--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 15 minut 13 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Na zdjęciu The Beach of the Cathedrals w Hiszpanii.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cienkibolek, no coż .. oczywiście zgadłeś Good  Clapping

Powiedz byłeś tam, widziałeś tą plażę ? a na Reunion ?

Sangria dla ciebie , OLE !

Podobny obraz

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Online
Ostatnio: 15 minut 13 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Niestety nie byłem.

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzien doberek wszystkim. Wpadłam na chwilę na forum i ..... zaległości takie, że nie dam rady nadrobić.... popatrzyłam więc tylko na ostsnie zagadki Smile szoda, że nie mam czasu się z Wami bawić i zdobywać nagród . Odliczanka wygląda imponująco Yes 3 tyle ciekawych wyjazdów. Mój ostatni lipcowy wyjazd do Bodrum trochę mnie rozczarował..... to nie jest ta Turcja, co kiedyś..... dobrze, że byłam dawno temu dwa razy i prawie wszystko co mnie interesowało zobaczyłam, bo już więcej do Turcji nie pojadę. No dobra Biggrin jeszcze tylko raz wrócę do Turcji, ale to będzie Istambuł do kurortów nigdy więcej nie pojadę.

Miłego dzionka wszystim forumowiczom, a wyjeżdżającym w najbliższym czasie wspaniałych wakacji Easter ostern 053

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 59 minut 7 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, jak tam Twoja Córcia, lepiej? Życzę jej zdrówka całym sercem. Powiedz, dlaczego ostatnio wszystko sie kitwasi. Nic nie ,można na spokojnie...

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, córa odrobinkę lepiej więc cieszę się choćby z malutkiego progresu. Wyników RTG pluc jeszcze nie ma. Bedą albo wieczorkiem albo jutro.Jestem dobrej mysli oczywiście.

Jakby się mało działo to jeszcze mi się w nocy  piesek rozchorował.. to tak jest że nieszczęscia chodzą parami Sad

Samo życie he he .

Miło że pytasz, dziekuję Kiss 3

No trip no life

elam54
Obrazek użytkownika elam54
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Zajac1 co takiego  Cię rozczarowalo?jestem ciekawa bo za kilka dni też lecimy do Bodrum i nastawiam się na super wypoczynek.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM!  Smile 

Dziś jest ŚRODA- 6 WRZEŚNIA

Imieniny obchodzą: BEATA,EUGENIUSZ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 6 WRZEŚNIA Give rose ZNAK ZODIAKU: PANNA

 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest ANDREW Yahoo 

Andrew - 322 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا

Cienkibolek- 226 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma- 189 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Greg 2014 - 186 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos          Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 181 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae     Podobny obraz

Greg 2014 - 145 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach                 Podobny obraz

Umilka -141 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 129 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-122 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Megizak - 107 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 1- 102 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 88 dni - degustacja na Jamajce      

Edyta - 85 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 79 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta - 66 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 64 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 31 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 30  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -26  dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -24 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Andrew - 23 dni - weekend w Kijowie

Apisek - 21 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Asia- A  i Basia A - 20 dni- rodzinny wypad na Gran Canarię       Podobny obraz       Podobny obraz

Bea37 - 16 dni - czy jest na Kosie?

Elam54 - 14 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Andrew - 9 dni - weekend na Ukrainie

Jorguś -3 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Nelcia- TO JUŻ JUTRO !!!  - odkrywanie uroków tajemniczej La Gomery         Podobny obraz                  Podobny obraz

 KORZYSTAJMY Z KOŃCÓWKI UROKÓW LATA  Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009 BO NIEDŁUGO JESIEŃ

 

Miłego DNIA  Smile 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Elam, nie martw się, na pewno będziesz miała udany urlop i wypoczniesz w Bodrum Sun-smilie water  052 Piękne miasteczko, cieputka woda , bajeczne plaże, dobre jedzonko.. to wszystko czeka na ciebie już za ....14 dni

Zając, oj dawno,dawno  nie  zaglądałaś  do nas Smile Myślę, że jeśli będziesz chciala to na pewno znajdziesz parę minut choćby co pare dni ,aby się bawic razem z nami. Dla chcącego nic trudnego Biggrin

Jorguś, jak przygotowania do wyjazdu ? "Wycisnąłeś" z Mabro wszystkie info o wycieczce ?

Zapraszam na pyszną kawkę w ten deszczowy dzień  z kawałkiem gorzkiej ! czekolady, obie świetnie dzialają na poprawę nastroju Smile

Jaką słynną budowlę dziś podziwiamy ?

smallprettyhouses     tl_files/Galeria/A-2012 - turystyka/7. Turcja to takze zabytki - Efez.jpg

miłej środy wszystkim

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzień doberek ! No to dzisiaj dużo czytamy bo Nelcia bibliotekę pokazała Biggrin w Efezie

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap