--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 7 minut 29 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, ja się chętnie podzielę słodkościami bo chociaż jestem łasuchem to po świętach mam trochę przesyt.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: PONIEDZIAŁEK, 6 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodziBaltazar, Kacper, MelchiorPrezent

Znalezione obrazy dla zapytania: 6 stycznia"

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -262 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 208  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 202 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 160 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -158 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 132 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 127 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 120 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 87 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 75 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 61 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 67 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek-67 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 56 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 53 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 35 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 28 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 26 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 24 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 5 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

takie poniedziałki to chyba wszyscy lubią Smile

Trzeci dzień lenistwa .. Mabro współczuję ci bardzo ,że wczoraj musiałaś tak ostro działać . Dobrze ,że już dziś przynajmniej w domku..

Radek,wyspa Skye rozszyfrowana przez ciebie, brawo Good Jeszcze tam nie dotarłam, ale do Szkocji sie wybieram. Szkocki przysmak Haggis z sosem whisky dla ciebie.. jak na śniadanko to będziesz miał na lunch. To żarełko dla odważnych bo składnikami są głównie owcze podroby.Podobno każdy klan ma swój indywidualny przepis.  Jak się na to zapatrujesz ?

  Znalezione obrazy dla zapytania: prezent ze szkocji haggis"

Radek, obłednie wygląda to japońskie żarełko, taka podróż kulinarna to rozumiem. Uwielbiam japońską kuchnię, piwko Kirin też Yes 3 A ja dziś rodzinnie wybieram się do knajpki hinduskiej, której raczej nie jestem fanem,ale mąż i córka uwielbiają więc i ja może cos sobie znajdę..

Mabro, Asia dziękuję za słodkości Kiss 3 ja tam nigdy nie mam przesytu he he

Gdzie na świecie święto 3 króli hucznie świętuje się w strojach barkowych, renesansowych i w maskach ?

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa,Haggis to...temat sam w sobie,ma tyluż zwolenników co i oponentów 

powiedzmy że...potrawy z baraniny nie są dla mnie "No1" ; ))))

...wczoraj wybylismy do Emo Park poszukać zwiastunów wiosny

nie sa tak liczne i "wybujałe" jak w roku minionym o tej samej porze ale...sa !!!

...Wy tam sobie dziś "królujecie" a ja zaraz do robalni ruszać muszę : (

siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam wszystkich po wszystkich świetach, duzo tego było w tym roku Biggrin co utrudniało mi komunikacje z Wami.

Na Trzech Króli w górach izerskich znalazłam troche zimy i chcę Wam ją pokazać ( dajcie znać czy zdjęcie widać )

 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 7 minut 29 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piękna zima, zdjecie widoczne.  Gdzie dokładnie byłaś? Wędrowałaś szlakiem?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry podróżnicy    Ssun-Flower4You

Dzisiaj jest: ŚRODA, 8 STYCZNIA 2020

Imieniny obchodzi Erhard, Seweryn, WawrzyniecPrezent

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej...

 Basia 35 -260 - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góryZnalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 206  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 200 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 158 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -156 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 130 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

  Alamed- 125 dni- majówka na Sardynii    Znalezione obrazy dla zapytania: sardynia"

Umilka- 118 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  Sigma - 85 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 73 dni Fuerteventura             Podobny obraz

Tadzik - 59 dni - powrót na Malediwy, tym razem Atol Południowy     Podobny obraz

Basia 35 - 65 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek-65 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Dana - 54 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 51 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Alamed - 33 dni Filipińskie wyspy - Palawan i Cebu Znalezione obrazy dla zapytania: filipiny palawan

Sigma - 26 dni - Etiopia Dolina Omo i Plemiona Południa          Podobny obraz

Jorguś - 24 dni -w poszukiwaniu śladów Majów, Meksyk, Gwatemala i Belize Znalezione obrazy dla zapytania: gwatemala

Nel - 22 dni -  odkrywanie uroków fiordów chilijskich      Znalezione obrazy dla zapytania puerto natales chile

Margerytka - 3 dni - podróż do Gambii i Senegalu  

 

 

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was w słoneczny środek tygodnia Sun bespectacled

Margerytko, twoja afrykańska podróż do Gambii ,ale głównie Senegalu już tuż, tuż Yahoo Ciekawa jestem czy program imprezy będzie dokładnie taki sam jak mojego wyjazdu sprzed 2 lat, czy wprowadzono w międzyczasie  jakieś modyfikacje 

Radek, rozumiem cię,bo ja baraniny w ogóle nie jadam Biggrin

Czy to przebiśniegi na zdjęciu ? muszę poszukać objawów wiosny w swoim ogródku, może też coś znajdę ?

Odwiedziłam ostatnio hinduską knajpę. Nie przepadam za tą kuchnią,ale czekała mnie b. miła niespodzianka Yes 3 Wszystko było bardzo smaczne i nie było żadnych dziwnych zapachów. Testowałam tez dania córki, też były super, mąż jadł baraninkę ,ktorą chwalił. Ciekawa też była herbatka bo niby czarna ale dodane były też listki miety co dodawało taką fajną nutę w smaku..

Alamed, przepiękna twoja zima, taka prawdziwa zima he he .  Pokaż więcej fotek

Rozwiązaniem ostatniej zagadkibyły Włochy.. no bo gdzie indziej noszono by takie maski weneckie.  A to miejsce rozpoznacie ?

Znalezione obrazy dla zapytania rpa afryka gory skaliste

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

  Więcej zimy, proszę bardzo Smile

Świeradów Zdrój, Polana Jakuszycka, Szklarska Poręba i Czeskie Paseky.

Byłam na nartach Pleasantry

  

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 11 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

zimę w wydaniu alamed lubię..."na zdjęciach" ; )))

w naturze,preferuję wydanie wyspiarskie...

p.s. też lubicie "imbirowy placek" !???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap