--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33589 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

 ufff zagadka rozszyfrowana , Basia A uratowałaś honor forum he he Preved , bo już się martwiałam,że nikt Sydney nie rozpoznaje.. Słodki koala już idzie do ciebie na przytulanki

Znalezione obrazy dla zapytania: koala australia

To zadanie na dziś ,tym razem Biggrin bez podpowiedzi

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 6 minut 15 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witajcie Kochani Yahoo Ja już w domku a nawet w pracy Sad Niestety, dwutygodniowe lenistwo trzeba odpokutować Sad Wyjazd był bardzo udany, pogoda dopisała, widoczki cudne chociaż nie obyło się bez niemiłego wydarzenia ... Diablo ale o tym innym razem bo niestety obowiązki służbowe czekają...

A co do zagadki to słynna świątynia Hatszepsut w Deir el-Bahari - byłam tam wiele lat temu I-m so happy

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 22 godziny 59 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ja też byłam w świątyni Hatszepsut  - podczas mojego pierwszego pobytu w Afryce (i wogóle pierwszego poza Europę).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa,tego właśnie najbardziej mi żal w "Egipcie utraconym", światyń,żeglugi po Nilu i oczywiście "sfinksopiramid" : (

mabro,jak to,,,a nawet w pracy,,, !??? przecież w polandzie kolejny długi weekend nastał ?!!!

...skoro wstawianie fotek działa to...Red Rock z poddublińskiego Howth,ktorą odwiedziliśmy...tydzień temu ; )))

siemanko weekendowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Hejka!

Ja nie jadę jutro ani dziś, ale już od wczoraj jestem na Lanzarote Lol

Dla wszystkich pozdrowienia noworoczne, gorące jak słońce i szybkie jak wiatr Lol  

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: NIEDZIELA, 5 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodzi: Edwarda, Emiliana, Szymon Prezent

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -263 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 209  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 203 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 161 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -159 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 133 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 128 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 121 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 88 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 76 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 62 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 68 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek-68 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 57 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 54 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 36 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 29 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 27 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 25 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 6 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

zalatany dziś mam dzien od rana, teraz chwilka wytchnienia ..

Jak wam mija niedziela czyli środek długiego weekendu ?leniuchujecie ? fajnie,że jutro wolny poniedziałek Wacko

Trina, mam nadzieję, że pogoda na Kanarkach ci dopisuje ? hotel podpasował ? 

Mabro,Asia odgadłyście bez pudła, że słynna  świątynia Hatszepsut w Deir el-Bahari Good Dla was mam coś pysznego, słodkiego prosto z Egiptu..tylko zostawcie cos dla mnie ok ? chętnie się załapię na jakąś choćby nędzną resztkę

Mabro, to rzeczywiście szybko do roboty poszłaś.. prawie prosto z samolotu ? ale jutro chyba masz wolne ? fajnie,że juz jesteś  z nami Air kiss

Radek , skałki piękne ! lubię takie krajobrazy i klimaty .Choć dla mnie ona bardziej brown niż red

Gdzie dziś podróżujemy ? co to za tajemnicza kraina ?  Crazy

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 12 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, na fotozagadce "nieralna" Isle of Skye na północnych rubieżach Szkocji 

jest ponoć tak piękna i tajemicza że na zawsze wbija sie w pamięć odwiedzajacym !!!

a my wczoraj postanowiliśmy popodróżować...kulinarnie ; )

dośc mieliśmy "newsów" o wyczynach Trump,a Putina,a czy innego s....yna ; )))

wybraliśmy się do japońskiej knajpy a za cel obraliśmy pierozki GYOZA,obowiazkowo z sosem TERIYAKI oraz "secik sushi" z SUNOMONO...

oczywiście z japońskim piwem którego najwieksza zaletą jest...butelkowanie w szkło o pojemności 0.33l ; )))

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

SuperBiggrin

basia35

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 6 minut 15 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, dziękuję za słodkości - ja zawsze chętna ale podzielę się z Tobą... okruszkiem BiggrinBiggrinBiggrin Szczególnie dzisiaj potrzebuję słodkiego wsparcia bo jeszcze jestem w pracy (Radek niektóre firmy niestety pracują cały tydzień!). Jutro wprawdzie już w domu ale ... resztę papierkowej pracy zabieram ze sobą, buuuu Dash 1

Wypoczywajcie kto może i nie musi tyrać jak ja Wacko

Strony

Wyszukaj w trip4cheap