--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

ssstu-6 :

...heee, Tadzik Ty to się lubisz"maltretować cabrio" ; )))

ale "fiacik" fajny !!!!

...ze skorpionem znaczy ABARTH...prawdziwy czy...podróba !???

Najprawdziwszy w świecie Abarth Spider 124 sport Biggrin

Nawet nie wiedziałem wcześniej, że coś takiego istnieje, a to jest świetna zabawka ... wręcz nierealny samochód Wink Ma powalający wręcz dźwięk wydechu, który pięknie brzmi grubym charczącym gangiem z "popcornem", a to tylko mocno uturbiony silniczek 1,4 ccm Crazy Małe leciutkie autko z napędem na tył daje niesamowitą frajdę z jazdy i nie mogłem oprzeć się, aby nie pobawić się nim za przedsezonowe pół ceny, bo przecież nikt normalny nie kupiłby sobie takiego samochodu prywatnie Tease

Fajna dodatkowa wczasowa atrakcja Biggrin  

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 5 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest PONIEDZIAŁEK 19 MAJA

Imieniny obchodzą: Bernardyn, Kolumba Sun- 56  

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

 Podobny obraz Basia 299  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek- 204 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 194 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-183  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 138 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 119 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 109 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -107 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 87 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 87 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 86 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 86 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 84 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Alamed - 48 dni -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

 Podobny obrazCienkibolek - 33 dni -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz

OKZygon- 27 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI- Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak- 25 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

Tadzik - 19 dni - Seszelki na osłodę życia         Podobny obraz       

Alamed - 14 dni -powrót w Tatry czyli pora zdonyć kolejny szczyt          Podobny obraz

Huragan  - 6  dni rejs do Szkocji      Podobny obraz i na Islandię                 Podobny obraz

 

   Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 5 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

cieplutko dziś i mokro....a jak mokro to co przysłowie mowi ? „Gdy Bernard grzmi i deszczy, czerwiec z pogodą, a lipiec z wodą”

U mnie niestety nadal chorobowo Girl hospital  ale za to jak wszystko pójdzie dobrze, to może jutro  i ja się pojawię na odliczance , mam nadzieję .  Tak jak Huragan trochę popływam tu i tam.. Ssun-smilie water  030

Alamed, Tadzik witajcie kochani po wakacjach Yahoo  Pogoda dopisala ?  czekamy na wasze co nieco z Kanarków Mail 1

Alamed, niestety trunku z la Palmy na fotce nie widzę Sad oczarowana jesteś wyspą?  czy tak średniawo ?

Tadzik, widzę,że poszalałeś na drogach Lanzarotki he he .Autko super !!! Też bym się dała takim unieść w przestworza. Fajnie,że wyjazd udany Yes 3

Radek, rododendrona nie widzę ..

Mabro, w domku już ? odpoczęłaś po wycieczce ? napisz nam cos więcej o Indo czy Borneo

Zapraszam do rozszyfrowania fotki. Na razie bez podpowiedzi..

Podobny obraz

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 17 minut 16 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzisiejsza zagadka to chyba Nordkapp (Norwegia) - miejsce, do którego jeszcze nie udało mi się dotrzeć Sad

Ja już powrócona i zapracowana bo w pracy od rana Sad Wycieczka udana ale dość męczoca ze względu na pogodę i dużą liczbę przelotów. Najważniejsz, że orangutany i smoki z Komodo dopisały Biggrin Pilotka i towarzystwo też w porządku. 

Nelciu, pochwal się co knujesz - rejsik do Norwegii?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 14 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mabro napisz coś więcej o Indonezji, po wycieczce na Bali, na której pilotka Kinga naopowiadała nam dużo o innych wyspach jestem mocno zainteresowana tematem. Mam nadzieję, że przygotowujesz się do konkretnej relacji.

Nelcia , dużo zdrowia życzę (bo wycieczka czeka?), co Cię tak zmogło?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Nelcia :

Alamed, Tadzik witajcie kochani po wakacjach Yahoo  Pogoda dopisala ?  czekamy na wasze co nieco z Kanarków Mail 1

U mnie na Lanza pogoda była super, co w maju nie jest oczywiste Wink Cały tydzień pełne słońce, tylko wieczory chłodne i mocny zimny wiatr.

Z co nieco będę miał mały problem, bo to już nasz 4 wyjazd, więc właściwie nic nie odkrywamy, a raczej odwiedzamy ulubione miejsca Blush

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Tadzik autko super wywołało uśmiech na mojej twarzyBiggrin

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 5 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, czyli wyprawa udana. Fajnie,że na Komodo sie jeszcze załapałaś, bo jak zamkną to już tylko Rinca zostanie. NA Rinca też byłaś? To wrzuc nam jakies poglądowe zdjęcie np orangutana i...czekamy na relację !!! Napiszesz prawda?

Na fotce jest dokładnie Nordkap , brawo Ty  Yahoo przepiękne miejsce, szczególnie o pólnocy jak słońce daje.

Skoro nie dotarłaś tam jeszcze, to rejsik dla ciebie Ssun-smilie water  030 Może być taka trasa?

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 17 minut 16 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelciu, dziękuję bardzo - taka trasa to marzenie Biggrin

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...tak "na styku",więc pozdro "dobranonockowodzieńdoberkowe" Wszystkim !!! : )

Nelcia, "na ozdrowienie" krzaczor parkowy ale "te dzikie" zaczynaja też już "wybuchać"

...w weekend, niech no tylko pogoda dopisze, jedziemy w baaardzo nietuzinkowe miejsce ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap