--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Czy ktoś widział wczoraj krwawy księżyc ? ja przyznam się,że zapomnialam o tym zjawsiku i nawet nie wyjrzałam przez okno Biggrin

Megi, poprawiłam odliczankę , teraz wygląda to tak. Jest ok ?

Megizak  - 182 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Megi piękna czapeczka !

Andrew ty chyba takiej nie miałeś i sądząc po fotkach chyba byłeś niżej niż Megi

Kawa na pobudzenie i cos słodkiego w ramach diety Laugh 1

Milego dnia wszystkim

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Krwawy księżyc, oczywiście że zapomniałam, rzucić na niego okiem. Dziekuję Nelciu za poprawienie na odliczance. 

Pewnie nawet się nie oglądne, jak trzeba będzie się pakować. Wink

megi zakopane

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 4 tygodnie 23 godziny temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dzień dobry w pochmurny dzień. Jak dziś Wasze samopoczucie?

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 2 dni temu
Rejestracja: 13 cze 2015

No ja zwyczajnie cala impreze z ksiezycem przespalem,tak ze fotek nie mam Pardon

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY

DZIŚ JEST PIĄTEK Yahoo 2 LUTEGO 2018

IMIENINY OBCHODZĄ: KORNEL,MARIA,MIROWSŁAW

Urodziny obchodzą::wszyscy urodzeni  2 LUTEGO   Give roseZNAK ZODIAKU: WODNIK

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest NELCIA !!  Yahoo  Party 2

Nelcia- 334 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Bajka -226 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -205 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono- 200 dni- wakacje na Majorce          Podobny obraz

Korolowa- 193 dni - wakacje w  hawajskich raju na :Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka- 185 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik- 185 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 181 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -174 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 173 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Sigma -166 dni - wakacje w Kaszmir          Podobny obraz Ladakh      Podobny obraz

Margerytka- 151 dni - wakacje w Czarnogórze           Podobny obraz

Elam54 -140 dni - -wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 128 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 112 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Kazzia- 88 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Korolowa- 86 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia- 83 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord- 77 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 75 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 75 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Bea - 56 dni - 11 dniowy tour po Mauritius            Podobny obraz       Podobny obraz

Dana - 56 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Korolowa- 55 dni - Wielkanoc w Lizbonie        Podobny obraz

Andrew - 48 dni - weekendowe kuglowanie po królewskich miastach Maroka

Sigma- 43 dni = na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 37 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-32 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Nelcia- 25 dni - szaleństwo na stokach Sierra Nevada            Podobny obraz i zwiedzanie Granady      Podobny obraz     

Wojtek- 16 dni - weekendowy wypad do Sewilli                Podobny obraz         Podobny obraz

======== powinni szykować się do wyjazdu ========

Ela- 6 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz   Podobny obraz

Andrew - TO JUŻ JUTRO!!! - weekend w Brześciu nad Bugiem  Pora wychodzic z roboty i rozpocząć przygotowania do wyjazdu Crazy

 

          Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Piąteczek, piątunio  Smile a potem weekend

Andrew,jaki plan na wyjazd ? wiesz, ty to jesteś maestro od weekendówek he he Victory

Dana, wrócilaś z Malediwów? jak wrażenia z raju ?Sun-smilie water  052

Lordziu, jak twój wypoczynek w Taj ? zadowolony ? Smile

Dominik wrzucił fajną cenkę na Sin z Berlina , ktos skorzystał ?

Miłego knucia kolejnych podróży przy kawie

Lattes

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 20 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Witajcie Smile

Wróciłam już z Sri Lanki i Malediwów. Wycieczka ogólnie na plus...ale bez wielkich emocji.

Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Azja nie jest moim najbardziej ulubionym kontynentem.

Za dużo świątyń i jak zwykle nie takie jedzenie, jakie lubie.

Malediwy cudowne. Kolor wody w niektóre dni przebił nawet Karaiby, kąpiele z małymi rekinkami rewelacyjne / zarłacze szare to były/ . Mam na mysli kontakt z rekinami w naturze...nie jakieś płatne fakultety. Na maleńkiej wyspie spokój jakiego potrzebowałam i oczekiwałam. Nikt się nie spieszył, nikt się nie bił o leżaki, czy  o lepsze miejsce na plazy.

Wśród odwiedzających przewaga Włochów...i Chińczyków. Ceny wysokie. Szklaneczka pinacolady w barze 13$, zawartość alkoholu trudna do wychwycenia Smile

Powrót z przygodami. Podczas lądowania w Emiratach na tankowanie /bez wychodzenia z samolotu/pilot uszkodził kółko. Zdecydowano, że wysiadamy. Kilka godzin spędziliśmy na lotnisku w Emiratach...i  zapadła decyzja, że jedziemy do hotelu. Tam dano nam lunch i pokoje. Kiedy się już pogodziliśmy z myślą, że polecimy następnego dnia rano, podano informację, że jedziemy na lotnisko, bo samolot został naprawiony. Hurrra Smile Nie wiem dlaczego od zabrania nas z hotelu do startu musiało minąć kolejne 4 godziny...ale w końcu wystartowaliśmy. Mylili się ci, którzy myśleli, że to koniec kłopotów. Orkan Fryderyka/ czy cokolwiek to było/ postanowił nam trochę poprzeszkadzać. Po kilku godzinach lotu kapitan  ogłosił, że zniżamy się do lądowania w...Bukareszcie :-), bowiem nie wystarczy nam paliwa do Warszawy Smile W Warszawie wylądowaliśmy 15 godzin później, niż powinniśmy Sad

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w reklamacjach lotów, to bardzo prosze o informacje. Mam wrażenie, że powinnam to tym razem zrobić...

Relacji z mojej podróży raczej nie będzie...teraz czas na szybkie planowanie Iranu. Bedzie się działo pewnie...KLM już 2 razy zmienił mi lot. Raz na 2 dni wcześniej...teraz na dzien później Biggrin Wszystkie rezerwacje po raz kolejny diabli wzięli Smile

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witaj Dana Give rose

No to niezłe "przygody" miałaś w tym locie powrotnym Sad

Nam udało się wrócić bez zbędnych atrakcji, ale to było parę dni wcześniej.

Ja też nie jestem fanem Azji, ale o dziwo wróciliśmy ze Sri Lanki zdowoleni Wink

Na Malediwach nie byłem ... ale dziwne, że jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie. Może przy następnej wizycie na Sri Lance wyskoczę tam na 3 dni zaspokoić ciekawość, bo dłużej nie wytrzymam na maleńkiej wyspie w samym hotelu mimo niespotykanych lazurków Crazy

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY

DZIŚ JEST SOBOTA Yahoo 3 LUTEGO 2018

IMIENINY OBCHODZĄ: BŁAŻEJ,OSKAR,TELIMENA

Urodziny obchodzą::wszyscy urodzeni  3 LUTEGO   Give roseZNAK ZODIAKU: WODNIK

Podobny obraz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest NELCIA !!  Yahoo  Party 2

Nelcia- 333 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Bajka -225 dni- chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka -204 dni -Kenia -w poszukiwaniu zwierzaków        Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono- 199 dni- wakacje na Majorce          Podobny obraz

Korolowa- 192 dni - wakacje w  hawajskich raju na :Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka- 184 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik- 184 dni- powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak  - 180 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan Obraz znaleziony dla: Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -173 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 172 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretanii موريتانيا 

Sigma -165 dni - wakacje w Kaszmir          Podobny obraz Ladakh      Podobny obraz

Margerytka- 150 dni - wakacje w Czarnogórze           Podobny obraz

Elam54 -139 dni - -wakacje na Majorce          Podobny obraz

Tadzik- 127 dni- po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Jorguś- 111 dni -  norweskie fiordy czekają         Podobny obraz                Podobny obraz

Kazzia- 87 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Korolowa- 85 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia- 82 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord- 76 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 74 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek- 74 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Bea - 55 dni - 11 dniowy tour po Mauritius            Podobny obraz       Podobny obraz

Dana - 55 dni- wyprawa do Iranu, od Teheranu       Podobny obraz po Shiraz          Podobny obraz

Korolowa- 54 dni - Wielkanoc w Lizbonie        Podobny obraz

Andrew - 47 dni - weekendowe kuglowanie po królewskich miastach Maroka

Sigma- 42 dni = na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Bolwia  Podobny obraz  Peru  Podobny obraz

Greg 2014 - 36 dni - Costa Favolosa - rejs z Santos    Podobny obraz  do Savony

Tadzik-31 dni - gorące tańce Podobny obraz w rytmie reggae   Podobny obraz

Nelcia- 24 dni - szaleństwo na stokach Sierra Nevada            Podobny obraz i zwiedzanie Granady      Podobny obraz     

Wojtek- 15 dni - weekendowy wypad do Sewilli                Podobny obraz         Podobny obraz

======== powinni szykować się do wyjazdu ========

Ela- 5 dni - w poszukiwaniu lampartów na Sri Lance       Podobny obraz   Podobny obraz

Andrew - TO JUŻ DZIŚ!!! - weekend w Brześciu nad Bugiem    Udanego słonecznego wyjazdu 

 

          Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 15 godzin 9 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dana, witaj powrócona z Azji Smile  trochę "przygód" rzeczywiście ci się trafiło i to zupełnie niepotrzebnie. Ciekawa jestem twoich Malediwów. Na relację poczekamy, jak będziesz miała czas. Jakimi liniami lecisz do Iranu, że tak ci przekładają ?

Andrew, miłego ,kolejnego weekendu na wyjeżdzie podróżniku Walizki 1

Sri Lanka u nas ostatnio w modzie. Wrócił Tadzik, Dana a za parę dni wybiera się Ela Molot 2

Jakie macie plany na weekend ?

Kawusia ?

 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap