--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33589 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 33 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, ja jeszcze nie jestem spakowana bo lecę jutro o 6:30 Teraz ogarniam mieszkanie, wczorajsze pranie się suszy, w planach jeszcze kosmetyczka... Wacko Pewnie walizkę będę domykać jak taksówkarz będzie trąbił pod domem ROFL ROFL ROFL

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 6 minut 8 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy : CZWARTEK , 19 grudnia

Imieniny obchodzą: Dariusz, UrbanPrezent

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -280 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 226  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 220 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 178 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -176 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 150 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 138 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 105 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 93 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 79 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 85 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazRadek-85 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 74 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 71 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 53 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 46 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazJorguś - 44 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 42 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 23 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 15 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 8 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

Mabro - TO JUŻ DZIŚ !!!- rejsik po Wyspach Kanaryjskich i nie tylko      Odpoczywaj i relaxuj sie w rejsowych klimatach  Sun-smilie water  020


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 6 minut 8 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

już za 3 dni zima i astronomiczna i kalendarzowa .. ciekawe kiedy jakiś śnieg spadnie ? Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Halo, halo gdzie wszyscy ?? Wizard

Mabro, pewnie już niedługo wylądujesz w ciepełku a potem zaokrętowanie i hulaj dusza Sun-smilie water  020 dawaj znać co tam u ciebie , jakie kolejne wyspy oglądasz, jakie wrażenia . Mega zabawy statkowej Yahoo

Ja mam od wczoraj słaby humor, a w zasadzie brak humoru .. mój kotek wyszedł wczoraj raniutko i do tej pory nie wrócił Sad nigdy mu się nie zdarzały tak długie nieobecności więc strasznie,strasznie się martwimy Cray

Wczorajsza zagadka trudna ? to wrzucam inną odsłonę tego miasta-stolicy  w ubranku świątecznym

Znalezione obrazy dla zapytania: wiedeń święta bożego narodzenia" 

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witaj Nel, może tak jest z Twoją kotką, że niechcący zamknął ją sąsiad w garażu, tak kiedyś był z moją i takiej opcji Ci życzę.

A ja się własnie dzisiaj rano dowiedziałam,że mój sąsiad (72 Lata) na święta wyjechał do krainy wieczności, i tak jakoś mi dziwnie...

Poza tym trochę się chłodzę w przed świątecznej gorączce, wrzucę jedno zdjęcie może będzie widać.

Miłego dnia wszystkim życzę 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 33 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Pozdrawiam cieplutko z Teneryfy Biggrin Nie obylo się bez przygód ale już jestem na statku Yahoo

NNel. spróbuj popytać sąsiadów - może kotek gdzieś wszedł i został zamknięty? Jeszcze jest szansa, że wróci - moja podwórkowa kicia znika czasami nawet na parę dni i wtedy też się bardzo martwię.

CCo do zagadki  to w telefonie niewiele widzę ale czy to nie jest Wiedeń?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 1 godzina temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mabro zgadła. Wiedeń (sprawdziłam w necie bo w zimie w Wiedniu nie byłam). Nel pewnie ma jakąś nagrodę.

Mabro co to za przygody?

Ala fotki nie widać .

Nel. Daj znać czy kotek się znalazł.

Ja w ciągłym biegu. Przygotowania świąteczne, wigilia i konkurs pierników w pracy, ćwiczenia, dzierganie prezentów świątecznych. A dziś w pracy Ugly Christmas Sweater Day czyli Dzień Brzydkiego Świątecznego Swetra. Ma być robione zbiorowe zdjęcie. Sweterki przygotowałam nawet dwa

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 6 minut 8 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4YouXmass 5

Dzisiaj mamy :SOBOTA, 21 grudnia

Imieniny obchodzą: Piotr, TomaszPrezent

 

 Do wymarzonych wakacji coraz bliżej...

 UWAGA KOLEJNA ZMIANA !!!

Na czele odliczanki jest teraz BASIA 35 !!! Yahoo  Party 2   

 Basia 35 -278 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 224  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 218 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 176 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -174 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 148 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 136 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 103 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 91 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 77 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 83 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Podobny obrazRadek-83 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 72 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 69 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 51 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 44 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Podobny obrazJorguś - 42 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 40 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 21 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

Tadzik - 13 dni wielkie trzeżwienie na Zanzibarze           Podobny obraz

Basia 35 - 6 dni - Sylwester w Marsa Alam            Podobny obraz

 


 Znalezione obrazy dla zapytania: MILEGO DNIA GRUDZIEN

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 6 minut 8 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was w sobotę prawie zimową .. w Wwie ciepło, już 7 C

Do Wigilii zostały już tylko 3 dni Xmass 6 jak przygotowania świąteczne ? choinka już ubrana czy w ten weekend działacie z bombkami ?

Mabro, pozdrawiamy cię serdecznie . Pewnie u ciebie lato w pełni ? Sun bespectacled Mam nadzieję,że rejsik będzie bardzo udany i pod kątem odwiedzanych wysp i życia statkowego. Zagadkę odgadłaś Good bardzo dobrze w telefonie wypatrzyłaś. Mam dla ciebie coś smacznego i zimowego. Bedzie czekało na ciebie po powrocie z letnich klimatów.

Zapraszam na glueh wine prosto z wiedeńskiego Christmas Market

Znalezione obrazy dla zapytania: glueh wine vienna

Alamed, niestety zdjęcia nie widać , wrzuć z Albumu google

Asiu, nigdy nie slyszałam o konkursie na brzydki sweter he he ..

Mabro,Asia, Alamed dziękuje wam za wsparcie.. niestety ukochanego kotka wciąż nie ma i z każdym dniem szanse są coraz mniejsze . Ciężkie to będą święta. Rok temu były 2 zwierzaki w domu a teraz żadnego  Bad ech...

No dobrze, pora na kolejną świąteczną zagadkę

miłej soboty wszystkim Xmass11 Vala  33

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 6 minut 8 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mój kochany kotek już w domu Katzen-smilies- 0002 Heart bardzo osowiały,taki przymulony, wychudzony, odwodniony ale najważniejsze ,że się odnalazł.

Prawdopodobnie zamkniety gdzie był przez kilka dni, nie jadł, nie pił..

Na kroplówce u weta na fotce,a teraz już pomalutku dochodzi do siebie w domku . W Święta będziemy razem Yahoo

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Dobrze że jest już w domku. Ja  swojego sznaucerka chyba trzy razy szukałam ale  zawsze z dobrym skutkiem.Xmass17 skarpeta obrazek- 0029

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap