--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dla tych forumiczow, którzy korzystają z ofery biur podróży a szczególnie Itaki ,ważna będzie info o nowo wprowadzanym kierunku w  ofercie biura

https://www.itaka.pl/wakacje-miami/

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 54 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel zaintrygowałaś mnie tym keksem bananowym. Jak smakuje? Jak dobry może udostępnisz przepis?

A we Wrocławiu zapowiada się słonecznie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nel fajne info z rana.Biggrin

A teraz zagadka to oczywiscie pingwiny na plaży w Cape Town RPA.

Jeśli chodzi o Mauritius to planów jest wiele i tak jak mówisz wszystkie relacje przeczytane po kilka razy. Korzystam z podpowiedzi  Żelek ale ceny od tamtego roku mocno się zmieniły. Na pewno będzie rejs catamaranem , wejdziemy na Le Morne ale tylko do ławeczki, ziemia 7 kororów , ogrody Pamplemousses, tarasy widokowe i miasteczko outletowe które tak zachwalał Tadzik. Chciałabym też zobaczyć żółwie w ogrodzie Vanillia wiem ,że byłaś -polecasz. oraz Gris Gris. Zwiedzać będziemy   autem z kierowcą   Biggrin

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia,keks smakuje super ! u mnie w domu wszyscy się objadają, ja oczywiście też.Dziś będą jeszcze testować goście .. A przepis zupełnie standardowy , tyle tylko, że  do ciasta dodaję po prostu rozniecione 2 banany ..

U nas słońca zera, całe niebo zakryte ..

Basia 35, fajnie ,że biura tak szybko reagują na zniesienie wiz. Myślę, że teraz wiele osób ,nawet ci zagorzali przeciwnicy ,będzie zainteresowanychwyjazdami do USA z biurem czy inywidualnie.

Zagadkę rozwaliłaś w mgnieniu oka.. Wild Africa dla ciebie, jest przepyszna, testowałam Drinks

Ceny na Mau poszły mocno w górę ? Fajnie ,że trochę poobjeżdżasz wyspę, jest co oglądać.

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : PONIEDZIAŁEK, 11 listopad

Imieniny obchodzą :Anastazja, MarcinPrezent

Znalezione obrazy dla zapytania: 11 listopada"

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -318 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 264 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 258 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 216 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -214 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Umilka- 175 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 143 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 131 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 117 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 123 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 109 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 91 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 84 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 80 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 61 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 53 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 46 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 34 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 19 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 10 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -8 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was w Święto Niepodległości Smile jak świętujecie dzisiaj ?

Wczoraj sie zastanawiałam ,czy i  kto ruszy z nową relacją i proszę bardzo.. Piea z hiszpańskim przytupem już szaleje po Andaluji , super Good To ponowię dzisiaj to samo pytanie , kto odpali swoje wspomnienia ? wcale nie muszą być całkiem świeże,równie dobrze smakuje podróż z "szuflandii "

Z wczorajszą zagadką tak mnie naszło na RPA, bo równo rok temu byłam tam na przepięknej wycieczce. To był fajny wyjazd ..i tak mi się zatęskniło za wyjazdem, ciepełkiem i poznawaniem nowego tj okdkrywaniem świata. Z pewnością świetnie mnie rozumiecie prawda ?

Dziś zagadka po pierwsze z innej części świata a po drugie to podróż w przeszłość Wacko

miłego świętowania Preved

Znalezione obrazy dla zapytania: grób nieznanego żołnierza przed wojna warszawa"

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 godziny 42 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dzień dobry Świąteczne wszystkim Party

Pisze by poinformować, że oczywiście relacja z Kefalonii będzie i to jeszcze na pewno w tym roku... ale najpierw wir pracy po urlopie, a potem zassalo mnie tworzenie szlifu kolejnego wyjazdu, szczególnie że będzie to maj a nie jak zawsze wrzesień i oczywiście zgadnijcie gdzie......... 

No wiadomo GRECJA Sarcastic blum

Proszę zatem o wrzut na odliczenia tym razem milos z sifnos plus do tego albo jedna noc na folegandros, albo jednodniowy wypad na kimolos, wszystko zależy od promów i cen. W każdym razie sifnos tydzień odpoczynek i reszta milos odkrywanie. Lot 17.05 

Pozdrawiam wszystkich Sun bespectacled

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 33 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko,z okazji dzisiejszego święta Najlepszego Wszystkiego dla rodaków i dla "Biało-Czerwonej" !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 16 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

to nieistniejący już (choć miał być odbudowywany, ale plan upadł) Pałac Saski w Warszawie 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 55 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : WTOREK, 12 listopad

Imieniny obchodzą :Renata, WitoldPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -317 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 263 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 257 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 215 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -213 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Podobny obrazBajka - 187 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 175 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 142 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 130 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 116 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 122 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 108 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 90 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 83 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 79 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 60 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 52 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 45 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 33 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 18 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 9 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -7 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap