--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

wczoraj nie mogliśmy "spożyć kawo-ciastka" w Kilkea Castle Hotel ponieważ obiekt posłużył jako..."dom weselny"

...kilka fotek

p.s. Basia mówi,że "młoda" miała superowską suknię ślubną a i druhny nieźle się "spasowały kolorystycznie" ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek , zgadzam się z Basią. Kieca panny młodej obłędna Good druhny też wyglądają całkiem nieżle ( choć obuwie się nie zgrało ) Biggrin

Dodam jeszcze ,że autko cacuszko i wiem,że nawet bez przymierzania, nieżle by na mnie leżało he he  Yes 3

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

 Jeżeli chodzi o zagadkę ? To -Jaszczurówka – część Zakopanego położona w jego wschodniej części przy drodze Oswalda Balzera do Łysej Polany i Morskiego Oka.

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : PONIEDZIAŁEK , 9 grudnia

Imieniny obchodzą: Leokadia, Wiesław, WiesławaPrezent

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -290 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 236  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 230 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 188 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -186 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 160 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 148 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 115 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 103 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 89 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 95 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obraz95 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Podobny obrazDana - 84 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 81 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Podobny obrazAlamed - 63 dni -Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 56 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Nel - 52 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 33 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 25 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 18 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Podobny obrazMabro - 9 dni - rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko

 Margerytka - 6 dni -sprawdzenie czy Zakopane na Święta przygotowaneZnalezione obrazy dla zapytania zakopane ZIMA


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

jak wam mija poniedziałek kochani ? mam dla was specjalną kawkę , bo w czekoladowym wafelku.Na pewno was wzmocni na cały dzionek Smile

  Znalezione obrazy dla zapytania: kawa poniedzialek

Asiu, czy Basia buszuje juz po jarmarku ? zadowolona ?

Nie wiem czy słyszeliście już jakie zostały wybrane najbardziej popularne młodzieżowe słowa roku ? Zwyciężył wyraz- alternatywka.Kolejne dwa miejsca zajęły  jesieniera i eluwina.

 Spotkaliście się z takimi słowami ? rozumiecie ich znaczenie ? Laugh 1

Ala no zaskoczyłaś mnie.. to nie była latwa zagadka, choć krajowa. Trafiłaś idealnie Good Mam coś dla ciebie .. herbatka po zbójnicku czyli z mocnym prądem na rozgrzewkę już czeka ..

Znalezione obrazy dla zapytania: herbata po zbojnicku

 Pora na foto łamigłówkę. To kto odgadnie gdzie dziś jedziemy ?

miłego poniedziałku wszystkim Yes 3

Znalezione obrazy dla zapytania: hiszpania montserrat"

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, Basia właśnie dojechała do Pragi (widzę na mapie), ale jeszcze nie pisała. Zdjęcia będą pewnie wieczorkiem. Wysłała z drogi jedno zdjęcie , że w Szklarskiej śnieg.

Słówka młodzieżowe mi nie znane (chyba nie zaliczam się do młodzieży).

Zagadka chyba za trudna dla mnie. Góry podobne do greckich Meteorów ale budynek mi nie pasuje.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 20 minut 44 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, ja chyba wiem skąd jest dzisiejsza zagadka Yahoo Wydaje mi się, że to przepięknie położony klasztor w Montserrat w Hiszpanii. Byłam tam wiele lat temu podczas objazdówki po Hiszpanii Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mabro może masz rację, my też tam byliśmy. Dość dawno – Basia właśnie miała iść do 1 klasy. Miejsce przepiękne. Mam zdjęcia tylko papierowe.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel bardzo dziękuję za herbatkę była smaczna, jeszcze czuję prąd Pleasantry

Jeżeli chodzi o zagadkę też w pierwszej chwili pomyślałam,że to Monserrat w Hiszpani ale zmyliła mnie kolejka gondolowa *shok*byłam tam dwa razy.

A jeżeli chodzi o nowe słówka to słyszałam, eluwina- to nowa forma powitania i myślę,że sie utrzyma, warto je zapamiętać Smile

Jesienara - to dziewczyna która lubi jesienną pluchę,spadające liście i wszystko co związane z jesienią. Zatem długo sie nie utrzyma ,bo już wkrótce będzie zimaluba Biggrin

Alternatywka to dziewczyna o odmiennych upodobaniach i zachowaniach. Chodzi o osobę, która ubiera się w odmienny, ekstrawagancki sposób. Odpowiednikiem polskiego słowa Alternatywka  jest angielskie "alternative girl"

Miłego poniedziałku wszystkim życzę Drinks

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...w Co.Kerry to mają fajnie !!!

wczoraj uderzył w ten kawałek Irlandii,pierwszy grudniowy storm...

...i do dziś,do godziny 19.00 mają "red alert" czyli...nie idą do pracy ; )))

fotki "świeżonetowe"

...siemanko nowotygodniowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap