--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 15 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

I jeszcze krotki filmik pokazujacy jak tam mocno od przeleczy na szczyt wialo.Ale musze pochwalic ludzi wchodzacych na gore.Mimo,ze na dole  w Karpaczu ladna wrecz mozna powiedziec jeszcze letnia pogoda i ludziki tam w krotkich rekawkach latali,to ci co szli na gore dobrze byli przygotowani i wszyscy ktorych widzialem mieli odpowiedni ubior na takie warunki.Tych slynnych typkow w sandalach i T-Shirrtach wchodzacych na szczyty gor nie widzialem. Good I zeby nie bylo watpliwosci,to mimo trudnych warunkow atmosferycznych nie byly zapowiadane na ten dzien zadne burze,bo bym sie tam na gore nie pchal po tym co ostatnio w Tatrach sie wydarzylo.Byla mgla,wiatr  i chmury,ale deszczowo czy burzowo nie bylo

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 58 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy  Yahoo

Dzisiaj mamy : PONEDZIAŁEK,30 września  

Imieniny obchodzą  :Grzegorz, ZofiaPrezent

Podobny obraz

 

Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz UMILKA !!! Yahoo  Party 2     

Umilka- 300 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 258 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Podobny obrazBasia 35 -255 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Podobny obrazUmilka- 217 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 185 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 173 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 159 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 165 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 151 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Sigma - 126 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Margerytka - 103 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 95 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 88 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

    Umilka  - 61 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

Basia 35 -50 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Podobny obrazAndrew - 39 dni - Odessa again

Mikka- 32 dni- listopadowe wakacje na Zanzi   Podobny obraz

Sigma - 22 dni -kolejne podejście do Parków Narodowe Chin-Góry Żółte ,Zhangjiajie ,góry TianmenPodobny obraz   

  Dana i Trina -21 dni -  wspólny wypad do Jordanii       Podobny obraz

     megizak  - 19 dni  tajemnicza grecka wyspa  Karpathos    Znalezione obrazy dla zapytania karpathos wyspa grecka Znalezione obrazy dla zapytania karpathos wyspa grecka

 Andrew - 13 dni - Kambodża z plecakiem czyli powrót na szlaki

  Radek - 12 dni -Kempinski i Morze Martwe,czyli...Jordania relaksowo

Alamed- 11 dni-Kreta tym razem wschodnia   Podobny obraz
Tadzik - 5 dni kolejne podejście do WZP       Podobny obraz  

 

 Znalezione obrazy dla zapytania miłego dnia kartki

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 58 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Cześć kochani

Przed nami ostatni dzień września. Pogoda w Wwie jak Mabro wspomniala kiepska, przynajmniej na razie. Jednak przestało padać i pomału się przejaśnia Smile

Dziś dzień Chłopaka, nie zapomnijcie podróżniczki wyściskać swoich manów tych małych i dużych Heart. A dla naszych forumowych Panów specjalne życzenia Yes 3 Dziewczyny przyłączacie się do tych życzeń ?

Znalezione obrazy dla zapytania 30 września dzien chlopaka zyczenia

Huragan gratulacje !!!! filmik obejrzany, rzeczywiście na górze słabo z widocznością, ale najważniejsze ,że udało ci się Good Niestety zdjęć nie widać i to żadnego Diablo Wstaw prosze jeszcze raz , koniecznie z Albumu

Umilko, dzisiaj rzeczywiście część fotek widać  część nie a jak widzisz wszyscy chcą zobaczyć twoją Kenię. Wstaw pls ponownie.

Piea, jaki grzybki udało ci się zebrać ?

Jeśli chodzi o te moje fotki..to przecież nie pierwszy raz je tracę. No nic się nie uczę... Dash 1 Będę jednak szukać, przepatrzę cały dom i jak trzeba będzie to i worek z odkurzacza.Kupie maskę na twarz i będę działać.  Ta pamieć jest jednak tak malutka  Sad Tak jak mówicie , strata jest nie do odrobienia, nie ma zdjęć niestety z kilku wyjazdów, a ten byłby kolejny . Huragan, na szczęście mam trochę fotek na fonie. Ja też robię na 2 ręce, choc oczywiście tych z telefonu mam niedużo.

Mam do was pytanie , czy korzystacie do fotek  z drona ? jeśli tak to jakiego ? Crazy

Dziś w zagadce rzadki , wręcz bardzo rzadki kierunek podróżniczy...

Podobny obraz

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 43 minuty 42 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, nie bądź taka tajemnicza i zdradź gdzie jest ten Twój las. Szukam miejsca niedaleko Warszawy na jednodniowy grzybowy wypad. Kiedyś jeździłam w okolice Wyszkowa ale w tym roku nie tam grzybów Sad Obiecuję, że nie wyzbieram wszystkiegi Biggrin A jeśli obawiasz się najazdu całego Forum to napisz do mnie na priv - nie zdradzę Twojej miejscówki nikomu BiggrinBiggrinBiggrin       

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 31 minut 58 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...no,chopaki gdyby dziś "ktoś" Wam zbyt wiele gadał,pouczał,utyskiwał, zastosujcie ; ))))

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 43 minuty 42 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, zagadka dziś łatwa Biggrin Chociaż tam nie byłam to wiem, że to Mekka w Arabii Saudyjskiej Biggrin Może teraz, po ułatwieniach wizowych, będzie łatwiej odwiedzić to miejsce.

Pytałaś parę dni temu czy coś knuję? Oczywiście BiggrinBiggrinBiggrin Jak tylko coś wykombinuję to dam znać. Obecnie robię rozeznanie i czekam na super okazje. Już parę takich okazji było ale nie mogłam jechać, jednak nie tracę nadziei, że coś się trafi. Ostatni kwartał to zwykle duże obniżki cen wyjazdów więc może ... Yahoo

Radek, zdjęcie super Good Czy to Twoje zwierzaki?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 58 minut 4 sekundy temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, trzymam kciuki za knucie !! A jakie okazje fajne widzialas ostatnio i uciekly ?

Zagadkę rozwiązałaś idealnie Yahoo to Mekka , do której mimo poluzowania dla turystów , pewnie nie będzie się mozna dostać. Dla ciebie kreacje prosto z Arabii Saudyjskiej. Którą wybierasz ? Biggrin

1018 5 Most Popular Gifts to buy from Saudi Arabia 03

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 15 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

hmm-ladowalem fotki z albumu,wiec jestem zaskoczony,ze nie widac  Pardon .Moze trzeba odczekac jakis czas od zaladowania ich w googla do publikacji tutaj,bo zrobilem to zaraz jedno po drugim?Sprobuje wieczorem albo jutro jeszcze raz.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 43 minuty 42 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

_Huragan_ :

hmm-ladowalem fotki z albumu,wiec jestem zaskoczony,ze nie widac  Pardon .Moze trzeba odczekac jakis czas od zaladowania ich w googla do publikacji tutaj,bo zrobilem to zaraz jedno po drugim?Sprobuje wieczorem albo jutro jeszcze raz.

Huragan, ja widzę wszystkie Twoje fotki ale tylko w "pracowym" komputerze, w telefonie ich nie widzę Wacko

Natomiast zdjęć Umilki nie widzę nigdzie Sad

umilka
Obrazek użytkownika umilka
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2014

Nelciu, teraz dopiero doczytałam o Twoje stracie Cray 2 Może rzeczywiście warto przeszukać odkurzacz- mam nadzieję, że karta się znajdzie. My zawze robimy na dwa aparaty, ale nawet utrata jednego byłaby ogromna stratą. 

Tak a propos utraty zdjęć: Kiedy w lutym byliśmy na wycieczce w Indiach, jednemu z uczestników (w dodatku panu, któremu kilka miesięcy wcześniej zmarła żona) skradziono aparat NA LOTNIKU w Varanasi. Wszystkie zdjęcia, które miał z Indii, bo wylatywaliśmy już do Nepalu- utracił bezpowrotnie. Aparat zniknął na taśmie przy odprawie na lotnisku. Pan wszczął alarm i kazał ochronie przeszukać stanowisko odprawy, bo był pewein, że to właśnie obsługa lotniska. Niestety, dla nich podejrzani byliśmy tylko my- uczestnicy wycieczki. 

A co do moich zdjęć, zaraz spróbuję coś pokombinować Fotograf 

Huragan- filmk obejrzałam. No podziwiam, bo ja w taką pogodę chyba bym się nie zdecydowała ruszyć w góry- zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach. U mnie dziś wieje niemiłosiernie, już był deszcz, grad, burza. Jutro wybieram się na grzyby, choć już mam zapas cyba na 2 lata. W sumie pop takiej suszy nie spopdziewałam się, że w ogóle będą jakieś grzyby, a tu szok.

Ale zdjęć Twoich też nie widzę. Sorry 2

Poprawiłam 3 pierwsze zdjęcia- dajcie znać, czy widzicie małpę Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap