--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 13 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

ach Plitvicke Jezera...  wspaniałe miejsce

Przypomniało mi się że byłam kiedys w podobnym miejscu (duuuużo mniejsze miejsce i nie tak ładne jak Plitvice)

no to zagadka: poznajecie może to miejsce? 

(podpowiedź: to nie są Plitvice! Biggrin

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel na zajęcia „latam” 4 razy w tygodniu, w dwa dni po 2 godziny, więc czasu trochę schodzi. Wieczorem siadam jeszcze przed TV i coś oglądam - dla relaksu – i wtedy dłubię coś na drutach. To jest uzależnienie. Tylko w poniedziałki brak czasu na druty bo wracamy z ćwiczeń przed 23.  Na pisanie relacji trochę mi czasu brakuje bo jeszcze obowiązki domowe są. Teraz robię cieple chusty, szale, poduszki.

Czy ktoś z Was też jest uzależniony od drutów? A może jakieś inne rękodzieło lub hobby? Pochwalcie się.

Moje ostatnie dzieła i zaczęta chusta – dla siebie (taką ciekawą włóczkę dostałam jeszcze na urodziny).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Podobają mi się poduszki.Biggrin

basia35

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Basia, ja robię nie tylko dla siebie jak potrzebujesz  te są "wolne" ... mam też inne kolory.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 24 minuty 38 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nel, u mnie po kliknięciu udostępnij w albumach muszę wybrać komu udostępniam, coś robię nie tak?

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, dziekuję za pierniczki, przydadzą sie na choinkę już niedługo...

Otatnio Chorwacja chodzi mi po głowie *wink*bo dawno mnie tam nie było.

W moich rejonach to bardzo modny wakacyjny kierunek, prawie wszyscy mało kreatywni jeżdzą własnie tam na urlopy.

Ja ostatnio byłam w 2005 roku jeszcze dzieci z nami jeżdziły Biggrin

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asia, piękne są te Twoje wyroby Clapping

Przypomnij gdzie można zobaczyć Twoją kolekcję na sprzedaż, kiedyś pisałaś,że na FB ?

Dawno dawno temu ( 35 lat) kiedy rozpoczęłam prace zawodową pracowałam w systemie 12-stkowym i na nockach robiłyśmy na drutach.

Pracowała z nami wówczas dla nas starsza pani Ula i nauczyła mnie bardzo dużo. Niestety wszystko poszło w zapomnienie ... a szkoda Dash 1

Przechowuję w pudełku wspomnień czapeczkę i sweterek, który zrobiłam dla mojego młodszego syna ( 26 lat) na tzw zabranie ze szpitała Sun-smilie girl  154

Miło było chwilę powspominać, dziękuje Asiu Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : ŚRODA, 6 listopad

Imieniny obchodzą :Sławomir, Elżbieta  Prezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -323 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 269 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 263 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 221 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -219 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 180 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 148 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 136 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 122 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 128 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 114 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 96 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 89 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 85 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 66 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 58 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 51 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 39 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 24 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 15 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -13 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz

Andrew - 2 dni - Odessa again

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

"Środek tygodnia mamy, więcz z robotą sie sprężamy"  jak wam się podoba takie haslo na dziś ? BiggrinBiggrin

Asia, w młodości robiłam i na drutach i na szydełku, swetry, obrusy etc Kiedys to było w modzie a dziś rarytas, rzadko kto potrafi....Ja niestety nic już nie pamiętam. Fajne to twoje hobby Good Poduchy sówki są super. To nieżle latasz na siłownie, sporo godzin tam spędasz.Chociaż w sumie ja też, tyle,że "działam" najdłużej do g.20 Training 1

Moje hobby to oczywiście podróże ( jak wszystkich tutaj he he ) , tripek to kosztowne hobby jak narkotyk, zumba-wychodzę z zajęć mega naładowana  i ogród to przyjemność ale i cięzka praca

Alamed masz pudełko wspomnień ???? co tam jeszcze gromadzisz w środku ?

Basia A , jak klikniesz na udostepnij ( w sensie cały ALBUM) to wyskakuje ci białe prostokątne okno. Na dole w pasku masz ..utwórz link . Klikasz na utwórz link i to już koniec roboty , twój album jest udostępniony. Możesz sprawdzic - przy nazwie albumu, masz ilosc zdjęć i pojawia się nowy napis- Udostepnione. Daj znać czy poszło ok

Piea, niestety odpowiedzi na zagadke nie znam.. może jakaś podpowiedż ? Wizard

A ja wszystkich zapraszam dziś na pyszną kawkę krajobrazową Ssun-coffee

Znalezione obrazy dla zapytania: coffee latte"

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ala – to co robię na pokazuję Facebooku  "relaks na drutach".

To co jeszcze jest "dostępne" można też zobaczyć na zdjęciach gogle pod linkiem https://photos.app.goo.gl/X1HaAIT09SJ3llkD2

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap