--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

elam 54 super wypoczynaek to był jakieś 18 lat temu Biggrin kiedy to turysta z Europy był rozpieszczany. Teraz wszystko jest robione pod turystę z Turcji (no może nie z Turcji bo tego co pracuje w Europie i tylko na wakacje przyjechał) wszelkie animacje, muzyka przy basenie, i cała reszta..... a pod naszego turystę to tylko disco polo...... masakra. Nastaw się na dziwne zachowania typu przebieranie dziecka w barze Diablo  dziecko chodzące, ale nadal w wózku spacerowym zachciało się zalatwić, matka wyjęła z wózka założyła pampersa (normalnie dzieciak miał majtki) kazała się zalatwić w niego po czym wzięła serwetki ze stołu i wodę mineralną i zaczęła myć i przebierać gówniaka Diablo na zwróconą uwagę, że tu ludzie jedzą, a toaleta jest miejscem do załatwiania spraw fizjologicznych........ usłyszeliśmy, że to Turecka kultura jest Wacko *diablo*Dash 1 Podobnych zachowań wiele...... Bodrum bardzo ładne!!!!!!

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zając 1 BINGO !!! Good  Efez w pełnej krasie ....

Specjalnie dla ciebie Lokum prosto z Turcji, chociaz pewnie najadłaś się ich na miejscu .. jeśli po Lokum za słodko, to kawa kawa po turecku czeka

Znalezione obrazy dla zapytania słodycze z turcji lokum  Podobny obraz

Elam 54 może ci sie uda wyskoczyć z Bodrum i je obejrzeć na żywo ? Smile

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Z Bodrum robią fakultety do Efezu. Ja byłam wieki temu .... przy okazji pobytu w Marmaris. Polecam bardzo fajne miejsce. Jako ciekawostkę do Nelciowej fotki Biggrin wiecie, że biblioteka miała tajne podziemne korytarze prowadzące do tzw. burdelu. Oficjalnie pan był w czytelni, a tak naprawdę tajnym przejściem szedł...... ROFL

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 27 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa,Zajac1,ku słyszeliśmy podobne opinie już kilka lat temu odnośnie traktowania "białych turystów" w Turcji,choć nie tylko tam ; )

stąd Turcja i lokacje podobne sa u nas "wyrzucone z propozycji pobytu"...

dobrze,że o tym piszesz,może pozwoli to niejednemu zweryfikować swoje wakacyjne plany !!!

siemanko środowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

elam54
Obrazek użytkownika elam54
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

no kurcze pieczone byłam tam 11 razy,ale czegoś podobnego nie doświadczyłam,byli i owszem niemieccy Turcy,ale byłam w szoku bo ojcowie zajmowali się dzieciakami,a mamuśki miały święty spokój dosłownie.Jedziemy pełni optymizmu,liczę na super odpoczynek na plaży,trochę się poszwendamy po okolicy-szkoda że tylko tydzień.

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 15 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nelcia, przygotowania jeszcze w proszku. Mam tylko co nieco z Decathlon i rudą na myszach z Auchan.

Pewnie szał będzie dopiero w piątek.

Mabro udzieliła mi wielu pomocnych wskazówek. Dziękuję.

Baw się dobrze na Gonerze.

Ja się zabiorę pewnie za relację na początku października.  Clapping  Pleasantry

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

Jorgus, trzymam kciuki za udaną wyprawę !! na pewno bedziesz mial mnóstwo fantastycznych wrażen. Rób mnóstwo fotek Fotograf

Mam nadzieję że i ja bede miala fajne wspomnienia z La Gomery . Trochę podróż długa,ale mam nadzieje ża warto Pleasantry

Zęgnam się wiec kochani,bo raniutko wylot. Bede do was oczywiście wpadać jak mi tylko czas i wi fi pozwoli.

Dbajcie pls o odliczanke i zagadki Mail 1

Dobranoc Fool

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM!  Smile  

Dziś jest CZWARTEK- 7 WRZEŚNIA

Imieniny obchodzą: REGINA, MELCHIOR

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 7 WRZEŚNIA Give rose ZNAK ZODIAKU: PANNA

WAKACJE SIĘ SKOŃCZYŁY ALE NIE DLA KAŻDEGO......

 

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest ANDREW Yahoo  

Andrew - 321 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Cienkibolek- 225 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile      Podobny obraz Boliwia       Podobny obraz   i Peru           Podobny obraz

Sigma188 dni- na Szlaku Piękna czyli Chile       Podobny obraz  Bolwia     Podobny obraz Peru        Podobny obraz

Greg 2014 - 185 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos          Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 180 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae     Podobny obraz

Greg 2014 - 144 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach                 Podobny obraz

Umilka -140 dni-Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)          Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka - 128 dni- boski Zanzibar                   Podobny obraz

Tadzik-121 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Megizak - 106 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 1101 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu         Podobny obraz i na Luzon na Filipny              Podobny obraz

Ssstu-6 - 87 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta 84 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 78 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta - 65 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli                   Podobny obraz         

Andrew - 63 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Sigma - 30 dni - podróż na dach świata, czyli 16 dni w Tybecie            Podobny obraz  

olletka- 29  dni -Rocznica ślubu na wulkanie. Jawa i Bali Obraz znaleziony dla: bali

Żelek -25  dni- świątynie na ...BALI             Podobny obraz

Dejzi -23 dni- może Budva       Podobny obraz   a może jezioro Ochrydzkie w Macedonii      Podobny obraz a może jeszcze cos innego ?

Andrew - 22 dni - weekend w Kijowie 

Apisek 20 dni - wyprawa do Bhutanu                Podobny obraz   a potem Nepal               Podobny obraz    

Asia- A  i Basia A - 19 dni- rodzinny wypad na Gran Canarię       Podobny obraz       Podobny obraz

Bea37 - 15 dni - czy jest  na Kosie?

Elam54 - 13 dni- wakacje w tureckim Bodrum      Podobny obraz          Podobny obraz

Andrew - 8 dni - weekend na Ukrainie 

Jorguś - 2 dni - powrót do Azji - Kuala Lumpur, Sumatra      Podobny obraz  Jawa        Podobny obraz i Bali

Nelcia- TO JUŻ DZISIAJ !!!  - odkrywanie uroków tajemniczej La Gomery 

NELCIU UDANEGO I MAGICZNEGO WYPOCZYNKU Z WIDOKIEM NA IMPONUJĄCĄ PRZYRODĘ. 

        Podobny obraz                  Podobny obraz

 KORZYSTAJMY Z KOŃCÓWKI UROKÓW LATA  Ssun-pedalek Ssun Barbecue 2 Plecak Sun-smilie girl  031Sun-smilie water  009 BO NIEDŁUGO JESIEŃ 

 

Miłego DNIA  Smile 

megi zakopane

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

To moja pierwsza odlicznka, mam nadzieję, że jest wszystko ok. Jedynie powiększyły się zdjęcia, niewiedzieć czemu. Shok

Miłego dnia

megi zakopane

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 27 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...ufff,megizak dzięki że mnie wybawiłaś od odliczanki ; )))

w takim razie,ode mnie zagadka:"skoro dziś najbogatszy dzien tygodnia to wpadniemy na drinka do..." ???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap