--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tadzik, zapowiedż brzmi i wygląda arcyciekawie !!! jedziemy z tobą na Zanzi Yahoo

No trip no life

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

A propos co na temat a co nie, to Hyde Park jest takim miejscem gdzie można swobodnie zboczyć z tematu podróżniczego, choć akurat auto czy sprzet fotograficzny mocno się wiążą z wyjazdami he he . Nie wiem który twój sprzet jest nowy, ale tak czy siak gratulacje !! Ja mam z Audi niestety zle wspomnienia , bo choć jeżdziło się rewelacyjnie  to mi sk...ny spod domu ukradli Hunter więc się szybko z marki wyleczyłam. Za to bardzo sobie chwalę jazdę tym czymś  z ostatniej foty , cacuszko Heart

Kiedyś mnie tu ktoś opierdzielił za motoryzacyjne pasje na forum podróżniczym ... ale nic to Ok

Audi jest z czerwca tego roku, kupione tuż przed zatrzymaniem produkcji z przyczyn ekologicznych Dirol Rozważałem GTR vs. RS3, ale Audi jest nieporównywalnie lepiej wykończone i mega zaawansowane technologicznie. Auto kosmos - kupione na zawsze Smile

To co Ci się ostatnie podoba Nelcia, a Radek je obśmiał, to fanaberia mojej małżonki i ścisle związana z podróżami. Będąc na Mauritiusie nieopatrznie wypożyczyłem taki samochód i po prostu zonka poczuła do niego chemię. Nie było wyjścia, musiałem kupić taki sam. I kupiłem w zeszłym roku prawie taki sam, bo żona na jego widok zapytała - "a dlaczego tamten nie miał takiej dziury w masce?" Crazy  Oczywiście autko w cabrio, bo jakiś jeden samochód w domu bez dachu powinien być Wink

Ale nie ukrywam, że ja też bardzo lubię tym maleńkim niepoważnym autkiem jeździć Biggrin

A ten trzeci, to ten, do którego ja zawsze czułem chemię, czyli HEMI 5.7 Yes 3

Aktualnie ma 2 lata i chyba też zostanie ze mną na zawsze ... choć większość moich znajomych puka się w głowę, że takie coś użytkuję na codzień  Crazy

Na tym kończę moje motoryzacyjne wynurzenia, ale jak widać nie jesten fanatykiem tylko jednej pasji ... Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 21 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko jeszcze staroroczne !!! : )

Tadzik, mogłeś kupić LEGENDĘ a wybrałeś RS3 !???

...Świat sie kończy ; ))))

Nelcia,oczywiście  że na foto-mixie widać zagonki przebisniegów ; )

...ale to nie One były największym "zaskokiem". Widziałem już "na wyspie",przebiśniegi w styczniu,kwitnące azalie w lutym ale żonkile w grudniu ogladałem pierwszy raz !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

...siemanko jeszcze staroroczne !!! : )

Tadzik, mogłeś kupić LEGENDĘ a wybrałeś RS3 !???

...Świat sie kończy ; ))))


Wiesz, rozważałem wszystkie plusy dodatnie i plusy ujemne Wink

Legenda ma nieco lepsze parametry, ale wykończenie jak to w Japończykach, w środku wszystko rzęzi jak w starej Imprezie, nie bardzo lubię dźwięk V6, skromna różnica w cenie (200 kPln), no i najsłabszy argument - nie podobał się żonie Blum 3

RS naprawdę jeździ świetnie i wykończenie jest super, dźwięk R5 i wydech powala, słaby argument - wygląda jak normalny sedan i można nim jeździć w emeryckim stylu, że nawet teściowa nie pozna, co tam tkwi pod maską Crazy

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 21 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, ta "nierozpoznawalność" to ostatnio domena firm samochodowych,głównie niemieckich a w szczególnośc pojazdów VAG

"konia z rzedem" kto na pierwszy rzut oka odróżni A6 od A8 czy Passat,a od Jetta,y ; )))

...a co do "japończyków" z całą odpowiedzialnością polecam LEXUS RCF,cena podobna do RS,a ale jakość i wykończenia,stylistyka i niezawodność to dwa różne światy...

jestem troche przeczulony na punkcie "niemiaszków" ale prawie wszystkie pojazdy "z bundesu" jakimi dane mi było powozić stawały się dostarczycielami niemiłych atrakcji ...

pisze  "prawie" ponieważ" jedynie merole warte były swej sławy ; )

...co by sprawe zakończyć,RS to z pewnościa fajne autko !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Popatrz Radek jak dobrze na forum turystycznym pogadać o samochodach, bo o Lexusie RCF nie miałem zielonego pojęcia ... aż go w wolnej chwili z ciekawości zbadam Wink

Merola miałem jednego bardzo, bardzo długo (R170 AMG320) i faktycznie kompletnie nic się nie psuł, ale zgodnie ze "sławą" chyba po 8 latach całego pomalowałem, bo wziął mi i zardzewiał w garażu Blum 3 Ależ musiałem się tłumaczyć przy sprzedaży, że nie był bity ... Crazy Biggrin

A japończyka mam też takiego jednego na stanie (w wieku gimnazjalnym) i nie sprzedaję, bo nic już nie jest warty, a nie chce się popsuć i czasem służy jako zastępczy w rodzinie + daje zarąbisty fun z jazdy (silniczek kręci sie do ponad 9000 rpm)  Wink

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Wszystkim!  HNY-obrazek- 0006

DZIŚ JEST WTOREK 1 STYCZEŃ 2019 

IMIENINY OBCHODZĄ: MIECZYSŁAWA,MIECZYSŁW, MIESZKO Sun- 56  Prezent

Urodziny obchodzą: wszyscy urodzeni 1 STYCZNIA   Give rose ZNAK ZODIAKU: KOZIOROŻEC

 NOWY ROK !!!!!!!!

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

Zmiana na prowadzeniu ...Na czele odliczanki jest PEREJRA !!! Yahoo  Party 2              

Perejra- 258 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 249 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Umilka  - 229 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 225 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia   35 - 225 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 223 dni - wakacje na La Palmie         Podobny obraz

Tadzik - 158 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed  - 133 dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Alamed - 119 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Umilka  - 95 dni - Izrael i Jordania- zwiedzanie z dziećmi       Podobny obraz

Sigma- 68 dni - powrót na Zanzi        Podobny obrazdo wymarzonego hotelu       Podobny obraz

Tadzik - 57 dni first minute na Wyspach Zielonego Przylądka       Podobny obraz

Radek - 45 dni  do wakacji w Kenii ."czy Chale Island dorówna Zanzibarowi ???"        Podobny obraz

Dana- 35 dni - wyprawa do Sudanu              Podobny obraz

Umilka - 35 dni - wyprawa do Indii   Podobny obraz   i Nepalu  Podobny obraz

Ela - 35 dni Kuba - wyspa jak wulkan gorąca         Podobny obraz

Margerytka - 33  dni drugie podejście do Laosu    Podobny obraz

Alamed - 33  dni - Narty w Andorze Winter skifahren  0009 - Granvalira      Podobny obraz

Tadzik - 8 dni - Sri Lanka Obraz znaleziony dla: sri lanka

Andrew - 5  dni - ferie w Rzymie

Nelcia -TO JUŻ JUTRO ! W Poszukiwaniu śladów Magellana i Amundsena   Podobny obraz Pakuj się w końcu , bo juz nie ma odkładać na kiedy Biggrin

 

Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was w pierwszy dzień 2019 roku.. Jaki będzie ? Wackoktoś coś?

Doszliście do siebie po zabawach sylwestrowych? nowe postanowienia są ?  ktos rzuca palenie albo wagę etc ? Laugh 1

Jutro wyjazd, a pakowanie u mnie jeszcze w proszku.. Wpadłam do was sie przywitać w Nowym Roku i pędzę do walizek

Mamy świeżutką relację na forum Yahoo wszyscy chętni na dużą dawkę witaminy D sa proszeni o szybkie odpalenie linka..Tadzik wręcz "zabija" lazurami

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-tanzania/piekne-plaze-zanzi-niezly-bar-w-hotelu-czyli-moj-zanzibar

Witamy nowego podróżnika w naszej społeczności - OK Zygon znajdziesz tu swoje miejsce na ziemi Yes 3

Dla wszystkich potrzebujących po nocnych baletach

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 21 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, aleśmy się przez tę noc Wszyscy..."postarzeli" ; )))

siemanko noworoczne !!! : )

...Nelcia,rozumiem że moją wyczekiwaną atrakcję z RPA pokażesz popowrotnie !??? ; )))

Tadzik to się musi spieszyć z relacją bo...ceylońska herbata już się parzy ; )

...Żeluś niech nie myśli iż zapomniałem o Mauritiusie !!! ; )

raz jeszcze pomyślności w Nowym Roku : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Ja tez witam w 2019.Powitanie bylo huczne,ale w miare trzezwe,wiec z dochodzeniem do siebie problemow na szczescie nie ma zbyt duzych

Tej wyprawy Nelcia ci naprawde zazdroszcze i nie czy bardziej tego,ze zobaczysz Antarktyde czy te piekne podobno fiordy w Chile.Mam nadzieje,ze skrobniesz po powrocie relacje z tej wyprawy.Szczesliwego lotu. I pozdrow Xmass9 slap-penguin-smiley-emoticon Xmass9 slap-penguin-smiley-emoticon

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Strony

Wyszukaj w trip4cheap