--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 50 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

mabro :

Piea, może to jest  w Turcji? Wodospad na rzece Manavgat?

Mabro, po części Bravo! - bo faktycznie odgadłaś, że jest to Turcja  Give rose,  ale tylko po części, bo  nie na rzece Manavgat ... podpowiedź: nieco dalej jakies 75-80 km w lewo od Manavgat  Biggrin

Nel, to  Pałac Sanoucci w Poczdamie niedaleko Berlina; byłam wielki temu (w 96 roku) 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 12 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea oczywiście strzał idealny Hunter Good gdzie zamki tam i Piea he he 

Dawno w Poczdamie nie byłaś, więc zapraszam cię ponownie do tego miasta ale w świątecznej już odsłonie.. w końcu święta już całkiem blisko he he  Xmass16 obrazek- 0288

Znalezione obrazy dla zapytania: poczdam jarmark świateczny"

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 50 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

he he... coś w tym jest... te zamki i pałące mnie jakoś przyciągają  Yes  ; oj tak.... dawno nie byłam w Nimczech... chetnie bym tam pobuszowała - zwłaszcza na takim jarmarku.... 

(niestety ja w grudniu nigdzie nie mogę pojechać na żadne jarmarki, mam straszny zapieprz w tym czasie w pracy; przełom roku to u mnie istny horror, łącznie z weekendami, w tym czasie to tylko śpię i pracuję,  a raczej odwrotnie ...  Dash 1

Piea

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 22 godziny 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko sobtnie Wszystkim !!! : )

"kolo" z pracy poleciał na Fuerte z rodziną i...pierwszego dnia Ich okradli w hotelu...

...typowa kradzież ,telefony i co było "na wierzchu",dobrze że dokumenty mieli w sejfie

natomiast w ostatni dzień "młody" włożył palce w drzwi i musieli jechac do szpitala z gamoniem...

... czuję że będzie w poniedziałek "wychwalał kanary" że hej ; )))

a "na wyspie"...styczeń za oknem,choć z pozoru nie wygląda że jest aż tak zimno !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, tak z zamkniętego pokoju ukradli im rzeczy? Staram się cenniejszych rzeczy w pokoju na wierzchu nie zostawiać (jeśli to w zamkniętej walizce, co i tak nie jest zabezpieczeniem), ale nie zdarzyło się aby nam ktoś grzebał.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 22 godziny 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Asia-A, z zamknietego. "Normalne" włamanie...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 12 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea :

he he... coś w tym jest... te zamki i pałące mnie jakoś przyciągają  Yes  ; oj tak.... dawno nie byłam w Nimczech... chetnie bym tam pobuszowała - zwłaszcza na takim jarmarku.... 

(niestety ja w grudniu nigdzie nie mogę pojechać na żadne jarmarki, mam straszny zapieprz w tym czasie w pracy; przełom roku to u mnie istny horror, łącznie z weekendami, w tym czasie to tylko śpię i pracuję,  a raczej odwrotnie ...  Dash 1

Piea, akurat ten jarmark zaczyna się już w listopadzie, więc... jest szansa ,przed pracowym szaleństwem w grudniu..

To jak u ciebie z szykowaniem świąt? mąż ostro wspiera ?

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 6 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Piea - w Niemczech pierwsze jarmarki zaczynają się już na początku listopada. Zazwyczaj są gdzieś rozpiski, które jarmarki są czynne w jakich dniach, bo są takie które działają np tylko w weekendy, albo dopiero pod koniec grudnia Wink

Pamiętam, że jak pierwszy raz byłam w Berlinie jakoś 11 czy 12 listopada, to już były jakiś jarmark

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 12 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : NIEDZIELA, 10 listopad

Imieniny obchodzą :Lena, LeonPrezent

Znalezione obrazy dla zapytania: 10 listopada"

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -319 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 265 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 259 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 217 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -215 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 176 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 144 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 132 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 118 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 124 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 110 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 92 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 85 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 81 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 62 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 54 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 47 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 35 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 20 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 11 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -9 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 12 minut 36 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam w niedzielny, dość chłodny i zachmurzony poranek. Prognoza dla Wwy dziś deszczowa Sun-smilie girl  246 Idealny więc czas dla rodziny i na..tripka oczywiście Dance 2 Może ktoś zacznie dziś pisać nową relację ? Mail 1

Ja zrobiłam wczoraj pyszny, bananowy keks, dzis więc będzie rodzinne obżarstwo he he . Trochę kalorii wpadnie

Basia 35- twój rajski Mau teraz pierwszy na liście Sun-smilie water  001 .. powiedz na jak długo jedziesz ? pojeżdzisz trochę po wyspie ? relacje już na pewno masz wszystkie w jednym palcu prawda ?

Radek, piękna fotka Good A propos tego włamania, to być może obsługa hotelu się czymś poczęstowała ? to w ciągu dnia było ?  wyszli zostawiając telefony ? będą ten wyjazd na długo pamiętać niestety..

Dokąd dziś podróżujemy ? kto odgadnie zgaduj zgadulę ?

miłej niedzieli kochani Ssun-Flower4You

Znalezione obrazy dla zapytania: boulders beach penguins"  

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap