--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33601 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

alamed :

dzisiaj moja zagadka, pijemy kawę na ...?

Madera? albo Irlandia? 

Piea

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 6 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Brawo Piea *pleasantry*Madera 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

O! to cieszę się że i mnie się coś w końcu  udało zgadnąc, bo ja zanim wróce z pracy i wieczorem tu zajrzę, to juz wszystko zawsze jest rozwiązane Fool 

(a tak na maryginesie, to Wy tu jeszcze nie wiecie, ale  ( każdy ma jakieś swoje miejsce naj naj z tych the best of the best ) takim moim Number One w Europie jest MADERA!!!! kochamy z  tę wyspę  z Małżem oboje!!!  ( i chyba z wzajemnością, bo zawsze mimo wyjazdów zimowych (pierwszy raz był to sam  pocżątek marca, drugim razem przełom listopada i grudnia) - mamy tam lato! lampa i pełne słońce! - wiem..., trudno  w to uwierzyc, znając kapryśną Maderę, ale nam tam zawsze świeci słońce  Sun-smilie water  052   HNY-obrazek- 0038

Piea

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 10 godzin 10 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Piea, ja już kiedyś byłam w Szwajcarii Saksońskiej, jednak za wiele z tego nie pamiętam. Wiem za to, że gdzieś na forum jest relacja - może i Twoja? Tylko odkąd zrobiłam plan ramowy, aby podjąć decyzję z koleżanką, nie miałam nawet sekundy na to aby ją poczytać. Może na dniach mi się to uda. Biggrin

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 6 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Piea :

O! to cieszę się że i mnie się coś w końcu  udało zgadnąc, bo ja zanim wróce z pracy i wieczorem tu zajrzę, to juz wszystko zawsze jest rozwiązane Fool 

(a tak na maryginesie, to Wy tu jeszcze nie wiecie, ale  ( każdy ma jakieś swoje miejsce naj naj z tych the best of the best ) takim moim Number One w Europie jest MADERA!!!! kochamy z  tę wyspę  z Małżem oboje!!!  ( i chyba z wzajemnością, bo zawsze mimo wyjazdów zimowych (pierwszy raz był to sam  pocżątek marca, drugim razem przełom listopada i grudnia) - mamy tam lato! lampa i pełne słońce! - wiem..., trudno  w to uwierzyc, znając kapryśną Maderę, ale nam tam zawsze świeci słońce  Sun-smilie water  052   HNY-obrazek- 0038

Zgadzam sie z Tobą Piea *drinks*że każdy ma swoje ubione miejsce na naszym globie.

Gdyby było bliżej i taniej to wracałabym na Malediwy, a tak corocznie od 7 lat wracam w Tatry aby zdobyć kolejny szczyt *plecak*przynajmniej trochę kalorii stracę Ok

Dobrze,że mój mąż zaakceptował ten pomysł, a w ubiegłym roku dołączył do nas nasz bardzo pełnoletni  syn.

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest CZWARTEK 12 KWIETNIA , WIOSNA !!!!

Imieniny obchodzą:Damian, Juliusz, SabaPrezent Sun- 56    

Znalezione obrazy dla zapytania 12 kwietnia 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

 Podobny obraz Basia 35-337  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek- 252 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 232 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-221  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 176 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 157 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 147 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -145 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 125 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 125 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 124 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia35 - 124 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 122 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Alamed - 86 dni -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

OKZygon- 65 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI. 16. 06- 24.06.19 Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak- 63 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

Tadzik - 57 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed - 52 dni -powrót w Tatry czyli pora zdonyć kolejny szczyt          Podobny obraz

Alamed  - 32  dni - majowe wakacje na La Palmie        Podobny obraz

Tadzik - 29 dni - wakacje w ulubionym hotelu Iberostar Lanzarote Park na ...Lanzarote      Podobny obraz

Podobny obrazPerejra - 28 dni - majówka w chorwackich górkach  i jeziorkach 

Megizak- 26 dni - słuzbowa impreza w Pafos na Cyprze     Podobny obraz

Podobny obrazBasia A - 19 dni  majówka w babskim gronie w Szwajcarii Saksońskiej        Podobny obraz

Alamed - 18 dni - Trzy stolice bałtyckie Wilno Ryga i Talinn   Podobny obraz

Sigma- 16 dni -wszystkie barwy Yunnanu      Podobny obraz

 Megizak- 16 dni - urodziny na  Korfu               Podobny obraz

OKZygon- TO JUŻ DZIŚ !!! -Wyjazd na Narty w Alpach, Livigno Włochy -freeski                   Podobny obrazUdanego szusowania na włoskich stokach Winter skifahren  0009

 

 Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ddzien dobry kochani Yahoo

piąteczek, piątunio nas wita !!!! a jutro weekend

Alamed, wczorajsza odliczanka poszła ci rewelacyjnie  !! jakbyś robiła ją co dzień .Bardzo ci dziekuje !  Zapraszam więc częsciej, bo moje odliczanie jest monotematyczne he he  Yes 3

Basia A gratulacje kolejnego wyjazdu Good piękne widoczki cię czekają . Prognozę juz sprawdziłaś?

Podobny obrazBasia A - 19 dni  majówka w babskim gronie w Szwajcarii Saksońskiej        Podobny obraz

Basia 35 odgadła zagadke z przedwczoraj Clapping Pleasantry na fotce był Wielki Kanion, brawo Basiu !

Piea rozszyfrowała zdjęcie od Alamed , ktore było z Madery. Piea gratulacje !! Good

Basia 35 i Piea , dziewczyny dla was w nagrodę coś słodkiego, skoro dziś dzien czekolady..Obiecuję,że pójdzie tylko i wyłącznie w cycki nie gdzie indziej Girl crazy

Piea, skoro twoim miejscem na ziemi jest Madera, to może ją nam pokażesz?

OKZygon, baw się dobrze na nartach , korzystaj z apreski i wracaj do nas w jednym kawałku Preved kolejne podróże przecież czekają

Zapraszam dziś zamiast kawy na gorącą czekoladę i nie tylko.. a kawiarnia znajduje się w samym sercu stolicy którą jest ...
Podobny obraz

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 10 godzin 10 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Na razie nie patrzyłam, bo takie długoterminowe i tak nie są wiarygodne. Ale lepiej, żeby było znośnie, bo cały plan podróży opiera się na byciu na zewnątrz...

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 6 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Dziekuję Nelciu za pochwalenie mnie *yahoo*do zadania bardzo sie przyłożyłam i jestem z siebie dummna ,że mi się wszystko udało Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 9 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

"Piea, skoro twoim miejscem na ziemi jest Madera, to może ją nam pokażesz?" 

Nelciu,  jak zakończę to co rozpoczęłam to wezmę się za Maderę! Wacko

A odnośnie  ostatniej zagadki: czy to czasem nie Wiedeń ? 

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap