 2015

Cześć, właśnie wróciłam z Mauritiusa, 2 dni spędziłam w Riu. Hotel ma swoje plusy i minusy, które postaram się Wam przybliżyć. Hotel odnowiony, wszystko czyste, pomalowane, część mebli jest nowa. Byliśmy w części Creole, części Coral jeszcze nie otworzyli. Pokoje w części Creole większe niż w Coral. Z pokoju 3 metry do plaży. Piękne lobby, główna restauracja i bar. Posiłki smaczne, wybór spory. Jest kilka restauracji tematycznych, my byliśmy tylko w azjatyckiej, zawiodła nas troche, posiłki z bufetu, nie ma a'la carte. Głowny bar czynny 24h, ale tylko 6 drinków. W pokoju minibar uzupełniany co 2 dni. w minibarze jedynie 2 butelki wody, 2 piwa i kilka soft drinków.Największym plusem hotelu moim zdaniem są pracownicy, bardzo mili, uśmiechnięci (mam porównanie w stosunku do obsługi La Pirogue i Paradise Beachcober), niestety najwiekszym minusem jest plaża. Choć jest wiele palm kokosowych, które uwielbiam to jednak jest nieładna. Pełno szyszek, igieł od sosen. Piasek grubszy niż w na plaży przy hotelu Luź lub Paradise. Jest też wietrznie. Ciężko powiedzieć czy polecam ten hotel, na kilka dni jest ok ale na pewno nie na całe wakacje.

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Przchodziłyśmy tą plażą przy Riu, i faktycznie, wieje, słońca niewiele.

Ale myślę, że dla surferów to może być idealne miejscówka Biggrin

Wyszukaj w trip4cheap