--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 48 minut 59 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wiesz, ja mam podobne odczucia... Majorka mi sie bardzo podobała,ale w ogóle nie dotarłam na północ wyspy . Za to Valldemossa to perełka, co za klimatyczne miejsce. Była tam na koncercie Chopina

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Najprawdopodobniej pojedziemy 30 sierpnia do Łeby, bo 31 już biegnę Blum 3 

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

A wiecie co?

... tak bez większego zastanowienia zarezerwowałem dzisiaj Majorkę od 14 czerwca, bo uzmysłowiłem sobie, że dawno tam nie byłem Crazy

Wróciłam dzisiaj z Dominikany i trochę zaskoczyła mnie pogoda w Warszawie.Tak sobie myśle, że najbardziej skusił Tadzika nowy RIU na Majorce Pleasantry

basia35

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 26 gru 2015

basia35 :

Wróciłam dzisiaj z Dominikany i trochę zaskoczyła mnie pogoda w Warszawie.Tak sobie myśle, że najbardziej skusił Tadzika nowy RIU na Majorce Pleasantry

Witamy w ojczyźnie Preved

Aż tak przewidywalny jestem Basia? ... fakt, nowy RIU też był jakimś argumentem Wink

Poprzednio byliśmy na Majorce w bardzo tanim hotelu o świetnych opiniach w necie - pamiętam za 3600 zł. od osoby za 2 tyg. z All. W efekcie hotel nadawał się tylko do nocowania, bo pokoje były dość przyzwoite, ale już ten All to jedna wielka porażka, a towarzystwo samych buraczanych kierowców z Niemiec całkowicie zniechęciło nas do przebywania w tym hotelu. Dzięki temuż zwiedziliśmy prawie całą Majorkę, a do hotelu wracaliśmy tylko nocować. I tym sposobem wyjazd w okazyjnej cenie okazał się dośc kosztowny, bo jak zapewne wiecie na Majorce zostawić w knajpie 100€ za obiad, czy kolację na 2 osoby, to żaden problem Crazy 

Byliśmy w Cala Millor, czyli po środku wyspy i na północ jeździło sie doskonale, natomiast do Palmy już gorzej i na dodatek kompletnie nie było gdzie tam zaparkować samochodu. Pozostawał parking podziemny, gdzie opłata za pół dnia postoju osiągała ceny bliskie 30€ - pojechaliśmy tylko 2 razy.
Dlatego teraz lokalizacja blisko Palmy pasuje mi, bo wezmę taksówkę i na luzie dokładnie sobie pozwiedzam. Nie dotarłem też w rejony na wschód od stolicy, więc teraz będzie doskonała okazja.

Na pewno jednak wybiorę się do Pollency i do Alcudii ... bo to były moje ulubione mejscówki Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 48 minut 59 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

DZIEŃ DOBRY PODRÓŻNICY Yahoo

Dziś jest   SOBOTA 6 LIPCA

Imieniny obchodzą:  Dominika, Łucja, DominikXmass14 boze narodzenie 50

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 Kolejna zmiana -na czele odliczanki jest teraz TADZIK !!! Yahoo  Party 2      

Podobny obrazTadzik - 344 dni - powrót na Majorkę         Podobny obraz

  Sigma - 271 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 245 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35-  252 dni-Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Sigma - 212 dni -Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazTadzik - 181 dni - wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35-  175  dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Radek- 157 dni- Mikołaj przypłynie Nilem-czyli święta w Ugandzie             

    Umilka  - 147 dni - wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35-136  dni- Mauritius rajskie wakacje      Podobny obraz

Sigma - 98 dni -kolejne podejście do  Parków Narodowe Chin- Góry Żółte ,Zhangjiajie , góry Tianmen (Brama do Nieba)         Podobny obraz

Tadzik - 91 dni -kolejne podejście do WZP       Podobny obraz 

Perejra- 72 dni - urodziny na Seszelach             Podobny obraz

BAJKA - 62 dni  kolejna grecka wysepka -Kefalonia       Podobny obraz

Jorguś -60 dni - odkrywanie uroków Gruzji      Podobny obraz

 Mrówka- 40 dni - Indonezja ( Bali, Flores, Gili Meno) Podobny obraz

Umilka  - 40 dni - Kenia powtórnie          Podobny obraz   

Ela - 39 dni -  egzotyczny Madagaskar               Podobny obraz

 Basia 35 - 39 dni -  Malta sródziemnomorska księżniczka        Podobny obraz

Tadzik - 38 dni - wakacje na La Palmie        Podobny obraz 

Radek- 21 dni- aby..."przewietrzyć się" na Fuertaventurze           Podobny obraz

Nelcia - 18 dni - powrót na fale i podziwianie cudów natury na  Alasce        Podobny obraz

  Fragola-  8 dni -spontanicznie boskie Buenos,Iguazu,Rio i Parapaty                   Podobny obraz

Alamed -TO JUŻ DZIŚ !!! -podróży po Europie ciąg dalszy , tym razem Kefalonia i Itaka        Podobny obrazMega wypoczynku na greckich wysepkach Sun-smilie water  001

 

 

       Podobny obraz

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 48 minut 59 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzieńdoberek,

co tam słychac u was póżno popołudniową porą ? czy już imprezujecie ? Sun- 56 Alko 2

Ja dziś miałam generalne sprzątanie w domu, bo trzeba było odrobić zaległości. Teraz już jednak pora na odpoczynek przy "Rio Bravo" Girl wacko

Alamed, mam nadzieję, że upały wam nie będą za bardzo doskwierać i uda się wam zwiedzić obie wyspy. Ruszaj w swiat Molot

Basia, witaj po urlopie Yahoo Jak się wyjazd udał, co widziałaś, co porabiałaś ? no i najważniejsze czy wróciłaś zadowolona ? Pogoda wczoraj rzeczywiście była kiepska,ale to taki jeden dzień słabszy. Niemniej fakt, upały na razie się skończyły..

Tadzik, z relacją  z La Palmy trzeba będzie poczekać na powrót Alamed z Grecjii,ale masz jeszcze trochę czasu do wyjazdu..

No dobrze, to zapraszam was na zagadke a przy okazji na kolorowego drinka z okazji sobotniego wieczoru . Kto się ze mną napije?  Drinks

Podobny obraz   Podobny obraz

Basia A , kurcze, zapomniałam Łeby na odliczankę wrzucić , obiecuję zrobię to jutro ok ? Gdzie 31 biegniesz ? gdzieś nad morzem ?

Tadzik, ja byłam na wschodzie wyspy w okolicy Porto Cristo i było idealne połaczenie autobusowe do La Palmy więc dość często tam wpadaliśmy. Blisko też było do fajnych jaskiń

miłego wieczoru Smile

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 23 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...na fotozagadce świątynia "Fushimi Inari-Taisha" w Kioto 

wierze,że kiedyś i ja "przejdę się" ścieżką pomiędzy bramami Tori ; )

...siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 48 minut 59 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, BRAWO !!!!!!!!!! Strzał idealny Hunter

Zapraszam więc na alkohol samurajów , miłej degustacji Drinks

Znalezione obrazy dla zapytania sake japonia

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nel, w Łebie jest cała impreza, weekend biegowy pod nazwą Earth Wind Sweat & Fire. Są trzy biegi, 5k, 10k i półmaraton.  Odbywają się przez cały weekend, każdego dnia inny, więc można pobiec wszystkie - każdy z medali to część układanki. Trasy są różne, ale każda będzie biegła nieco nad możem, nieco po ulicy i nieco po lesie.  

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 23 godziny 12 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

jako że pogoda "na zachodzie" zawiodła,wybyliśmy na...pólnocny-wschód,pod granicę z NI

...konkretnie do małego,sennego miasteczka Carlingford

tak na marginesie ,to senne jest ale...nie w lecie ; )))

...mimo ciżby,było całkiem fajnie, szkoda tylko że "zamek Króla Jana" jest niedostepny z powodu "remontu"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap