--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : PIĄTEK, 25 pażdziernik  

Imieniny obchodzą  :Daria, Inga, KryspinPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Podobny obrazBasia 35 -335 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Podobny obrazMargerytka - 281 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 275 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 233 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -231 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 192 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 160 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 148 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 134 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 140 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 126 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Sigma - 101 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazNel - 97 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 78 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 70 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 63 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Podobny obrazMargerytka - 51 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 36 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

        Podobny obrazTrina- 27 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -25 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Andrew - 14 dni - Odessa again

Mikka- 7 dni- listopadowe wakacje na Zanzi   Podobny obraz

Podobny obrazMabro - TO JUŻ JUTRO !!!- powrót na Wyspy Zielonego Przylądka    Znalezione obrazy dla zapytania wyspy zielonego przylądka Za wiele pakowania nie masz skoro tam cieplutko, ale wysokie filtry i okulary słoneczne koniecznie zabierz Dirol

 


  Znalezione obrazy dla zapytania: miłego dnia obrazki

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

przed nami piekny słoneczny piatek i sobota Sun bespectacled korzystajmy z tej uroczej aury, bo wkrótce się kończy

Wczoraj z Mabro wybrałysmy się na grzybobranie ! Spędziłyśmy przepiękny dzień na łonie przyrody , choć słonko do nas się za bardzo nie uśmiechało. W lesie za to było tyle pieknych kolorów liści, mchów, drzew, grzybków, po prostu bajka. Polecam każdemu taki spacer po lesie Yahoo odstresowuje i  relaxuje Yes 3

Mabro, ja tu o grzybkach a ty przeciez  jutro lecisz Molot 2 i trafisz w sam środek lata i upalnej pogody.Pamietaj , prześlij nam trcohę tego ciepła w drugiej połowie tygodnia , bo u nas przyszły tydzień jakos słabo się zapowiada..

BAsia35 , widzę że Seszelki bezbłednie odkryte i rozszyfrowane, brawo TY Girl blum  Dla ciebie coś pysznego ,smacznego Drinks

Znalezione obrazy dla zapytania: seszele likier coco damour"

Radek , jakie plany na Halloween ? Zdjęcia możesz spokojnie wstawiać z google , tą metodą Oldiego, działa .

Trina, Dana, jak wam tam w Jordani dziewczyny ? dajecie radę ?

Zagadka na piatek  , trudna ?

Znalezione obrazy dla zapytania: indonezja jawa"

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Widzę,że zapomnialam o fotkach wczorajszej wyprawy, voila Preved

 

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 21 minut 54 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

A gdzie koszyk ze zbiorami? Jeszcze nam nie uwierzą, że coś znalazłyśmy oprócz muchomora BiggrinBiggrinBiggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

mabro :

A gdzie koszyk ze zbiorami? Jeszcze nam nie uwierzą, że coś znalazłyśmy oprócz muchomora BiggrinBiggrinBiggrin

Mabro, to może pokaż swój kosz ? ty miałaś dużo większy Yes 3

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 21 minut 54 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dobrze, tylko zrobię to wieczorem bo jesze nie jestem spakowana Dash 1 Ale Twój koszyczek też wygląda imponująo Good

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 22 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ok to ja wklejam mój a ty wieczorkiem .

Juz teraz grzybki sie suszą, a częśc bedzie dziś na obiad z cebulką i śmietaną

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 21 minut 54 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Mniam, mniam Biggrin

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 1 godzina 12 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja już powróciłam, łatwo nie było, bo prosto z ponad 13h nocnej podróży ze Stuttgartu musiałam usiąść do pracy, ale na całe szczęście w weekend będzie okazja aby się wyspać.

Apropo zmiany czasu - są organizowane biegi na 10km, aby poprawić życiówkę i to o całą godzinę! No bo jak się policzy zmianę czasu przy starcie po drugiej - gdzie średnio 10km biegnie się ponad godzinę, wciąż się ukończy bieg po drugiej! 

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Buuuu ... nie mam czasu na grzybkiCray 2 kolejna sobota i niedziela w pracy Dash 1

ale wiem co jest na zagadkowym zdjęciu ... Indonezja, Jawa, Bromo ... byłam i było pięknie Biggrin

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie pracujących

Margerytka

Strony

Wyszukaj w trip4cheap