--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 2 godziny 25 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

umilka :

A jednak, sigma był z Ecco./ Muszę sobie koniecznie poczytać jego relację jeszcze raz.

Na odliczance rozdzieliłam wypady Tadzika- no zaszalał trochę.

A ponieważ znowu mnie trochę nie było, to gratuluję wszystkim nowych wskoków na odliczankę. Fajne kierunki. Ciekawa jestem wrażeń sigmy po drugim już wyjeździe do Peru, Boliwii i Chile.

U mnie dziś zimno i wieje jak...

Wczoraj i przedwczoraj pogoda letnia więc wiele godzin spędziłam na działce. W środę obudziłam ze snu zimowego mojego osobistego działkowego jeża *pardon*. Oczywiście niechcący. Ścinałam trawy i pod rozłożystą rozplenicą znalazłam usypaną góreczkę z liści. Rozchyliłam, a tu niespodzianka. Pospał sobie jeszcze chwilkę, potem wyszedł nieśmiało, a potem wrócił do spania. Ale wczoraj już go nie było. Mam nadzieję, że rozpoczął od oczyszczania działki ze ślimaków.

Możesz sobie poczytać moją relację z wycieczki Rainbow (wprawdzie zdjęć już nie widać, ale tekst się zachował):

http://trip4cheap.pl/forum/relacje-azja-pozostale/indie-i-nepal-z-rainbow-tours

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko piątkowe Wszystkim !!! : )

Nelcia,na fotce "garść koki"...tak myślę...

...wyspa już wyprostowana pogodowo czyli ..."leje i wieje" a wczoraj jeszcze było tak...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek,tak to koka. Przyda ci sie na dobry humorek skoro wjeje i leje BiggrinU nas prognozy prawie letnie ..

Umilko, BRAWO TY  Clapping odgadłaś, na fotce oczywiście Pamukkale w Turcji.Byłam tam bardzo dawno temu, można było sobie chodzić bez ograniczeń. Teraz podbno jest płotek i zwiedzać można już tylko w ściśle wyznaczonych miejscach  Sad

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Obiecałam fotkę mojej wiosny. To małe,ale śliczne , kolorowe poletko raduje oczy i serce Smile

No trip no life

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 11 godzin 20 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nelcia :

Dzień dobry,

piekny, słoneczny weekend już na horyzoncie Yahoo widzicie ?

Witamy na odliczance ponownie Grega 2014 . Kolejny rejs Ssun-smilie water  030 i ponownie Costa Favolosa ale kierunek zupełnie inny ... GRATULACJE !!!

Greg 2014- 42 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Jorguś widzę, że ty płyniesz zaraz po Gregu i też fiordy. Jakim statkiem ? może sie gdzieś spotkacie ??? Drinks

Poranna kawa juz stygnie . Wczoraj zagadkę rozwalił Huragan a dziś kto ??

  Podobny obraz

Nelcia oczywiscie że płynę - ze Świnoujscia do Ystadt a potem autokarem do końca i z powrotem. Oczywiście będą jakieś krótkie rejsy po fiordach, ale czy ktoś wie przed wyjazdem co planuje biuro podróży?

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Smile

DZIŚ JEST JUŻ SOBOTA- 7  KWIETNIA , WEEKENDUJEMY Yahoo

IMIENINY OBCHODZĄ : HERMAN,DONAT  HNY-obrazek- 0032

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 7 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BARAN

 

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 326 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka-306 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Tadzik - 276 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 270 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 261 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 227 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik -190 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 160 dni chcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 140 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 134 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 131 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 130 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 120 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 120 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 116 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia -110 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 108 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma -101 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 92 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 86 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Elam54 - 75 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 71 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 65 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Basia 35 - 48 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Jorguś - 47 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz                Podobny obraz

Greg 2014- 40 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 34 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 33 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 23 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 23 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa - 21 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia - 18 dni - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz

Lord - 11 dni - Papua.. czy chodzenie po bagnach wciąga?? z wizytą u Korowajów           Podobny obraz  .. odkrywanie nieodkrytego... Biggrin

Zając1 - 10 dni - 2 tygodnie w Wietnamie Północnym        Podobny obraz

Cienkibolek - 10 dni - na Szlaku Piękna czyli Chile  Podobny obraz Boliwia Podobny obraz Peru   Podobny obraz

MiłeJ SOBOTY      Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

weekendujemy i to z piekną ,słoneczną popgodą Sun bespectacled

Jorguś to chyba rzeczwyiście raczej ciężko się bedzie spotkać z Gregiem , gdzieś tam się miniecie na fiordach.. Smile

Na naszej liście pierwszy do wyjazdu jest Jorguś Preved Masz pewnie najświeże newsy oragnizacyjno pogodowe po wycieczce Sigmy

Sigma czekamy na twoje wspomnienia Fotograf

Dana czy już wróćiłaś z Iranu ? jak wrażenia ?

Wysyłąm wam zaproszenie na sobotnia kawę i mały quiz- poznajecie która to wyspa ?

Картинки по запросу доброго утра с чаепитием   Podobny obraz

No trip no life

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 11 godzin 20 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nelcia :

Dzień dobry

weekendujemy i to z piekną ,słoneczną popgodą Sun bespectacled

Jorguś to chyba rzeczwyiście raczej ciężko się bedzie spotkać z Gregiem , gdzieś tam się miniecie na fiordach.. Smile

Na naszej liście pierwszy do wyjazdu jest Jorguś Preved Masz pewnie najświeże newsy oragnizacyjno pogodowe po wycieczce Sigmy

Sigma czekamy na twoje wspomnienia Fotograf

Dana czy już wróćiłaś z Iranu ? jak wrażenia ?

Wysyłąm wam zaproszenie na sobotnia kawę i mały quiz- poznajecie która to wyspa ?

Картинки по запросу доброго утра с чаепитием   Podobny obraz

"... Na naszej liście pierwszy do wyjazdu jest Jorguś ..." Chciałbym !!!

Nelcia to taki test, czy codziennie czytam uważnie???

Czytam Clapping

Jorguś

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

dziś pogoda "na wyspie" dokładnie taka jak na fotce ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jorguś , udowodniłeś że nie śpisz Good a do wyjazdu w sumie masz całkiem blisko

Radek, wygląda fajnie, zielono Biggrin

Podpowiedż do dzsiejszej zagadki

Podobny obraz

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap