--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33579 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytasYahoo

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK, 27 LISTOPADA 2017. 

Imieniny obchodzą: WALERIAN, WIRGILIUSZ

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 2 listopada  Give roseZNAK ZODIAKU: SKORPION

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 

Na czele odliczanki jest BAJKA !!  Yahoo  Party 2

Bajka -293 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -273 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Tadzik- 252 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 250 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 240 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Elam54 - 207 dni - wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 194 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 180 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Zając1 - 142 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 142 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 122 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Sigma- 110 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 104 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-99 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Ela- 74 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 63 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -59 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Agata -52 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Koniczynka -  47 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 40 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 40 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 25 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem Podobny obraz

Zając 1- 20 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   

Basia 35 - 16 dni - Oman Karaiby Orientu            Podobny obraz

Andrew - 10 dni - Szalom w Jerozolimie 

Ssstu-6 - 6 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta - 6 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

 

MIŁEGO TYGODNIA   Yahoo

[/quote]

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

zaczynamy nowy dzień i nowy tydzień Smile

Radek już mniej niż tydzień do Dżamajki Sun-smilie water  001

Tadzik, też jestem ciekawa twojej Madery. To pewnie kiepska pogoda miała duży wplyw na twoją opinię. Ja byłam w końcówce sierpnia i byłam zauroczona wyspą.

Nikt nie odgadł foty a były to ..ruchome piaski w Słowińskim Parku Narodowym...

Teraz pora na przerwe -poniedziałkową kawa już czeka . Na deser ciasteczko i  kolejną porcja łamania głowy Wizard

Podobny obraz

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 1 min temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

mam pytanko do Basia 35: "do Omanu lecisz w pobliże Salalah" ???

pytam ,ponieważ Oman mam "na celowniku" od dawna tylko nie mogę sie zdecydować czy wybrac rejon Muscat czy własnie "karaiby orientu"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelciu, czy to Kapadocja?

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

mam pytanko do Basia 35: "do Omanu lecisz w pobliże Salalah" ???

Tak właśnie ten rejon.

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, brawo . Tak to słynna Kapadocja w Turcji !!

W nagrode dla ciebie coś smacznego po turecku..

Podobny obraz

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelcviu, dziękuję za słodkości - jestem łasuchem Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

mabro :

Nelcviu, dziękuję za słodkości - jestem łasuchem Biggrin

to tak jak ja he he .Z tych tureckich samkołyków to jeszcze uwielbiam chałwę i baklavę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry! Good morning! Buenos días! Guten Tag! Dobrý deň! ΚαλημέραLabas rytasYahoo

DZIŚ JEST WTOREK, 28 LISTOPADA 2017. 

Imieniny obchodzą: JAKUB,ZDZISŁAW

URODZINY OBCHODZĄ: wszyscy urodzeni 28 listopada  Give roseZNAK ZODIAKU: SKORPION

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 

Na czele odliczanki jest BAJKA !!  Yahoo  Party 2

Bajka -292 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -272 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Tadzik- 251 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 249 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Andrew - 239 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Elam54 - 206 dni - wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 193 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 179 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Zając1 - 141 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 141 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Dana - 121 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Sigma- 109 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 103 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-98 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Nelcia- 90 dni - szaleństwo na stokach Sierra Nevada            Podobny obraz i zwiedzanie Granady      Podobny obraz     

Ela- 73 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz             Podobny obraz

Greg 2014 - 62 dni - Costa Magica- rejs z Gwadelupy po Karaibach Podobny obraz

Umilka -58 dni -Tropiki Centralnej Ameryki (Meksyk, Gwatemala, Belize, Honduras i Salwador)  Podobny obraz        Podobny obraz

Agata -51 dni Wenecja i kolorowe szkiełka czekają  Podobny obraz  Znalezione obrazy dla zapytania murano wenecja

Koniczynka -  46 dni - boski Zanzibar       Podobny obraz

Tadzik- 39 dni - wypad na cejlońską herbatkę        Podobny obraz    Podobny obraz

Dana - 39 dni - poznawanie uroków Cejlonu      Podobny obraz a potem plażing na Malediwach  Podobny obraz      

Megizak - 24 dni - świąteczny wypad do Hagi, Rotterdamu i Amsterdamu na spotkanie z synem Podobny obraz

Zając 1- 19 dni - świąteczno sylwestrowy wyjazd do Hong kongu  Podobny obraz i na Luzon na Filipny   

Basia 35 - 15 dni - Oman Karaiby Orientu            Podobny obraz

Andrew - 9 dni - Szalom w Jerozolimie 

Ssstu-6 - 5 dni - degustacja na Jamajce       

Edyta - 5 dni - najwyższa pora na Republikę Południowej Afryki           Podobny obraz

 

MIŁEGO WTORKU   Yahoo

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 19 minut 17 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór

Jeszcze nie ma godziny 17 a juz tak ciemno Sad ale co tam, przecież  dziś dzien pocałunku  Podobny obraz

Huraaaaa Yahoo Nareszcie mogłam cos osobistego dziś wrzucić na odliczankę Smile

Z tej radości zapraszam więc dziś nie tylko na kawę ale i na coś mocniejszego , napijecie się ze mną?

dzis tańcząca zagadka- jak myslicie w jakiej części świata ta para oddaje sie tanecznym igraszkom?

7fc6d2f1fcc67adc2d1475c6499009ef (530×530)Znalezione obrazy dla zapytania drinki na zimePodobny obraz

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap