mei tai dla podróżujących z dziećmi

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 1 rok 12 miesięcy temu
Rejestracja: 07 kwi 2014
mei tai dla podróżujących z dziećmi

Nie wiem czy takie ogłoszenie jest dozwolone jeśi nie to proszę o usunięcie Biggrin

Od 7 lat szyję nosidełka dla dzieci które nazywają się mei tai - woolloomooloo . Dla tych co nie wiedzą to nosidła w których nosi się dziecko w jedynej słusznej dla niego pozycji, są to tzw nosidła ergonomiczne. Kiedy pierwszy raz jechaliśmy w słowackie góry moja córa miała wtedy 1,5 roku. Jako zapobiegliwi rodzice pożyczyliśmy nosidło turystyczne i uszyty przez siebie mt. Na pierwszy wypad na szlak wsadziliśmy dziecko w to turystyczne nosidło. Wyszliśmy przed kwaterę i...wróciliśmy przekładając dziecko do mei taia który nie opuścił nas już do końca pobytu. Różnica polegała na tym że mt jest dużo lżejszy od nosidła turystycznego w którym dodatkowo ciężar rozkłada się tak że całość czujemy na ramionach. W MT dziecko pod pupą ma pasy na których niejako siedzi co odejmuje spory ciężar z ramion. Można nosić z przodu jak i z tyłu na plecach - zawsze przodem do rodzica.

Nosidła szyte są tylko ze sprawdzonych (wczesniej na moim dziecu) tkanin, specjalnie wzmocnione. Są lekkie i zajmują w bagażu mało miejsca.
Powstało już prawie 300 nosidełek mei tai woolloomooloo - staram się aby każde było inne. Każde nosidło zanim zostanie uszyte jest szczegółowo omawiane z rodzicem. Można podesłać wzór/grafikę/rysunek w jpg a ja jeśli to możliwe odwzoruję to na panelu. Każde nosidło jest dwustronne więc do zagospodarowania są dwie strony (najczęściej rodzice wybierają z jednej aplikację z drugiej tkaninę). Nosidło może posiadać dodatki w postaci podwiązywania zagłówka (podtrzymuje zagłówek jak dziecko zaśnie lub/i kapturka).

Wszystko osobiście przetestowaliśmy  Tu z naszą Zosią:

I więcej naszych fot

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.250449148301774.82222.137532316260125&type=3

A tutaj na blogu więcej nt mei tai woolloomooloo

http://pogodzinach7.blox.pl/html

http://mei-tai.wix.com/woolloomooloo

Chętnie odpowiem na więcej pytań 

Załączone miniatury Załączone miniatury

Ciągle przed siebie...

MaLa
Obrazek użytkownika MaLa
Offline
Ostatnio: 1 rok 12 miesięcy temu
Rejestracja: 07 kwi 2014

Znalazłam w swoich zasobach kilka zdjęć z turystycznych wypadów z dziećmi w nosidłach woolloomooloo Biggrin

Wszystkie zdjęcia pochodzą z albumu woolloomooloo i wszystkie miały zgodę właścicieli na publikacje https://www.facebook.com/media/set/?set=a.265750923438263.85420.137532316260125&type=3

Ciągle przed siebie...

Wyszukaj w trip4cheap