--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 4 minuty 7 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, powiem ci ,że się już martwiłam, że cię tam zasypały kurze remontowe w chałupie ..

Fotki nie widać

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 4 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Tak-to wieloryby Nelcia.jednego widzialem juz z pokladu jakas godzine przed doplynieciem do Reykjaviku,ale dal skubany tak szybko nura,ze zanim zdazylem zlapac za aparat,to juz praktycznie byl pod woda i mam tylko 1 zdjecie na ktorym dopiero przy powiekszeniu widac jego grzbiet.A te tutaj na fotce to we fiordzie prowadzacym do  Akureyri.Zarowno wplywajac,jak i wyplywajac je tam widzialem.Aczkolwiek trzeba przynac,ze ten potezny rejsowiec to oczywiscie wszystko inne niz idealne narzedzie do robienia sobie "whale-watchingu"-przeciwnie-robi tyle halasu ,ze wiekszosc wielorybow juz 10 km przed nim daje pewnie nura.

Czy bede pisal relacje nie wiem,bo wiekszosc tych miejsc ktore widzialem juz ty ,Lord i Asisko zescie super opisali.Z drugiej strony n.p. fiordow zachodnich jeszcze nie bylo ,wiec moze  kiedys zbiore checi.Ale jak na razie nawet fotek nie mam ogarnietych-zobaczymy.

Jedno moge napisac-jak juz pisalem przed wyjazdem o nadziei na dobra pogode mialem znowu szczescie na polnocy Europy-4 dni pobytu-4 dni bez deszczu,z tego 3 sloneczne-to jak na Islandie chyba niezly wynik mysle? Wink Jak to mowi przyslowie glupi ma zawsze szczescie-to pewnie dlatego Blum 3

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Huragan, fotki super i pogoda też. Ja mam podobne wrażenie, po pobycie na Islandii, ze na pewno trzeba tam wrócić.

A co do tego przysłowia...to w moich okolicach mawialiśmy, ze co drugi głupi ma szczęście :d

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nelcia :

Piea 100% zgoda to słynna Biała Pustynia w Egipcie !!! Yahoo

Mamy piekną relacje z tego miejsca na ziemi, bo Dana tam była i pięknie nam te cuda pustynne pokazała, niestety fotki wszystkie wyparowały. Dana byłaby szansa, abyś załadowała je tym razem z google ?

Piea, nagroda czyli statek płynący po Nilu już czeka ... to podobno jedna z fajniejszych atrakcji w Egipcie

Nelcia...nie wiem. Póki co nie mogę odpalić starego laptopa, więc być może straciłam wszystkie zdjęcia z moich dawniejszych podróży. Po drugie..z autentyczną zazdrością patrzę na różne relacje, które się pojawiają na naszym forum...i zastanawiam się skąd macie tyle czasu, żeby je pisać ?? Biggrin Ja się wciąż nie mogę obrobić, zeby dokończyć relację z Iranu... Sad chociaż wróciłam stamtąd tak dawno temu. Ech... może po prostu za dużo pracuje...

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Spontanicznie za 34 dni. Buenos Aires potem Iguazu, Rio de Janeiro i Paraty. Gdyby ktoś miał jakieś wskazówki odnośnie Buenos to byłoby świetnie. Pokazy tanga, knajpy z wołowiną, bo jestem mocno kulinarna w podróżach.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 4 minuty 7 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest WTOREK 11 CZERWCA 

Imieniny obchodzą: Anastazy, Barnaba, Paula Sun- 56  

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2         

  Basia 35-  277  dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazBasia 35-  200  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 182 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 172 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-161  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Tadzik - 116 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 97 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 87 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -85 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 65 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 65 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 64 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 64 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 63 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Nelcia - 43 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Podobny obrazFragola-  33 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -  27 DNI -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obraz  

  Podobny obrazBasia 34-  14  dni - Dominikana bursztynowe wybrzeże                 Podobny obraz

 Cienkibolek - 11 dni -objazd po Singapurze i Malezji i kilka dni wypoczynku na Tioman             Podobny obraz

 Trina i Dana- 6 dni - wspólny plan na ...Liban            Podobny obraz

OKZygon-  5 dni -OBJAZDÓWKA z ITAKI- Sardynia, złota rybka marzeń- Włochy \ Francja      Podobny obraz

 Megizak-  4 dni - odkrywanie Jordanii                                  Podobny obraz 

 

 

   Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 4 minuty 7 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

upalny wtorek nas wita Sun bespectacled a chyba najwieksze upaly w tym tygodniu jeszcze przed nami..

Fragola , gratulacjony !!!! ależ podróż fajną wykręciłaś Good masz w srodku jakies loty wewnętrzne czy autobusy ? w każdym miejscu po pare dni ? Niestety w żadnym z tym miejsc jeszcze nie byłam ,więc ja nic nie podpowiem

  Podobny obrazFragola-  33 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Dana, to ci współczuję,jeśli fotki straciłaś, bo niestety znam świetnie to paskudne uczucie. Oddaj może lapka do naprawy ? trzeba próbować je odzyskać profesjonalnymi silami. A z ta robotą, to pewnie masz rację,że za dużo pracujesz...już jak sobie sama to uświadamiasz, to połowa  sukcesu Biggrin

Huragan, nie kombinuj pls Acute Przecież wiesz, Islandii nigdy dosyć !! ja też tam jeszcze chetnie wrócę a na razie choćby wirtualnie. Ależ miałeś farta z wielorybami ! żeby z dużego kolosa-  cruseira je zobaczyć, to naprawdę rzadkość, mi się nie udało. Czekamy więc na twoje foty, bo juz sama zapowiedż jest rewelka

Tadzik co słychać na Seszelach ? jak wyspa, czy dobry strzał?

Halo, halo Mabro , czy doszłaś do siebie po podróży ? dajes radę żyć ?

Zagadka wciąż jest zagadkowa ? Wizard

 Znalezione obrazy dla zapytania salar de uyuni boliwia

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zagadka mi się kojarzy ze słonym jeziorem w Turcji (na trasie ze Stambułu do Ankary (chyba Tuz Gölü) lub w Tunezji Chott El Jerid, ale pwenie nie trafilam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 4 minuty 6 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Co do zagadki to myślę, że to jest przepiękny Salar de Uyuni w Boliwii. Nie byłam tam ale widziałam zdjęcia znajomego Biggrin

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nelcia :

Fragola , gratulacjony !!!! ależ podróż fajną wykręciłaś Good masz w srodku jakies loty wewnętrzne czy autobusy ?

Mam przelot z Buenos do okolic Iguazu i potem kolejny do Rio.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap