--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile 

Dziś jest  - WTOREK -27 dzień CZERWCA -  Yahoo

Imieniny obchodzi: MARIA, WŁADYSŁAW

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 27 CZERWCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Obraz znaleziony dla: każdy dzień

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 297 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma260 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 252 dni - gorące tańce Podobny obrazw rytmie reggae             Podobny obraz

Umilka -212 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 200 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-193 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 173 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 159 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 157 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 137 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Sigma - 102 dni - podróż  na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 101  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -97 dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -96 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 93  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Bea37 - 88  dni - czy jest na Kosie?

Andrew - 45 dni wakacje na Ukrainie

 basia 35 - 44 dni- Movenpick w Tunezji- wypoczynek na cudownej plaży   Obraz znaleziony dla: movenpick tunezja      

Ela - 43-  dni - Expo i nie tylko w Kazachstanie           Podobny obraz

Tadzik - 41- dni Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 21 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 20- dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 14 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Megizak- 10 dni - spełnienie kolejnego marzenia czyli wyjazd w Dolomity       Podobny obraz

Andrew3 dni - z wizytą w hrabstwie Lincolnshire

Tadzik - 2dni - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóra

 

 

MAMY LATO  - KORZYSTAJMY Z ŁADNEJ POGODY Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO DNIA  ! 

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry Smile

Radek- za póżno zaglądam na zagadki Wink Ale te pustynne bardzo cieszą, jako fankę piachu Wink

Dana- pokażesz więcej fotek maskonurów? Wink

Dejzi- u mnie tam póki co arktycznie ROFL ale speszjal for ju kawka mrożona Wink

Obraz znaleziony dla: kawa mrożona

I do wyboru do koloru Wink Częstujcie się Smile

Obraz znaleziony dla: kawa

Udanego dnia wszystkim Smile

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Miłego wtorku 

Pozdrawiam i przesyłam tatrzański widoczek Wink

megi zakopane

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

dziękuję za zimną kawkę, tatry kooochamy, w niedzielę pojechałam do Popradu, troszkę wody, troszkę gór.Od południa równie pięknie się prezentują.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 9 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko "midweek,owe" Wszystkim !!! : )

dziewczyny etiopską pustynię rozgryzły bez problemu !!! zobaczymy czy równie mocne są w..."podziemnych lokacjach" ; ))

pytanie: "gdzie należy pojechać aby zobaczyć tak kolorowy..."underground world" !???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

DZIEŃ DOBRY Smile 

Dziś jest  - ŚRODA -28 dzień CZERWCA -  Yahoo

Imieniny obchodzi: LEON, IRENEUSZ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 28 CZERWCA Give rose ZNAK ZODIAKU: RAK

Obraz znaleziony dla: środa demotywatory

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest teraz   CIENKIBOLEK Yahoo   Gratulacje !

Cienkibolek- 296 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma259 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Tadzik- 251 dni - gorące tańce Podobny obrazw rytmie reggae             Podobny obraz

Umilka -211 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 199dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-192 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Zając 1- 172 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 158 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 156 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Edyta - 136 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 134 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 101 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 100  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -96 dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -95 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Apisek - 92  dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Bea37 - 87  dni - czy jest na Kosie?

Jorguś -73 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Andrew - 44 dni wakacje na Ukrainie

 basia 35 - 43 dni- Movenpick w Tunezji- wypoczynek na cudownej plaży   Obraz znaleziony dla: movenpick tunezja      

Ela - 42-  dni - Expo i nie tylko w Kazachstanie           Podobny obraz

Tadzik - 40- dni Sardynia czyli wypoczynek na Costa Esmeralda         Podobny obraz

Umilka - 20 dni - plażing i relaxing na Sardynii                Podobny obraz

Jorguś - 19- dni - krótki, historyczny wypad do Bawarii                Podobny obraz

Huragan - 13 dni - powrót po latach na bałtyckie plaże         Podobny obraz

Megizak- 9dni - spełnienie kolejnego marzenia czyli wyjazd w Dolomity       Podobny obraz

Andrew2 dni - z wizytą w hrabstwie Lincolnshire

Tadzik - TO JUŻ JUTRO!!! - Czarnogóra w obiektywie Tadzika Obraz znaleziony dla: czarnogóraKAMERA PRZYGOTOWANA??? WALIZKI SPAKOWANE??? Wink

 

 

MAMY LATO  - KORZYSTAJMY Z ŁADNEJ POGODY Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009

 

MIŁEGO DNIA  ! 

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dzień dobry słoneczne Smile

Megi- śliczny widoczek Good

Dejzi- żyjesz?Mam nadzieję, że upał za bardzo nie dokuczył Wink

Radek- tym razem nie wiem Wink Oczywistością byłby chyba Meksyk a może Chiny? Wink

Kaweczka i miłego dnia wszystkim Smile

Obraz znaleziony dla: letnia kawa

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Jorguś , gratulacje kolejnej super podroży !!! na odliczance już jesteś , liczymy więc razem z tobą Yahoo

Jorguś -73 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Mabro, czy to nie jest podobna albo wrecz ta sama trasa co ty byłaś??

Wróble na dachu ćwierkają ,że gdzieś w daleką podróż wybiera się też Andrew...powiesz nam coś bliżej Wizard

Megi widoczek mega Good

Dejzi, pokaż nam Poprad. Słyszałam ale nie widziałam Wacko

Radek kolejna ciekawa zagadka . Nie jest to jednak miejsce w którym byłam albo znam niestety.Kolorki w środku niesamowite. Chyba musisz nam dać wskazówkę ..Yes 3

miłego wieczoru

No trip no life

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Radosław, takie cuda to w malezji,Gunung Mulu.

Nelciu, ja w tatrach w Pl i po str słowackiej jestem conajmniej dwa razy w miesiącu,nigdy tam zdjęć nie robimy..swoją drogą- ja osobiscie nie robię nigdzie, małżonek robi czasem i to takie dośc byle jakie:)))

Antenko, no upał daje w tyłek, dziś w racy, pod dachem miałam 44 stpnie, ranno,od 5.30- do 10 spoko,pózniej zaczynają się tropiki z mega wilgotnoscią,dalam rade pracować do 15.wszystko pali słonce, wysusza..lato upalne uwielbiam-ale nie w pracy Biggrin

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 45 minut 41 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dobry wieczór,

u mnie parno, deszczowo i burzowo. W mieszkaniu i na balkonie tak wilgotno, że nic nie schnie Dash 1 A u Was jaka pogoda?

Nelciu, jeśli chodzi o wycieczkę Jorgusia to dokładnie te same miejsca, w których ja byłam Biggrin Może to "Indonezyjska mandala" z RT?

Ale piękna ta nasza Odliczanka - tyle ciekawych wyjazdów. Szkoda tylko, że mnie na niej nie ma Sad 

Miłego wieczoru/dobrej nocy do wyboru Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap