--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 13 godzin 15 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Mnie to wygląda na Rzym 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 7 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...to siedziba Kongresu USA zwana Kapitol,em !!!

w Stolicy USA ,rzecz jasna ; )))

a "na wyspie" susza dziś jak na pustyni...kończę drugą butelkę...wody...

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 17 godzin 54 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, w słowie "wody" nie masz literówki?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : WTOREK , 17 grudnia

Imieniny obchodzą: Florian, ŁazarzPrezent

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -282 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 228  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 222 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 180 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -178 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 152 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 140 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 107 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 95 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 81 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 87 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazRadek-87 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 76 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 73 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 55 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 48 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazJorguś - 45 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 44 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 25 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 17 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 10 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Mabro - TO JUŻ POJUTRZE !!!- rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko Pakowanko czas zacząć Smile


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

jak wam dzień upływa ?

Żyjecie w gorączce przedświątecznej ? czy was to nie dotyczy ? U mnie został jeszcze jeden prezent do zakupienia..i co gorsza nie mam za bardzo konceptu Sad

Mabro, jutro wyjazd Sorry 2 Powiedz czy od razu jutro po locie  wchodzicie na statek Ssun-smilie water  030 ? masz juz plan na poszczególne porty ? ale ci fajnie ! ja też bym już chętnie poczuła rejsowe klimaty .

Basia 35, zdążyłaś wyjąć rzeczy z walizy po Mau ? bo w zasadzie tylko dorzucić kreację sylwestrową i nie musisz sie pakowac he he

Zagadkę rozwiązał Radek, gratulacje Good na fotce jest rzeczywiście Kapitol w stolicy US  . Radek gotowy jesteś na burgera po amerykańsku ? Zapraszam do The Avenue to jedna z lepszych  knajpek w Waszyngtonie DC

Asia, masz rację .. tam na pewno JEST literówka Sarcastic hand

Radek  czyli imprezy mega udane skoro na wyspie panuje  taka "suszarnia " Tease

Kolejna odsłona zbliżających się świąt ... jesteśmy w ...? no właśnie gdzie ?

Znalezione obrazy dla zapytania: milano christmas"

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 3 godziny 25 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, ale mnie wystraszyłaś tym jutrzejszym wyjazdem Shok Na szczęście wyjeżdżam w czwartek o świcie bo jestem jeszcze w pracy a poza tym dzisiaj wieczorem zamierzam zrobić małe pranie (zmieniłam "koncepcję ubraniową")  Wacko Zresztą u mnie jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę czyli nic nie jest jeszcze gotowe Dash 1 Już tyle razy sobie obiecywałam, że będę bardziej systematyczna by wyjeżdżać bez stresu ale niestety ... Diablo A na dodatek rano wyskoczyła mi nieprzewidziana wizyta u dentysty... , ufff, mam nadzieję, że to już koniec "atrakcji" przedwyjazdowych Man in love

Co do wycieczki, to lecimy na Teneryfę, na południowe lotnisko i potem jest transfer do portu w stolicy wyspy na północy i zaokrętowanie Biggrin

Plan na zwiedzanie poszczególnych wysp powstanie na miejscu bo nie wiadomo czy popłyniemy zgodnie z programem Sad Podobno w okresie zimowym rzadko udaje się dopłynąć do Madery ze względu na sztormową pogodę więc może odwiedzimy inne wyspy. Itaka przysłała mi listę wycieczek możliwych do wykupienia na miejscu - już sobie kilka upatrzyłam Biggrin 

Czy dzisiejsza zagadka to Mediolan?

 

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nel jeśli chodzi o galerie w Paryżu to bardzo chciałam ją zobaczyć ale zabrakło czasu. Mocno zastanawiałam się nad wczorajszą zagadką chodził mi po  głowie  Watykan ale coś mi nie pasowało. Dzisiaj to oczywiście Mediolan. Walizki są rozpakowane myślę ,że powoli zaczniemy się nimi interesować w drugi dzień świąt. Zastanawiam się czy dużo muszę zabrać ze sobą rzeczy z długim rękawem.Diablo

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, ok to był taki mały żarcik z tym wyjazdem jutro Yahoo ale widzę, że jesteś czujna Good i w ten sposób, masz jeszcze trochę czas na pakowanie

Wygrałaś dziś nagrodę, bo to jest oczywiście Milano z piękną katedrą Duomo . Versace czeka na ciebie, wydatki no limits,  jak znalazł będą nowe kiecki na rejsik

Znalezione obrazy dla zapytania: mediolan sklepy moda versace

Jorguś wybrał lato zimą i opuszcza nas wakacyjnie za 45 dni. Czuję,że będzie piękna wycieczka . Gratulacje Good

Podobny obrazJorguś - 45 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Basia, nadrobisz galerię następnym razem .. A z Egiptem to według tego co Oldi pisze, na wieczór trzeba mieć jakieś kożuszki Laugh 1

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : ŚRODA , 18 grudnia

Imieniny obchodzą: Bogusław, GracjanPrezent

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -281 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 227  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 221 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 179 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -177 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 151 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 139 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 106 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 94 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 80 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 86 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazRadek-86 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 75 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 72 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 54 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 47 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazJorguś - 44 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 43 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 24 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 16 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 9 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Mabro - TO JUŻ DZIŚ !!!- rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko      Gotowa na morskie przygody ?


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 53 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

trudno w to uwierzyć, ale w Wwie dziś 13 C.... zastananwiam się , czy to aby na pewno  grudzień ?? Biggrin

Mabro, dzis twój dzień !!! mam nadzieje,że już żadnych niespodzianek przedwyjazdowych nie bylo ?

Szybkiego lotu Molot i mega udanego rejsowania  . Korzystaj ze słonka, pieknych krajobrazów na wyspach i atrakcji na statku, których na pewno jest mnóstwo. A swoją drogą to ciekawa jestem jacy polscy artyści prezentują się statku. 

Jorguś, widzę że lecimy prawie w tym samym czasie ...ale ty będziesz miał o niebo cieplej

Dzisiaj wybieramy się na Christmas Market do..?

miłej środy

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap