--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 30 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

karaibskich upałów ciąg dalszy Sun bespectacled

Pereira widzę ,że ci trafiłam z tą Brukselą i prezentem jednocześnie he he .Już cię wrzuciłąm na odliczankę a  fotki chetnie zobaczę, bo ja w B. nigdy nie byłam..

Perejra -25 dni - nostalgiczne spotkanie po latach ze znajomymi w BrukselSun- 56         Podobny obraz

Megi, bardzo fajny artykuł , jesteście sławni he he Girl crazy  A swoją drogą to niezłe różnice temperatur was tam czekają. Upały jak u nas ,ale ta zimnica w nocy brr. Kciukasy tak jak pisze Huragan, na bank będą !!

Iwusia, wrócisz i juz jak zapakujesz walizę do szafy, będzie spokojnie czas na opisywanie twoich wypraw Mail 1

Tadzik, 39 C !! aż nie do uwierzenia.. Jak twoje pieski znoszą upały ? może jak ten poniżej ?

Znalezione obrazy dla zapytania upały

Asiu, dzieki za pyszne zimne drinki !!Good

Została wieć nam do odganiecia zagadka historyczna z wczoraj, dzis inna odslona tego miasta

Znalezione obrazy dla zapytania warszawa przedwojenna

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik, 39 C !! aż nie do uwierzenia.. Jak twoje pieski znoszą upały ? może jak ten poniżej ?

Nie wiem jak to zabrzmi, ale psy trzymam  ... w piwnicy Crazy
No a po pracy wieczorem jest już dla nich na podwórku znośnie + basen, zraszacz i takie tam Biggrin 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Tadzik - pieski mają szczęście - mieć takiego Pana Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 15 godzin 17 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

megizak :

_Huragan_ :

Koledze redaktorowi maly byczek w tekscie sie przytrafil,bo na wysokosc 4280 tys.m. to raczej nie wjedziecie;)

Ale pomijajac to to oczywiscie ze trzymamy chyba wszyscy za was kciuki ,bo wyprawa dosyc egzotyczna i przez bardzo interesujace kraje.

Huragan , nie trafił mu się byczek, faktycznie ta przłęcz jest na takiej wysokości i można nią normalnie przejechać. Wink

W 4280 m nad poziomem morza to jak najbardziej wierze,i to doprawdy niezly wyczyn tam przejechac,ale w 4280 TYS m,to juz mam male problemy Wink

Ale wiem,ze sie czepiamBiggrin

Zycze neisamowitej podrozy i przedewszystkim byscie bezpiecznie dojechali,objechali i wrocili,bo wiadomsoci ostatnie stamtad naprawde troche niepokajace o tych zachodnich turystach.

A zagadka-strzelam,ze to przedwojenna Warszawa,z ktorej nic nie zostalo Ireful 2

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 30 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Andrew, gratulacjony !!! przed tobą przemiła pespektywa Plecakwpis na odliczanke właśnie zrobiony

Andrew- to już jutro !!! - ucieczka od cywilizacji w Bieszczadach po polskiej       Podobny obraz  i słowackiej stronie onie      Podobny obraz

Tadzik, piwinica ???? no chyba że taka z oknami, tarasem i wyjściem na ogród z basenem

Huragan, strzał ale idealnie trafiony Good to nieistniejąca już przedwojenna Warszawa.Na dzisiejszym zdjęciu jest Teatr Wielki. Dla ciebie dziewczyny z tamtych czasów s trojach kąpielowych a dla wszystkich jeszcze jedna sentymentalna fotka .. to była wizytówka i duma przedwojennej Wwy- Pałac Saski..niestety do tej pory nieodbudowany choć pare lat temu była decyzja, a szkoda..

Podobny obraz   Podobny obraz

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Tadzik, piwinica ???? no chyba że taka z oknami, tarasem i wyjściem na ogród z basenem

Niestey Nelcia, zwykła piwnica z wyjściem do garażu Wink

as_Mieszko
Obrazek użytkownika as_Mieszko
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 07 lip 2018

Nelciu mogę prosić o małą zmianę w moim wyjeździe? Data przesunęła się o 1 dnień, czyli zostało 121 Biggrin

iiii jeeeszcze o dodanie jednej wycieczki: Cypr- Ajia Napa za 63 dni Biggrin

Jak dobrze tu zajrzec i zobaczyć jak ten licznik sukcesywnie maleje Biggrin

iwusia3
Obrazek użytkownika iwusia3
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 sty 2015

Dzieki Asienko za piekne fotki. Wzgórze świątynne z pewnością zobaczę, tylko lazurków  u mnie nie będzie, ala coś za coś...

Pozdrawiam

I.

Iwona

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 11 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Ja już w Krakowie, o dziwo udało się wyjechać z Zakopanego bez korków. Zakopianka rośnie w oczach, wygląda imponująco. Jeszcze trochę i nią pojedziemy. 

Potem się zakorkuje znowu w Poroninie, ale cóż taki już żywot. 

Jutro z rana startujemy do Warszawy a o 16 wylatujemy. 

Mój biedny kot, już na dobre pewnie się na mnie obrazi. Został z mamą ale nigdy nie jest zadowlony. 

Bawcie się dobrze i wypoczywajcie. Pozdrawiam Wink

megi zakopane

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Czy może wiecie gdzie znajduje sie takie fajne miejsce??? - ja jak zwykle nie wiem Biggrin

Miłego dnia i odrobiny klimy dla wszystkich!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap