--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

dziewczyny , tak jest !!! Good chodziło oczywiscie o Mexico i o ich święto czyli Dia de los Muertos Wacko

Zapraszam was więc na imprezkę po meksykańsku

Znalezione obrazy dla zapytania: dia de los muertos monster drink mexico"

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 2 godziny 49 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witam znowu  bardzo gorrrąco. Właśnie czekamy na transfer na lotnisko. Na lotnisku  trzeba być 3 godziny przed odlotem a później niecałe 8 godziny lotu i jestem już  w Warszawie. Uwielbiam wycieczki ale powroty do domu też mnie cieszą Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej Mabro, to jeszcze nocka  w samolocie i rano cię czeka szok termiczny he he .

Przygotuj ciepłe rzeczy ,aby nie przeziębic się po tej zmianie klimatu Winter-cold

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy  NIEDZIELA, 3 listopad

Znalezione obrazy dla zapytania: jesień cmentarz listopad"

Imieniny obchodzą :Hubert, SylwiaPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -326 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 272 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 266 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 224 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -222 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 183 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 151 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 139 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 125 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 131 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 117 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 99 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 92 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 88 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 69 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 61 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 54 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 42 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 27 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 18 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -16 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Andrew - 5 dni - Odessa again

 

 

  Znalezione obrazy dla zapytania: miłego dnia obrazki

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

jak wam mija długi listopadowy weekend ? groby objechane, spotkania rodzinne zaliczone ? Smile

Ja dziś z samego rana byłam jeszcze z ostatnią wizytą na cmentarzu i musze wam powiedzieć,że było tak pięknie, kolorowo, prawie jak na łące. Jeszcze słońce tak pięknie oświetlało ,że groby mieniły sie tyloma kolorami. I ku mojemu zdziwieniu, było zupełnie pusto..tylko policja już była ..

Mabro, już w domku? odpoczywasz ? jak przeżyłas szok termiczny ? Shok

Dziś pałacowa zagadka .. kto odgadnie ?

milej niedzieli wszystkim Yes 3

Versailles' Palace

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 6 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

to musi być ( i jest na 100%) cudny Wersal !  Preved

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : PONIEDZIAŁEK, 4 listopad

Znalezione obrazy dla zapytania: pozytywnie

Imieniny obchodzą :Karol, OlgierdPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -325 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 271 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 265 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 223 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -221 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 182 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 150 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 138 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 124 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 130 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 116 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 98 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 91 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 87 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 68 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 60 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 53 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 41 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 26 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 17 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -15 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Andrew - 4 dni - Odessa again

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

Wiem,wiem poniedziałek .. szału nie ma Biggrin ale jest całkiem ciepło jak na listopad, a dodatkowo na pocieszenie przypominam ,że już tylko za parę dni czeka nas kolejny długi weekend Yahoo

Jesień też potrafu być wspaniała i barwna, nawet w listopadzie ..nie mogę się naptrzeć na to drzewko. Co roku się tak przepięknie przebarwia a że rośnie , to i kolorowych liści coraz więcej. Potem tylko chetnych do grabienie nie ma he he

Piea ,  pewnie rozgryzłaś fotę pałacowo ogrodową, brawo TY Good To jest właśnie słynny Wersal z pięknymi ogrodami . Czy odwiedziłaś go w czasie swoich wojaży ?  Mam dla ciebie specjalny prezent "niebo w gębie" w wydaniu francais .. Smacznego

A do kolejnego wyjazdu szykuje się nam Andrew .. ledwo wrócił i już kolejna podróż, super Yes 3

Jakie plany macie na długi weekend ? jakieś jesienne wypady po okolicy albo dalej  ?

Zapraszam do zagadki z piekła rodem.. Diablo

 Znalezione obrazy dla zapytania: turkmenistan hell"  Znalezione obrazy dla zapytania: turkmenistan hell"

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 12 godzin 31 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel Twojego zdjęcia nie widać. Popraw się , bo ciekawa jestem.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 21 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, poprawilam  i teraz wrzucilam 2 zdjęcia, na wszelki wypadek..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap