--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam serdecznie z pięknej majówki w PL i chciałbym pocieszyć tych zazdroszczącym nam pogody, bo Święto Konstytucji miałem powiedziałbym zjawiskowe Ireful 1

A mniej więcej wyglądało to tak - dla porównania fotki zrobione o 18:00 i potem o 18:30 Dash 1

No i taką to majówke mamy Crazy

Już mi się naprawdę chce wyjechać Sun-smilie water  052  

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 40 minut 23 sekundy temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Tadzik, ja pitole,trudno uwierzyć !!!!

szczerze współczuję....

...a myśmy dziś grymasili na "sea fog"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko wciąż weekendowe

Spędziłem całą majówkę relaksowo na działce. Grill, przyroda,zero komputera, rower, nogi. Nieżle mi było Preved

Tadzik, ty masz chłopie farta Laugh 1 co to jest , grad ? 

Megizak wycieczka motorowa ?

 Znalezione obrazy dla zapytania dowcipy majówka

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

wiktor :

Tadzik, ty masz chłopie farta Laugh 1 co to jest , grad ? 

Zgadłeś Sun- 56

Tylko teraz muszę nad nagrodą pomyśleć Focus Crazy

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY  WSZYSTKIM FORUMOWICZOM Yahoo

DZIŚ JEST ŚRODA - 9 MAJA  

IMIENINY OBCHODZĄ: GRZEGORZ, BOŻYDAR 

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 9 maja Give rose ZNAK ZODIAKU: BYK

Znalezione obrazy dla zapytania podróże cytaty

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Na czele odliczanki jest TADZIK!!  Yahoo  Party 2

Tadzik - 293 dni - first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Umilka - 272 dni - wyprawa do Indii       Podobny obraz i Nepalu      Podobny obraz

Ela - 272 dni - Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 270 dni - drugie podejście do Laosu                           Podobny obraz

Tadzik - 242 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Nelcia - 238 dni - powrót na rozbujane fale w poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena         Podobny obraz

Basia 35 - 229 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Basia 35 - 195 dni - Mauritius - rajskie wakacje      Podobny obraz       

Tadzik - 158 dni - wypad na Zanzibar          Podobny obraz  z pobytem w Stone Town                 Podobny obraz

Bajka - 128 dnichcieć to móc czyli trip4cheap  Yes 3  na Karpathos           Podobny obraz

Umilka - 108 dni - Kenia - w poszukiwaniu zwierzaków  Podobny obraz i zapachu afrykańskiej sawanny    Podobny obraz

Makono - 100 dni - wakacje na Majorce        Podobny obraz

Ela - 99 dni - od Amazonii       Podobny obraz do Atacamy            Podobny obraz czyli 4x4 przez Boliwię i Chile

Korolowa - 98 dni - wakacje w hawajskich raju na: Oahu        Podobny obraz i Kauai     Podobny obraz

Margerytka - 88 dni - Meksyk "Wielka Konkwista"       Podobny obraz

Tadzik - 88 dni - powrót na przepiękną Minorkę           Podobny obraz

Megizak - 84 dni - Kazachstan Obraz znaleziony dla: Kazachstani motocyklem Kirgistan i Tadżykistan Obraz znaleziony dla: tadżykistan

Radek i Basia - 78 dni do rajskich plaż Zanzibaru 

Andrew - 76 dni - lato na Saharze Zachodniej الصحراء الغربية i w Mauretaniموريتانيا 

Sigma - 69 dni - wakacje w Kaszmirze          Podobny obraz i Ladakh      Podobny obraz

Fragola - 60 dni - na dobry początek Singapur                    Podobny obraz  a potem Borneo               Podobny obraz

Margerytka - 54 dni - wakacje w Czarnogórze        Podobny obraz

Alamed - 45 dni - znowu moje ukochane Tatry            Podobny obraz

Elam54 - 42 dni - wakacje na Majorce   Podobny obraz

Momita - 39 dni - 18 czerwiec - Pierwsza Babska wyprawa do Indii - od Mumbaju          Podobny obraz po Kochi      Podobny obraz

Tadzik - 30 dni - po sardynki na Sardynię                  Podobny obraz  a przy okazji Korsyka      Podobny obraz          

Alamed - 21 dni - poznawanie krajobrazowych uroków Roztocza       Podobny obraz

Jorguś - 21 dni -norweskie fiordy czekają   Podobny obraz   

 

Basia 35 - 16 dni - majówka w Marsa Alam      Podobny obraz

Greg 2014 - 8 dni - rejs Costa Favolosa po fiordach norweskich             Podobny obraz

Bajka - 2 dni - greckie szaleństwo czyli majówka na Santorini               Podobny obraz

Tadzik - TO JUŻ JUTRO !!! - Pafos  Obraz znaleziony dla: Pafos  Najwyższa pora pakować kufry i zawieżć pieski na wakacje Preved

 Znalezione obrazy dla zapytania milego dnia

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cześć Kochani

witam was po powrocie z NY Yahoo jeszcze mnie trochę różnica czasu trzyma,ale daje radę. Jak miło jest wrócić do kraju a tu wita piekna pogoda i słonko  a nie deszcze i zimnica. Nie ma mowy o o depresji pourlopowej jak u nas tak cieplutko  i kolorowo dookoła Smile

Widzę że troche sobie poleniuchowaliście na majówce  ... i ostatnia odliczanka byla prawie tydzień temu . Ciężko sie odlicza tyle  do tyłu, sprawdzcie czy ilośc dni sie wam zgadza.

W międzyczasie już się doczytałąm że Asia wyjechała, Wiktor działkował , Basia na wyjeżdzie , Megi też zwiedza a Radek poruszał sie jak we mgle  Crazy

Tadzik a ty miałeś prawdziwą polską majówkę he he czyli pełną kontrastów pogodowych. Odbijesz sobie na Cyprze Yahoo Jak tam pakowanko i przygotowania do wyjazdu ? to twój pierwszy raz na Cyprze ?

Jak wytrzymaliście tyle dni bez kawy ??? odrabiam więc zaległości i zapraszam dziś na nostalgiczną kawęncję z zagadkowym domkiem, rozpoznacie go ?

Nostalgic Coffee, how cute are these! For the coffee guru you know, great #giftidea #unique #coffee  Znalezione obrazy dla zapytania white house

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik a ty miałeś prawdziwą polską majówkę he he czyli pełną kontrastów pogodowych. Odbijesz sobie na Cyprze Yahoo Jak tam pakowanko i przygotowania do wyjazdu ? to twój pierwszy raz na Cyprze ?

Dziękuję za odliczankę Pleasantry

Pieski już odwiezione na swoje wczasy, ja jeszcze w pracy, ostatnie dopakowanie walizek (juz jawnie, bo nie ma chłopaków) i w środku nocy trzeba jechać, żeby na 5:00 być na lotnisku Dance 2

Cypr dość dobrze znam, a tym razem jedziemy jako króliki doświadczalne do nowo otwartego hotelu ... więc czemuż nie? Biggrin Crazy Sun-smilie water  052

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Witanko środowe

Nelcia super świetnie ze wróciłaś, od razu się dużo dzieje. Jak wrażenia z wyjazdu ? zakochałaś się w Nowym Jorku?

Tadzik a gdzie prezent dla mnie ? Chyba że przywieziesz z Cypru ? Laugh 1

Chwytam Cappucino i wracam do roboty 

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 dni 6 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Obstawiam,ze to twoj domek letniskowy Nelcia Wink 

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 4 godziny 46 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Tadziku czyżbyś był z okolic Zgierza... Bo takie majowe białe gradobicie było właśnie tam... 

Nelciu mam nadzieję że wyjazd się udał... 

Ja już dziś się wstępnie spakowalam, ostatnie dni były mega trudne więc ten wyjazd jest dla nas jak plaster na tęskniace za swobodą serduszko Heart

Ale powiem że ja nie pamiętam tak długiego czasu z tak wysokimi temperaturami na wiosnę Sun bespectacled

U nas teraz cieplej niż na santorini jak patrzę na pogodę 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap