--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33580 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Nelcia - Masz rację, zaczynam w piątek czyli za 4 dni. Chyba mi się daty pomieszały z inną jego wersją - ten rejs był dostępny z możliwością początku w Barcelonie, Savonie i Civittavecchi; ja  wybrałem tę środkową. Dni na morzu faktycznie jest sporo ale mi to odpowiada. Dla mnie z kolei przysłowiową wisienką jest Aqaba i możliwość zobaczenia Petry. Część miejsc po drodze miałem możliwość zobaczenia już nawet kilka razy (na statkach i tradycyjnie) więc w ogóle mam tym razem mocne nastawienie na relaks i skoncentrowanie się na tym co nowe.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 23 minuty 45 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytasYahoo

DZIŚ JEST JUŻ  WTOREK, 21 LISTOPADA 2017.  

Imieniny obchodzą: JANUSZ, KONRAD

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 21 listopada  Give roseZNAK ZODIAKU: SKORPION

Znalezione obrazy dla zapytania 21 listopada

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 

Na czele odliczanki jest BAJKA !!  Yahoo  Party 2

Bajka -299 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -279 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Tadzik- 259 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 256 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 246 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Elam54 - 213 dni - wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 200 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 186 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Cienkibolek- 148 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 128 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Sigma- 116 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 110 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 105 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela- 80 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 69 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -65 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Agata -60 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Koniczynka -  53 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 46 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 46 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 31 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem Podobny obraz

Zając 1- 26 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   

Basia 35 - 22 dni - Oman Karaiby Orientu            Podobny obraz

Andrew - 16 dni - Szalom w Jerozolimie 

Ssstu-6 - 12 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta - 12 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 -3 dni - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju     Podobny obrazJuż za parę dni zaczynasz kolejną przygodę na wodzie Ssun-smilie water  030 Nie możesz się doczekać, cieszysz się czy zaczyna się lekka przedwyjazdowa gorączka   ?

MIŁEJ ŚRODY Yahoo

Znalezione obrazy dla zapytania ,MIŁEGO DNIA

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 23 minuty 45 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry 

skoro dzień życzliwości i pozdrawiania, to wszystkich was bardzo mocno ściskam i pozdrawiam Kiss 3

Greg, odliczanka poprawiona, bo jeszcze byś nie zdążył na rejs he he Dash 1  Nie kupiłeś w międzyczasie kolejnego rejsu ? może coś trzeba wpisać nowego na naszą forumową  listę ? 

Zagadki wczoraj nikt nie oddał więc dodaję inne  świąteczne ujęcie tego miasta. Pomoże ? Wizard

Podobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania wieden jarmarkZnalezione obrazy dla zapytania coffee tuesday

Dla spragnionych kawa , smacznego Smile

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzień doberek dawno mnie nie było.... czasu brak.......... ale muszę odszukać relację dla znajomych więc przy okazji weszłam na pogaduchy  ..... Piekna odliczanka aż miło popatrzeć na te wszystkie kierunki Preved Miłego dzionka wszystkim 

A przy okazji fotki to chyba z Wiednia są Biggrin

P.S. 

Nelciu ja szukam Twojej relacji z Kanady i nigdzie jej nie widzę...... 

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Hej Nelcia:-) Na razie wystarczy, w ciągu najbliższych 5-u miesięcy mam zaplanowane ponad 50 dni na morzu...a od czasu do czasu trzeba popracować, żeby na to zarobić:-) Co do cieszenia się to chwilowo nie mam na to jeszcze czasu (muszę się odrobić przed wyjazdem) ale jutro pewnie zacznę ostatnie przygotowania...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 23 minuty 45 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku ,niestety na razie relacji z Kanady nie ma. Wciąż czekam na naprawę dysku na którym są zdjęcia

Jeśli chodzi o zagadkę to taaak to jest WIEDEŃ Yes 3 . zapraszam wiec na słynny Sachertorte z kawą

Podobny obraz

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 2 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia - mimo, że miejsca nie znałam to kojarzyło mi się wyłącznie z Austrią. A tort sachera jadłam w piątek, pycha.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 23 minuty 45 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia-A :

Nelcia - mimo, że miejsca nie znałam to kojarzyło mi się wyłącznie z Austrią. A tort sachera jadłam w piątek, pycha.

Asia, ja też lubie ten torcik,ale przyznam,że dawno nie jadłam  W ogóle uwielbiam niestety słodkości i to jest moja duża słabość  he he

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 2 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia, ja też mam słabość do słodkich - najlepiej domowych (czyli jak sama sobie zrobię he. he). Ale torcik jadlam gościnnie w pracy - kolega kończył współpracę z firmą.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 23 minuty 45 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytasYahoo

DZIŚ JEST JUŻ CZWARTEK, 23 LISTOPADA 2017.  

Imieniny obchodzą: ADELA,KLEMENS,MICHAŁ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 23 listopada  Give roseZNAK ZODIAKU: SKORPION

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 

Na czele odliczanki jest BAJKA !!  Yahoo  Party 2

Bajka -297 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -277 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Tadzik- 257 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 254 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 244 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Elam54 - 211 dni - wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 198 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 184 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Zając1 - 146 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 146 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 126 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Sigma- 114 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 108 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik- 103 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela- 78 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 67 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -63 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Agata -56 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Koniczynka -  51 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 44 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 44 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 29 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem Podobny obraz

Zając 1- 24 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   

Basia 35 - 20 dni - Oman Karaiby Orientu            Podobny obraz

Andrew - 14 dni - Szalom w Jerozolimie 

Ssstu-6 - 10 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta - 10 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

Greg 2014 -TO JUŻ JUTRO !!!! - Costa Mediteranea- rejs z Savony do Dubaju     Podobny obraz Najwyższa pora przestawić się na tryb wakacyjny Sun-smilie water  020

MIŁEGO CZWARTKU     Podobny obraz

 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap