--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33586 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 26 minut 26 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  Xmass11 Vala  33 Xmass11 Vala  33

DZIŚ JEST SOBOTA 29 GRUDZIEŃ 2018 

IMIENINY OBCHODZĄ: DAWID,DOMINIK,TOMASZ Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 29 GRUDNIA  Give rose ZNAK ZODIAKU: KOZIOROŻEC

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Zmiana na prowadzeniu ...Na czele odliczanki jest PEREJRA !!! Yahoo  Party 2              

Perejra- 261 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 252 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Umilka  - 232 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 228 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Podobny obrazBasia   35 - 228 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 161 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 136 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Alamed - 122 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Umilka  - 98 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Sigma- 71 dni - powrót na Zanzi        Podobny obrazdo wymarzonego hotelu       Podobny obraz

Tadzik - 60 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Radek - 48 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówna Zanzibarowi ???"        Podobny obraz

Podobny obrazDana- 38 dni - wyprawa do Sudanu              Podobny obraz

Umilka - 38 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 38 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 36  dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Alamed - 36  dni - Narty w Andorze Winter skifahren  0009 - Granvalira      Podobny obraz

Tadzik - 15 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Andrew - 8  dni - ferie w Rzymie

Nelcia -4 dni Poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz

 

Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 26 minut 26 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

weekendujemy kochani i to już ostatni weekend tego roku Biggrin

Dziś rano oglądalam w Kolorach Swiata Tunezje. Powspominalam sobie znajome miejsca.. szkoda że tak ciekawy kierunek, nie jest ze względów bezpieczeństwa populrany jak kiedyś. Zresztą podobnie z Egiptem, parę dni temu zresztą był kolejny zamach na turystów . Dobrze,że piramidy zdążylam obejrzec..

Nelcia pierwsza na naszej liscie do wyjazdu, więc jak przygotowania ??? Laugh 1

Ostatnio jakoś kurczy się nam odliczanka, dorzućcie pls swoje wyjazdy , na pewno macie jakieś konkretne plany, które nie są tu wpisane

Dziś Nutella Cafe Latte w naszym forumowym menu dnia

milej soboty

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Necia słusznie prawi ,że szkoda iź lokacje w Tunezji i Egipcie są..."chwilowo niedostepne" ; )

ale tak po prawdzie to dziwie sie,ze polskie biura turystyczne wciąż "namawiaja" na wakacje w tamtych stronach...

...aż tak silna chęć "przytulenia paru groszy" ,że szafuje sie ludzkim życiem !???

...a co do "postrzegania Belfastu" to nasze,moje i Basi, "pierwsze wrażenie" wypadło fatalnie

rzecz sie miała jakieś 10 lat temu i miasto wygladało tak nieprzyjaźnie jak żadne inne !

...opustoszałe ulice (w City !!!) i przemykajacy chyłkiem ludzie ze spuszczonymi głowami

zupełnie inne odczucia miałem z przedwczorajszego pobytu,wszyscy byli mili a miasto "żyło"...

to chyba znak,ze czasem warto wrócić po raz wtóry w pewne miejsca ; )))

siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Witam poświątecznie i pozdrawiam wszystkich.

Strasznie zajęty byłem ostatnio Pardon

Wkradło się jakieś przekłamanie w mojej odliczance - aktualnie do wyjazdu na Sri Lankę mam 10 dni Biggrin

No i po raz już drugi nie dojdzie do skutku mój wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka - znowu zostałem wydymany przez TUI :/

@Radek - gratulacje z zakupu autka dla Basi. Można tego "Pełgota" lubić, albo nie ... ale z pewnością wyróżnia się na ulicy Biggrin

Ja też w tym roku powiększyłem swoją prywatną flotę samochodową, ale nie chcę się chwalić, bo to podobno nie forum motoryzacyjne Blum 3Crazy

A poza tym życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku Give rose

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 26 minut 26 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witaj Tadzik, oj dawno,dawno  cię nie było na forum,  dzieki za zyczenia jedne i drugie HNY-obrazek- 0032 Popiszesz nam jakieś wspomnienia ?

No cóż,  cięzko komentować co zrobiło Tui.. ciekawe jest jaka  przyczyna , czyżby nie było obłożenia ?? wydaje mi się,że Itaka całkiem niezle sobie radzi na tym kierunku .

Przykro mi,że dotyka cię taka sytuacja Sad Co zamierzasz ? inny kierunek z Tui czy raczej inne biuro ,bo z wyjazdu chyba nie zrezygnujesz ?

Odliczanke poprawię juz jutro, no i gratki nowego auta !!!

a propos chwalenia,  to ja mogę się pochwalić nowym obiektywem do aparatu , może uda mi sie uchwycić jakiegoś wieloryba Biggrin

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 11 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

Tadzik, myślę że..."trzeba olać" taki usługodawców i tyle...

...Basia ujeżdża lwa poświątecznie,stąd wybyliśmy do Castle Durrow na kawę i ciacho ; )

ale to nie wiktuały zrobiły na nas największe wrażenie lecz przyroda szykująca się ...do Wiosny !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Witaj Tadzik, oj dawno,dawno  cię nie było na forum,  dzieki za zyczenia jedne i drugie HNY-obrazek- 0032 Popiszesz nam jakieś wspomnienia ?

No cóż,  cięzko komentować co zrobiło Tui.. ciekawe jest jaka  przyczyna , czyżby nie było obłożenia ?? wydaje mi się,że Itaka całkiem niezle sobie radzi na tym kierunku .

Przykro mi,że dotyka cię taka sytuacja Sad Co zamierzasz ? inny kierunek z Tui czy raczej inne biuro ,bo z wyjazdu chyba nie zrezygnujesz ?

Odliczanke poprawię juz jutro, no i gratki nowego auta !!!

a propos chwalenia,  to ja mogę się pochwalić nowym obiektywem do aparatu , może uda mi sie uchwycić jakiegoś wieloryba Biggrin

Ten rok był dla mnie jakiś "wybitny" -  sześć wyjazdów, dwa pogrzeby i jeszcze masa pracy w pracy ... Wacko 2

Ale w przyszłym roku postaram się opisać trochę wspomnień Mail 1

A na temat TUI, to już brak mi słów ... po ostatniej zmianie Zarządu to dobre niegdyś biuro robi się beznadziejne. Co roku mam odwołany jakiś wyjazd, a "zielony przylądek" już po raz drugi. No a w to miejsce muszę coś zamiennego wymyślić na marzec, bo wszystko już pod wyjazd mam ustawione ... nawet parking P-4 opłacony. Może w ostateczności jakieś Malediwy? Crazy

A co do Itaki, to mam Nelcia mieszane uczucia ... w każdym razie w przyszłym roku spróbuję z nimi pojechać pierwszy raz - po raz trzeci ROFL  Zamówiłem u nich na 12 sierpnia La Palmę, ale nawet boję się odliczać, bo w zeszłym roku mi odwołali Wink

Gratuluję nowego obiektywu  ... co prawda to nie forum fotograficzne, ale sprzęt ściśle związany z podróżami Yes Victory

A ja aktualnie w celach podróżniczych jeżdżę na lotnisko czymś takim:

Albo takim:

Albo tym, co Radek mówi, że strasznie niepoważnie wygląda WinkBiggrin

Trochę jak fotozagadka mi to wyszło ... ale myslę, że jakiś związek z podróżami ma ? Crazy

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 26 minut 26 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  HNY-obrazek- 0006

DZIŚ JEST PONIEDZIAŁEK 31 GRUDZIEŃ 2018 

IMIENINY OBCHODZĄ: SYLWESTER,MELANIA Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 31 GRUDNIA  Give rose ZNAK ZODIAKU: KOZIOROŻEC

SYLWESTER  !!!!!!!!

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Zmiana na prowadzeniu ...Na czele odliczanki jest PEREJRA !!! Yahoo  Party 2              

Perejra- 259 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 250 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Umilka  - 230 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 226 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia   35 - 226 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 224 dni - wakacje na La Palmie         Podobny obraz

Tadzik - 159 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 134 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Alamed - 120 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Umilka  - 96 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Sigma- 69 dni - powrót na Zanzi        Podobny obrazdo wymarzonego hotelu       Podobny obraz

Tadzik - 58 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Radek - 46 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówna Zanzibarowi ???"        Podobny obraz

Dana- 36 dni - wyprawa do Sudanu              Podobny obraz

Umilka - 36 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 36 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 34  dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Alamed - 34  dni - Narty w Andorze Winter skifahren  0009 - Granvalira      Podobny obraz

Tadzik - 9 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Andrew - 6  dni - ferie w Rzymie

Nelcia -TO JUŻ POJUTRZE ! Poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz

 

Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 26 minut 26 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

przed nami ostatni dzień tego roku i.... Sylwester HNY-new-year-bubbly

Jakie macie plany na wieczór , domówka czy gdzieś out ? ja troche tak i tak, bo najpierw komedia w teatrze, potem impreza u znajomych Sun- 56ale długo nie zabawimy ,bo urywamy sięaby przed 23 dotrzeć do domu i tulić zwierzaki - bardzo boją się strzelania i petard HNY-obrazek- 0029

Radek, czy biura w Irlandii nie oferują wycieczek do Tunezji czy Egiptu ? bo u nas rzeczywiście full wybór, tylko chyba Syrii nie ma w ofercie . Wiosna u was, w grudniu  ???Shok po prostu szok. Czy to przebiśniegi na fotce widać ?

Tadzik, Sri Lanka poprawiona, La Palma wrzucona i .. gratulacje !!

Podobny obrazTadzik - 224 dni - wakacje na La Palmie         Podobny obraz

Na La Palmę leci Alamed w maju , więc będziesz miał świeże newsy co warto zobaczyć. Ja też bym się tam bardzo chętnie wybrala, na WZP zresztą też. Ja z Itaką mam różne wspomnienia. Senegal i Madagaskar , dla mnie rewelacja, za to narty w  Sierra Nevada w Hiszpani już były mniej udane , bo narty doleciały dużo pózniej...

A propos co na temat a co nie, to Hyde Park jest takim miejscem gdzie można swobodnie zboczyć z tematu podróżniczego, choć akurat auto czy sprzet fotograficzny mocno się wiążą z wyjazdami he he . Nie wiem który twój sprzet jest nowy, ale tak czy siak gratulacje !! Ja mam z Audi niestety zle wspomnienia , bo choć jeżdziło się rewelacyjnie  to mi sk...ny spod domu ukradli Hunter więc się szybko z marki wyleczyłam. Za to bardzo sobie chwalę jazdę tym czymś  z ostatniej foty , cacuszko Heart

Kawa na początek ostatniego dnia 2018 ?

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 12 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

A może jednak rozpocznę dzisiaj jakąś relację, bo jakbym się już wyrobił z robotą na ten rok ? Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap