--------------------

____________________

 

 

 



Plany wycieczkowe MEKSYK - grudzień 2016.

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Eweee
Obrazek użytkownika Eweee
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 lip 2016
Plany wycieczkowe MEKSYK - grudzień 2016.

Cześć Wszystkim! Biggrin

To mój pierwszy wpis tutaj, dlatego proszę o cierpliwośc i wyrozumialość I-m so happy

Meksyk od zawsze mnie fascynował i był na liście moich priorytetowych wycieczek w momencie, gdy budżet na to pozwoli Acute

Teraz moje marzenia z dzieciństwa się spełniają Biggrin

Pisze tutaj, ponieważ czytałam Wasze posty i macie zdecydowanie większą wiedzę na tematy, które mnie interesują niż kobitki z biura podróży, które na wiekszosc pytan odsyłały do przewodników Biggrin

Pisałam już wiadomość prywatną do Kasi, ktora mi bardzo pomogła i służyła dobrą radą i właśnie po korespondencji z Nią oraz przeczytaniu Waszego forum zrobiłam sobie wstępny zarys wycieczek, które chcemy zorganizować sami. Biggrin

1. Chichén Itzá + Cenota Ik Kil 

2. Tulum ( RANO!) + cenota grande + cenota Dos Ojos + wracając do Playa del Carmen - Akumal.

3. Promem z Playa del Carmen na wyspę Cozumel i cały dzień spędzić w parku Chankanaab

4. Xcaret 

5. Cancun

Każdy punkt, to jeden dzień zwiedzania.

Nie wiem, czy jesteśmy w stanie to pogodzić, dlatego chciałam Was się poradzić Biggrin

Co o tym myślicie ? :):)

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Meksyk jest wspaniały...ciągle coś nowego do odkrycia....ostatnio znów pojawiły się nowe cenoty.

Wiesz, my robiliśmy Tulum + Coba + cenota w 1 dzień. Na miejscu jest fajna firma, która właśnie taką opcję może dla Was zrobić.

Xcaret ok, po 15-j są tańsze bilety, wydaje mi się, że wystarczy bo warto zostać na wieczornym show - robi wrażenie.

Cancun....nie wiem czy warto....może lepiej Chiapas.....

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Eweee
Obrazek użytkownika Eweee
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 lip 2016

Dzięki Imienniczko za odpowiedż Biggrin

Mam jeszcze 5 miesiecy, ale chcialabym sobie w miarę poplanować, mniej wiecej ile kasy mi pójdzie na same przejazdy na miejscu + wstępy, żeby poźniej zonka nie było Acute

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 31 minut 9 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...witam, śledź na bieżąco in formacje odnośnie sytuacji "glonowo-plazowej",chyba że nie interesuje Cie plazowanie. no i pamietaj ,że "atmosfera" w Chichen Itza nie będzie taka jak...myslisz że bedzie ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Eweee
Obrazek użytkownika Eweee
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 lip 2016

Co masz na myśli ssstu-6, pisząc, że atmosfera w Chichen Itza nie bedzie taka ja myślę? Biggrin

Wyszukaj w trip4cheap