--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nelcia mnie wychodzi 18 dniBiggrin

basia35

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelciu to nasz adopciak Twoja imienniczka zresztą Nela Sarcastic blum

Bo bajeczka nam odeszła pod koniec lutego, miało na razie nie być psa, ale trafiła się bardzo zaniedbana sunia zabrana interwencjnie przez taką fundacje Otoz Animals i trafiła do nas na dom tymczasowy na 10 dni, ale oczywiście skradla nasze serca i już po 4 dniach stwierdziliśmy że zostaje z nami Heart

Teraz już wygląda jak prawdziwy nowofundland, ale na początku to był lew, bo musieli ją zgolic do skóry, bo miała wręcz zrośnięty koltunami ogon z tylnymi łapami.. Także miała zostawiona tylko głowę, końcówki łap i końcówke ogona no dosłownie lew była sensacja na osiedlu Sarcastic blum

A ma predyspozycje i tak się zmieniła w ciągu tych 8 msc że zdała mi egzamin na psa dogoterapeutycznego na razie chodzę z nią do przedszkola, ale może za rok podejdzie y do wyższej półki egzaminu i będziemy chodzić też do dzieci z upośledzeniem już jako terapia. 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  Yahoo

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK 10 GRUDZIEŃ 2018 

IMIENINY OBCHODZĄ: MENAS,JULIA Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 10 GRUDNIA  Give rose ZNAK ZODIAKU: STRZELEC

 Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst i na zewnątrz

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Zmiana na prowadzeniu ...Na czele odliczanki jest PEREJRA !!! Yahoo  Party 2              

Perejra- 280 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 271 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Umilka  - 251 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 247 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Podobny obrazBasia   35 - 246 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 179 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 155 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Alamed - 141 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Umilka  - 117 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Sigma- 90 dni - powrót na Zanzi        Podobny obrazdo wymarzonego hotelu       Podobny obraz

Tadzik - 79 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Radek - 67 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówna Zanzibarowi ???"        Podobny obraz

Umilka - 57 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 57 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 55  dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Alamed - 55  dni - Narty w Andorze Winter skifahren  0009 - Granvalira      Podobny obraz

Tadzik - 34 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Andrew - 27 dni - ferie w Rzymie

Korolowa- 17 dni - powrót do bajecznej Tajlandii jeeee,   BKK + Ko Tao Heart     Podobny obraz

Perejra- 16 dni -do Sylwestra w Warszawie    Podobny obraz

Basia   35 - 15 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania MILEGO DNIA MIKOŁAJKI

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

kolejny tydzień przed nami a do Swiąt coraz bliżej Xmass11 Vala  33 ciekawe czy w tym roku będą białe ? nie pamietam już kiedy były w śniegu..

Bajka masz piekne,wielkie  serce Heart Good Biedna Nela musiała sie sporo wycierpieć zanim do was trafiła,ale pewnie teraz oddaje ci miłość ? Wiesz, mój nick to jest imię mojej ukochanej suni Emo smileys-dogs- 586854 tak jak u ciebie Bajka

Basia, mi dziś wychodzi 15 dni do twojego wyjazdu , czy tobie też  ?

Skoro zagadka była trudna, to odkryje karty i powiem, że to ruinki .....Volubilis w Maroko

Dziś coś w innym stylu- w jakim kraju stografujemy ten wodospad ?

Znalezione obrazy dla zapytania milego dnia  kawa poniedzialek 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nelcia byłam w Volubilis w Maroko, ale jakoś nie skumałam po fotce. Przeglądnęłam zdjęcia, ale nie mam nic takiego ujęcia Może najbardziej  to:

 

 

Inne charakterystyczne zdjęcie z tego miejsca to:

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 godzin 22 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dziękuję za miłe słowa, wiem, że Twój nick to imię psiula bo już kiedyś pisałam z apisek że sporo nickow to właśnie imieniona zwierzaków, jej też to był labrador, a właśnie wiesz co z nią ostatnio całkiem zniknęła z forum.... 

Pozdrawiam serdecznie miłego dnia dla Wszystkich 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 16 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

mam pytanko do administracji : czy wszelakie opcje na forum działają poprawnie ???

...wczoraj i dziś wysłałem wiadomość do jednego z użytkowników forum i dostałem info,że moja wiadomość nie przeszła !!!

nie bardzo wiem " wcziom dieło" ponieważ w moich powiadomieniach obie wiadomości figurują jako wysłane ???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  Yahoo

DZIŚ JEST WTOREK 11 GRUDZIEŃ 2018 

IMIENINY OBCHODZĄ: ARTUR,DANIEL,WALDEMAR Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 11 GRUDNIA  Give rose ZNAK ZODIAKU: STRZELEC

 Obraz może zawierać: ocean, niebo, przyroda i tekst

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Zmiana na prowadzeniu ...Na czele odliczanki jest PEREJRA !!! Yahoo  Party 2              

Perejra- 279 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 270 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Umilka  - 250 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 246 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Podobny obrazBasia   35 - 245 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 178 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 154 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Alamed - 140 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Umilka  - 116 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Sigma- 89 dni - powrót na Zanzi        Podobny obrazdo wymarzonego hotelu       Podobny obraz

Tadzik - 78 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Radek - 66 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówna Zanzibarowi ???"        Podobny obraz

Umilka - 56 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 56 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 54  dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Alamed - 54  dni - Narty w Andorze Winter skifahren  0009 - Granvalira      Podobny obraz

Tadzik - 33 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Andrew - 26 dni - ferie w Rzymie

Korolowa- 16 dni - powrót do bajecznej Tajlandii jeeee,   BKK + Ko Tao Heart     Podobny obraz

Perejra- 15 dni -do Sylwestra w Warszawie    Podobny obraz

Basia   35 - 14 dni - śladami Dody i Lewandowskich czyli sylwester w Dubaju       Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania MILEGO DNIA MIKOŁAJKI

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Wwie wciąż bez śniegu a u was biało ? podobno padało trochę na południu..

Asia, wydaje mi się,że ta twoja fotka z Volubilis jest bardzo podobna do tego co ja wstawilam. Ja na żywo nie widziałam tego miejsca, fajne ? Lubie takie stare ruinki. Czy to drugie zdjęcie też jest wiekową ruinką czy juz bardziej wspołczesną Pleasantry

Bajka niestety nie wiem co u Apiska Sad ostatnio,ale to juz dawno temu, pisała mi ,że ma nowego, dużego pieska Emo smileys-dogs- 586854 i odstawia wszystko na boczny tor , bo ma mnóstwo nowych obowiązków .Czas teraz spędza przede wszystkim na duzo wielogodzinnych spacerach z młodziakiem

Radek , pisz priva jako nową wiadomość za każdym razem. Jeśli odpowiadasz na zasadzie reply czyli z historia to wiadomość może być nieczytelna.Czy oba privy były wysłane właśnie jako reply ?

Dziś herbatka i rozgrzewająca i wodospad w innym ujęciu-jako podpowiedż dodam ,że w tym kraju bardzo popularne jest nasze rodziem Prince Polo

miłego Preved

Znalezione obrazy dla zapytania islandia wodospady   Znalezione obrazy dla zapytania herbata zimowa

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 5 godzin 17 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

ssstu-6 :

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

mam pytanko do administracji : czy wszelakie opcje na forum działają poprawnie ???

...wczoraj i dziś wysłałem wiadomość do jednego z użytkowników forum i dostałem info,że moja wiadomość nie przeszła !!!

nie bardzo wiem " wcziom dieło" ponieważ w moich powiadomieniach obie wiadomości figurują jako wysłane ???

Mam ten sam problem....zadaję pytanie na priw..widzę,że odpowiedz była bo potwierdza to 2 -ka w konwersacji a nie mogę wejść ,żeby tą odpowiedz przeczytać.

Nelcia-kiedyś rozmawiałyśmy o tym problemie.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap