--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 godziny 1 min temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nelcia, nie wiem jak liczyłem, ale do moich fiordów dzisiaj jest 35 dni.

Jak będziesz jutro (czwartek) wstawiać odliczankę to proszę wpisać "34".

Niech Ci Pan kawą wynagrodzi  Biggrin

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 50 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Yahoo

DZIŚ JEST CZWARTEK- 26 KWIETNIA  Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ : MARCELINA,MARZENA HNY-obrazek- 0032,

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 26 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Znalezione obrazy dla zapytania majówka

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 307 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 286 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela- 286 dni- Kuba -wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

  Margerytka - 283 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 256 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 251 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 242 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 208 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 171 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 141 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 121 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 115 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 112 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 111 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 101 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 101 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 97 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 91 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 89 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 82 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 73 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 67 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Podobny obraz Alamed - 58 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 56 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 52 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 46 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 34 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 34 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   Podobny obraz

Basia 35 - 29 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 21 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 15 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 14 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 4 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 4 dni - Weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Podobny obrazAlamed - 34 dni- poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Korolowa - 2 dni - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia -  TO JUŻ JUTRO !!!!- babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz 

MIŁEGO DNIA      Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 50 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek

u mnie gorączka przedwyjazdowa....kupowanie.ostatnie pranie, prasowanie , pakowanie  . A jutro fruuuuuuuuu Molot

Jorguś poprawione, sprawdż czy teraz jest ok ?

Alamed gratulacje wskoku na odliczankę , to twój debiut i to od razu dubel, brawo Yahoo

Alamed - 58 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Alamed - 34 dni- poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Radek, no i co mogę powiedzieć? oczywiście TAK, to była na obu fotkach Floryda , brawa dla ciebie Clapping i miły prezencik z lokalnego Parku Narodowego. Uważaj bo to ludojady Biggrin

Podobny obraz

 

Kawa ,kawa, gorąca kawa ,pięknie podana. Są chetni ? I ostatnia moja zagadka przed wyjazdem , dla ułatwienia dodam,że jest na odliczance

Coffee TimePodobny obraz

Nie wiem czy dam rade jeszcze dziś zajrzeć na tripka, może wieczorkiem się uda.

Na wszelki wypadek żegnam sie z wami juz teraz , życzę wszystkim super udanej majówki ( prognozy są super Sun bespectacled )  Proszę was o odliczanie i wrzucanie ciekawych zagadek,aby kontynuowac nasze forumowe tradycje. Mam nadzieję też na kolejne wasze relacje..Sigma, Greg,Margerytka,Ananiasz, Dana, Makono,Trina, Mabro i wszyscy , nie dajcie się prosić ..obiecuję będę podczytywać z daleka

do usłyszyska, postaram się odzywać z NY Smile

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

    Dzięki *secret*juz nie mogę się doczekać Smile

Tobie Nelcia udanych zakuuupów  na piatej aleji życzę *yahoo*i czekamy na fajne fotki Girl cray 2

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 7 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja po długich bojach w końcu mam plan na majówkę. Trochę to trwało bo urlop w pracy zaklepałam już jakoś w lutym Shok

W poniedziałek, 30. kwietnia wybieram się w małą podróż do BaWü, zaczynam od Karlsruhe.

I mam cichą nadzieję, że w przeciwieństwie do zeszłorocznej majówki w Monachium, nie spotka mnie ani gram śniegu Biggrin

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Yahoo

DZIŚ JEST PIĄTUNIO - 27 KWIETNIA  Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ: ZYTA, TEOFILA HNY-obrazek- 0032,

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 27 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 306 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 285 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 285 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 282 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 255 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 250 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 241 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 207 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 170 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 140 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 120 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 114 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 111 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 110 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 100 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 100 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 96 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 90 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 88 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 81 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 72 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 66 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Podobny obraz Alamed - 57 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 55 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 51 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 45 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 33 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 33 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   Podobny obraz

Podobny obrazAlamed - 33 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Basia 35 - 28 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 20 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 14 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 13 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - 3 dni - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - 3 dni - weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

Korolowa - 1 dzień - majówka w Apulii             Podobny obraz

Nelcia -  TO JUŻ DZIŚ - babska inwazja na Big Apple           Podobny obraz 

MIŁEGO DNIA      Podobny obraz

Ps. Nelcia bawcie się dobrze w Niu Jorku Preved

Kolorowa, a Ty już spakowana?

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nelcia baw się dobrze Biggrin

basia35

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY Yahoo

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK - 30 KWIETNIA  Biggrin

IMIENINY OBCHODZĄ: KATARZYNA, MARIAN HNY-obrazek- 0032,

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 30 kwietnia Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 303 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 282 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 282 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 279 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 252 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 247 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 238 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 204 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 167 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 137 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 117 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 111 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 108 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 107 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 97 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 97 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 93 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 87 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 85 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 78 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 69 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 63 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Alamed - 54 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 52 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 48 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 42 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 30 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 30 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   Podobny obraz

Alamed - 30 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Basia 35 - 25 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 17 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 11 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - 10 dni - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos

Kazzia - to już dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - rajskie plaże Fidżi              Podobny obraz

Basia 35 - to już dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - weekend w Chochołowskich Termach i Zakopane po raz pierwszy          Podobny obraz

MIŁEGO DNIA      Podobny obraz

Pusto coś na forum, pewnie wszystcy na majówce. Kazia i Basia też dziś startują - miłych wojaży dziewczyny Preved

A kto w pracy - tak jak ja? Na pocieszenie - jutro znowu wolne!!!!

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzisiaj wieczorem startuje na majówkę do Karlsruhe Basia A. (moja Basia),

a my z mężem 5 maja : Tajlandia - Kambodża - Wietnam (wycieczka właśnie zakupiona Biggrin . Teraz gorący okres : w pracy wszystko ogarnąć, przygotować, spakować....

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 31 maj 2016

Asia-A,superowska sprawa,Thajlandii zazdraszczam zawsze !!! : )))

"w polandzie" pewnie "etap grill,owania" !??? ; )

siemanko poniedziałkowe Wszystkim...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap