--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33583 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, gorąco ,bardzo gorąco !!! aż parzy w ciało .. Smilie girl  012

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 14 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...he,he,he na fotozagadce,budapesztańskie Łaźnie Gellert,a ; )

my "się wdrożyliśmy" w klimat przedświatecznych zakupów...

Basia zapodała sobie "itelefon jedenaście" i jakies tam "obowiązkowo modne",więc niezbędne ciuszki...

...a ja..."Gin & Tonic" ; ))))

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, tak, dokładnie to właśnie słynne łażnie Gellerta Good 

Zupka rybna Halaszle czeka na ciebie , smacznego

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

 

Dzisiaj mamy : PONIEDZIAŁEK, 25 LISTOPAD

Imieniny obchodzą: Erazm, Katarzyna Prezent

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -304 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 250 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 244 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 202 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -200 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Podobny obrazBajka - 174 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 162 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 129 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 117 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 103 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 109 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazDana - 98 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 95 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 77 dni -Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 70 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 66  dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 47 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 39 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 32 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Podobny obrazMabro - 23 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

 Margerytka - 20 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

  Umilka  - 5 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

nie do uwierzenia,ale to ostatni tydzień listopada nas wita i za chwilę już .....grudzień Xmass10 smileys-snowman- 186934

Radek, widzę,że centrum handlowe już opanowane świętami . Nie wiem jak jest u nas, bo dawno nie byłam, ale pewnie podobnie. To do Basi Mikołaj zawitał w tym roku dużo wcześniej he he ? a może wpadnie 2 razy ? Xmass17 skarpeta obrazek- 0029

Dana, gratulacje kolejnej podróży Good tym razem ponownie Azja . Fajnie ale najważniejsze ,że taki wyjazd odbędziesz razem z córką !! Heart Czy ona juz wie ? czy to wciąż niespodzianka ? Rewelacyjny prezent Prezent

Podobny obrazDana - 98 dni - birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też i Singapur i Kuala Lumpur

Trinka, co tam słychać w Tajowie ? znajdujesz chwilkę na odpoczynek na leżaczku z pieknym widokiem na kolorowego drinka Sun-smilie water  009 ?

Basia 35, a jak tobie na rajskiej wyspie Mauritius ? wiem, wiem.. pytanie czysto retoryczne he he

Dziś zagadka dla odmiany o charakaterze antycznym Wacko

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Miło mi obwieścić dziś kolejny wpis na odliczance ...

Mabro gratulacje !!! kolejną podróż przed tobą i to znowu rejsik Ssun-smilie water  030 super, bardzo się cieszę, na twój następny wyjazd

Podobny obrazMabro - 23 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Zaglądam tutaj do Was czasami i sledzę wpisy, fajnie że kolejne osoby wpadają na odliczankę. 

Póki co Zakopane czeka już na śnieg. A wczoraj mieliśmy tak. To widoczek na Czerwone Wierchy. 

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj mamy : WTOREK, 26 LISTOPAD

Imieniny obchodzą:Konrad, Leonard Prezent


 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -303 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 249  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 243 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 201 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -199 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Podobny obrazBajka - 173 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 161 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 128 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 116 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 102 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 108 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazDana - 97 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 94 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 76 dni -Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 69 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 65  dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 46 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 38 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 31 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Podobny obrazMabro - 22 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

 Margerytka - 19 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA

  Umilka  - 4 dni wyprawa do Birmy               Podobny obraz

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIa jesien

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Znacie to  .. we wtorek każdy ma dobry humorek Yahoo ? i stosujecie oczywiście ?

Ja mam całkiem dobry nastrój, pomimo że od piątku jakieś choróbsko mnie atakuje Diablo wypoczywam i leniuchuję , ma to więc swoją całkiem dobrą stronę Biggrin

Wczoraj były dwa wskoki na odliczankę , a kogo dzisiaj wpisać ?

Megi, twój widoczek mega odlotowy !! Good Good  śliczne ujęcie , nic nie oszukuję .

Ja nie bardzo jednak czekam na śnieg, opon jeszcze nie zmieniłam he he  .Zimę najbardziej lubię na nartkach w górach  ,a  na razie planów brak Winter skifahren  0009

Zagadka nieodgadnieta ?? no dobrze, to będzie inna fotka i podpowiedż .. to zaledwie 3 literowe cesarskie  miasto ,położone nad rzeką , było kiedys stolicą

Znalezione obrazy dla zapytania: wietnam  hue"

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 14 godzin 5 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Nel, Ty mnie nie strasz !!!

jak to "2 Listopad" ???

...nie znoszę tego miesiaca ; )))

siemnako wtorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap