--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dobry wieczór Smile

No wiem gdzie jest taka czerwona ziemia Biggrin

Wiktor, mialam piátke, ale tak naprawde polubilam geografie juz po zakonczeniu edukacji. Smile

Nelcia, wina i pacierza nie odmawiam Biggrin

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Dana_N :

Dobry wieczór Smile

No wiem gdzie jest taka czerwona ziemia Biggrin

Wiktor, mialam piátke, ale tak naprawde polubilam geografie juz po zakonczeniu edukacji. Smile

Nelcia, wina i pacierza nie odmawiam Biggrin

Dana ja mam tak z piwem Alko 2

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

A Wy lubicie jesień i zimę?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Witam wtorkowo.

Kawusia na dzień dobry, bo dzień taaaaki ponury i senny 

 Andrew, gratulacje Clapping

Nelcia :

Łamigłowek ciąg dalszy Wacko w którym kraju ziemia jest tak niesamowicie rudo czerwona? 

 

To oczywiście KENIA, a konkretnie Tsavo West. Mikka już niebawem, a ja za prawie rok Girl dance 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytas!

DZIŚ JEST WTOREK 24 PAŹDZIERNIK. 

Imieniny obchodzą: MARCIN,ALOJZY,RAFAŁ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 24 PAŹDZIERNIKA Give roseZNAK ZODIAKU: od dzisiaj SKORPION

Znalezione obrazy dla zapytania jesień

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest UMILKA  Yahoo  Party 2

Umilka -307 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Megizak  - 284 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 274 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Cienkibolek- 178 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Sigma- 143 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

 

Greg 2014 - 138 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 133 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela108 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 97 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -93 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Koniczynka -  81 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 74 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 74 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 59 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem 

Zając 1- 54 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   Podobny obraz

Andrew - 44 dni - Szalom w Jerozolimie

Ssstu-6 - 40 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta 40 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 - 31 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju         Podobny obraz

Edyta -18 dni - podróż do rajskich wysepek Seszeli       Podobny obraz         

Andrew - 16 dni -wyprawa na poddasze świata do Nepalu  

Kazzia- 6 dni - na dobry początek Los Angeles             Podobny obraz a na deser bajeczne Hawaje  Podobny obraz

Antenka - 5 dni - orangutany lajf WinkObraz znaleziony dla: orangutany

Mikka - 4 dni - zamiast jesiennej słoty , słoneczko w .....Kenii Yahoo           Podobny obraz

  Sun bespectacled

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Kochani

Zagadka wieczorna rozszyfrowana. Dana Good  i Umilka Good  dla was taki słodki widok z safari

Mikka już za pare dni jedzie więc przywiezie nam świeżą porcje zdjęć z Kenii Fotograf  a potem czyli za rok Umilka Smilie girl  012

Podobny obraz

Umilko, dzięki za kawę Ssun-coffee

Dana, tak myślałam,że takiego winka nie odmówisz he he .U mnie ze stopniami za geografii bywało różnie , raz nawet miałam 2 na pierwszy semetr w liceum Sad  ,ale jakoś się wykaraskałam.Rzeczywiście jednak jak u ciebie  prawdziwa pasja przyszła długo potem

Asiu, ja to w zasadzie lubię wszystkie pory roku, ale pod warunkiem obecności słońca. Dlatego nie mam nic na przeciw ,aby latem jeżdzić w zimne rejony he he . Jesień lubię ,ale taką złotą polską a zima najbardziej mnie kręci w górach , w mieście trochę gorzej..

No dobrze co by tu wrzucic na dzisiejszą zagadkę ? Wizard już mam ..pora więc na główkowanie

No trip no life

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

No dobra, czuję się wywołana do tablicy Biggrin

To Pekin i Zakazane Miasto.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Umilko, BRAWO TY !!!! Yahoo  Good

Wiesz ,że to nie przypadek he he ... bardzo dawno Chiny nie gościły na łamach forum , czekamy więc z utęknienim na twoje wspomnienia Fotograf

A za odganięcia Zakazanego Miasta przesyłam słodkiego buziaka

Podobny obraz

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, zima w mieście nie kręci szczególnie tych co odgarniają śnieg z przed domu lub z samochodu. Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko wieczorne

Andrew gratulacje wyjazdu do Izraela Preved

Umilko czeka nas suta i pyszna uczta czyli relacja z Chin ? jestem bardzo happy i bardzo ZA Yes 3

Radek zyjesz po sztormie ? u ciebie ciągle jakies tajfuny Wacko 2 ale za to piekne pstryki robisz . Masz jakies ze sztormu ? Fotograf

Mikka zdradzisz jaki masz plan na Kenie ? 

trochę usmiechu na wieczór ? Smile

Znalezione obrazy dla zapytania dowcip jesien

Strony

Wyszukaj w trip4cheap