--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Co słychać po długim weekendzie ? wypoczeliście ?  a kolejny dobry news jest taki,że przed nami tylko... 4 dni do kolejnego weekendu Smile

Bajka, gratulacje !! Good dlaczego wcale mnie nie dziwi kierunek twojego kolejnego wyjazdu he he . Tym razem wybrałaś mniej znane wysepki, pewnie i dużo mniej turystyczne. Milos wygląda bardzo ciekawie -te formacje skalne  wow, pewnie te dwie pozostałe też są piękne !!

Podobny obrazBajka - 187 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Czekamy więc z niecierpliwością na piękną relację z Kefalonii Mail 1

Andrew, wróciłeś z Odessy ? zadowolony z wyjazdu pomimo transportowych przygód? Mam nadzieję, że w powrocie nie było już niespodzianek ?

Piea, jasne to Pałac , którego już nie ma i pewnie nie będzie, brawa dla ciebie Clapping  Jego pozostałości to Grób Nieznanego Żołnierza .. Zapraszam cię na spacer a może i zakupy na wwski jarmark świąteczny. Na ten jarmark na pewno uda ci się wyrwać choć na chwilkę Biggrin

Znalezione obrazy dla zapytania: jarmark swiateczny warszawa

Piea, zaspokój naszą ciekawość i podaj pls rozwiązanie swojej zagadki, bo chyba nikt nie wie niestety..

A propos zimy to czytałam ,że Chicago już zasypane śniegiem Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Dzisiaj jedziemy do ciepełka  a konkretnie do ...?

Znalezione obrazy dla zapytania: kenia top atractions"

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 14 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

mam teraz coffee-break, więc chwilkę by tu zajrzeć; Nel , dzięki wielkie, na warszawski jarmark jak co roku- pewnie na chwile wpadnę; nie za wiele tam kupuję, ale lubię otoczke i atmosferkę; 

(kiedy rusza jarmark w W-wie w tym roku? chyba jakoś dopiero pod koniec miesiąca? ) 

Co do flamingów: czy to lake Nakuru w Kenii?  

(o mojej zagadce i tak nikt juz nie pamięta (oprócz Nel:) - więc zdradzam - to wodospady Kursunulu Salalesi w Turcji niedaleko Antalyi - dość popularne miejsce dla turystów odwiedzających turecka riwierę (na dostepnej tu i całkiem ciekawej wycieczce fakultatywnej, tzw: KAS (Kursunulu- Aspendos- Side) 

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Online
Ostatnio: 44 minuty 40 sekund temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Faktycznie Nelciu wyspy mniej znane, szczególnie sifnos. Milos jest jak Santorini wyspa powulkaniczna i przez to jej bardzo ciekawe wybrzeże, formacje skalne i plaże we wszystkich kolorach tęczy, na szczycie jest Plaka z której zachody słońca porównywane są  widokowo do tych z Santorini. Wyspę sifnos odkrylam z dwa lata temu przypadkiem oglądając filmik na YouTube gdzie był zachód słońca nad takim wysuniętym w morze cyplem a na nim biały kościółek, wokół wysokie klify zaciekawilo mnie wtedy gdzie to jest bo film był mieszanka wielu wysp i tak odkrylam sifnos, potem okazało się że wyspa ma dużo więcej niż tylko to do zaoferowania. 

A ciekawa jestem jak nasza koleżanka po powrocie z karpathos, jak wrażenia, lokale jeszcze były otwarte mimo tak późnego terminu.... 

Miłego dnia dla wszystkich Sun bespectacled

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, sprawdziłam, stołeczny jarmark świąteczny rusza już w sobotę 22 listopada Xmass11 Vala  33 Ja tez lubię atmosferę tam..

Lake Nakuru w Kenii rozszyfrowany , brawo Piea Yahoo  Kenijska herbatka dla ciebie

Znalezione obrazy dla zapytania: tea kenya  Znalezione obrazy dla zapytania: tea kenya 

Bajka, z tego co piszesz brzmi to brzmi baaaardzointrygująco i malowniczo ..Odkryjesz przed nami kolejne cuda greckie . Powiem ci ,że w Grecji dawno nie byłam, a w te wakacje wyskoczyłam na rejs po kilku wyspach i na nowo się zakochałam w tyn greckich klimatach.. Ssun-smilie water  030

Megi, Bajka ma rację.. czekamy na Karpathos w twoim wydaniu . Na pewno będzie ciekawie Wacko

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 10 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

dziś totalny zwrot w naszych "wiosennych planach urlopowych" na nastepny rok ; )

mogły być Aruba lub St.Lucia lub w ostateczności ...Vietnam

...ale mamy info ,że zagrożenie virusowe w Ugandzie jest niewielkie więc..."co się odwlecze...." ; )))

w połowie marca lecimy do "jądra ciemności",podam odliczankowe szczególy gdy dopnę sprawe na 100%....

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 14 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

dziękuję bardzo za herbatkę, chętnie wypiję w ten jesienny wieczór (co do herbaty mam jeszcze niezużyte zapasy ze Sri Lanki Biggrin , że nie wspomnę o kawie z Kenii  Girl wacko - choć zapakowana hermetycznie, to pewnie dawno już zwietrzała  Girl haha

Piea

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Kochani lecimy z opisem malutkiej greckiej wysepki Karpathos. Wcześniej opisała ją Bajka, dla niej to będą zapewne wspomnienia, a dla Was coś nowego mało znanego, takiego dziewiczego. 

To zależy kto co lubi, wyjazd był strzałem w dziesiątkę. Dawno tak nie wypoczęłam. Wink

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : ŚRODA, 13 listopad

Imieniny obchodzą :Liwia, Stanisław, StanisławaPrezent


 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -316 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 262 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 256 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 214 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -212 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Podobny obrazBajka - 186 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 174 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 141 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 129 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 115 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 121 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Mikka- 107 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 89 dni -  Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 82 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 78 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 59 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 51 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 44 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 Margerytka - 32 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

    Umilka  - 17 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 Trina- 8 dni -będzie Tajlandia zamiast Omanu   Znalezione obrazy dla zapytania: tajlandia  

Basia 35 -6 dni - Mauritius rajskie wakacje              Podobny obraz


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

dziś co prawda 13 ,ale nie piątek, więc spoko  Superstition

Megi, super ,że piszesz Good bardzo jestem ciekawa twoich wrażeń z Karpatos. Bajka była zachwycona wysepką, ty chyba też ? A powiedz co tam knujesz na przyszłość ? jakie kierunki chodzą ci po głowie ?

Piea, ja też mam w domu różne przywiezione herbatki i testuję,bo jestem mega herbaciara. Mam w domu 2 szuflady różnych herbat. Choć to jest tak jak z winem, najbardziej jednak smakują w miejscu pochodzenia Ssun-tea

Radek, to mnie zaskoczyłeś.. skąd ten nagły zwrot w kierunkach ? to zupełnie inna bajka niż te wymienione..

Basia 35, już tylko niecały tydzień .. czujesz  pomału klimat wyjazdowy ?

To mam pytanko do was, gdzie znajdziemy taki nietypowy wodospad, który można obejść dookoła ?

Znalezione obrazy dla zapytania: iceland top attractions"

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 21 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

O rany.. nikt nawet nie próbuje odgadnąć ? taka trudna zagadka ?

Dodam ,że to kraj wyspa.. mieszka tam trochę Polaków

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap