--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

piekny, słoneczny weekend już na horyzoncie Yahoo widzicie ?

Witamy na odliczance ponownie Grega 2014 . Kolejny rejs Ssun-smilie water  030 i ponownie Costa Favolosa ale kierunek zupełnie inny ... GRATULACJE !!!

Greg 2014- 42 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Jorguś widzę, że ty płyniesz zaraz po Gregu i też fiordy. Jakim statkiem ? może sie gdzieś spotkacie ??? Drinks

Poranna kawa juz stygnie . Wczoraj zagadkę rozwalił Huragan a dziś kto ??

  Podobny obraz

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 58 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...kawka dziś peruwiańska,rozumiem że u podnóża "Tęczowych Gór" ; )

a umnie dziś..."jaja samochodowe" czyli...w miniony czwartek aucisko nie przeszło testu NCT

(zdiagnozowano uszkodzoną-zużytą tuleję wahacza przedniego)

pojechałem dziś do garażu na naprawę a tam mechanik stwierdził,że..."wszystko jest jak nowe" !!!

no to...zapisałem sie na re-test i zobaczymy co sie stanie ; ))))

to takie..."wyspiarskie uroki"

a najważniesze że..."pogoda przednia" : ))

siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko,

Greg znowu na wodzie bedziesz . Szacun Smile

Radek i u nas pogoda dopisuje ,szkoda że nie w święta . Zamek super świetny i wcale nie ruiny 

wiosenny żart 

Podobny obraz

greg2014
Obrazek użytkownika greg2014
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 29 lip 2017

Cześć Wiktor:-) Tak, ostatni rok jest faktycznie pod znakiem wody w dużych ilościach. Ostatnio zwolniłem trochę zawodowo aczkolwiek przyznam, że między wyjazdami mam przysłowiowy "Sajgon". Ale myśl o kolejnym wyjeździe jakoś pomaga sobie z nim poradzić:-)

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, bez pudła ! zagadka odganieta YahooA  nagrodą sa , no właśnie co ?

  Znalezione obrazy dla zapytania peru liscie kokainy

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 17 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

W środę był upal, przebiśniegi i pierwsze krokusy przekwitły, te późniejsze w pełnym rozkwicie. Dzisiaj chłodniej i wiatrowo – ale zima chyba już poszła sobie.

Nelcia, a co u ciebie kwitnie?

Miłego dnia życzę. DZIŚIAJ PIĄTECZEK!!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST JUŻ PIĄTEK, PIĄTECZEK PIĄTUNIO !!!- 6  KWIETNIA , WKRÓTCE WEEKEND Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ : WILHELM,IZOLDA,CELESTYNA  HNY-obrazek- 0032

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 6 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BARAN

Zdjęcie użytkownika Magazyn Podróże.

 

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 327 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka-307 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Tadzik - 277 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 271 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 262 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 228 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik -191 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 161 dni chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 141 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 135 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 132 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 131 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 121 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 121 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 117 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -111 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 109 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma -102 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 93 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 87 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Elam54 - 76 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 72 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 66 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Basia 35 - 49 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Jorguś - 48 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz                Podobny obraz

Greg 2014- 41 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 35 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 34 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 24 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 24 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa - 22 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia - 19 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord - 12 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 11 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek - 11 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

Miłego  piątku      Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

Piateczek kochani a przed nami weekend i to podobno słoneczny Sun bespectacled

Asiu, ja też mam nadzieję,że zima sobie poszła precz. Twoje krokusy piekne Sun- 5 U mnie też kwitną jak szalone aż za szybko pod wpływem tego ciepła. Może potem wrzuce jakąś fotke.

Mamy dzis nową podróż na odliczance Yahoo Umilko gratulacje !!!! Czy to wcieczka z Ecco czyli taka jaką opisywał Sigma ?

Umilka-307 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Kawencja dla was i kolejne geograficzne łamanie głowy

ภเгคк ค๓๏  Znalezione obrazy dla zapytania turcja pamukkale

No trip no life

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Zagadka łatwizna (będą jaja, jak się pomylę Lol 2 )- to Pamukkale 

Nelciu, to wycieczka z Rainbow. Zaraz sprawdzę u Sigmy, ale chyba tę właśnie opisywał

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

A jednak, sigma był z Ecco./ Muszę sobie koniecznie poczytać jego relację jeszcze raz.

Na odliczance rozdzieliłam wypady Tadzika- no zaszalał trochę.

A ponieważ znowu mnie trochę nie było, to gratuluję wszystkim nowych wskoków na odliczankę. Fajne kierunki. Ciekawa jestem wrażeń sigmy po drugim już wyjeździe do Peru, Boliwii i Chile.

U mnie dziś zimno i wieje jak...

Wczoraj i przedwczoraj pogoda letnia więc wiele godzin spędziłam na działce. W środę obudziłam ze snu zimowego mojego osobistego działkowego jeża *pardon*. Oczywiście niechcący. Ścinałam trawy i pod rozłożystą rozplenicą znalazłam usypaną góreczkę z liści. Rozchyliłam, a tu niespodzianka. Pospał sobie jeszcze chwilkę, potem wyszedł nieśmiało, a potem wrócił do spania. Ale wczoraj już go nie było. Mam nadzieję, że rozpoczął od oczyszczania działki ze ślimaków.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap